Seviyeli mobil Sohbet

Seviyeli Mobil Sohbet odaları

Seviyeli mobil sohbet dendiği zaman akla ilk gelen saygıdır.Her insanın bir duruşu, bir anlayışı ve bir çizgisi vardır. Sohbet ederken kendi duruşunu, seviyesini ve saygısını belli eder. Hayatımız boyunca seviyeli sohbet etmek ister ve ona göre arkadaşlıklar kurarız. Düşünsenize harika bir sohbet kim istemez ki ? Harika  seviyeli mobil sohbet nasıl ederiz sorusuna;kimi narsist cevaplar verirken kimi ise kafa dengim olmalı diyor ve seviyeli sohbetler ortak cevap olarak biliniyor. Sizler de fazla vakit kaybetmeden seviyeli sohbet sitelerimize giriş yapıp güzel arkadaşlıklar kurabilir hatta bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz nice konuları burda bulabilirsiniz.

Hatta şöyle bir ornek vereyim. Siir severler burada mi ?Mesela “Cemal Süreyya” sevda sözlerinden bahsedelim. Bir-kac şiirini sizinle paylaşayım.Sizlerde sohbet etmek icin geldiğiniz de sadece sohbet değil her türlü öğreneceğiniz şeyler olduğunu göreceksiniz. Bir-kac sevda sözü ,şiiri paylaşayım …[Sevgilim Ben Şimdi]Sevgilim ben şimdi büyük bir kentte seni düşünmekteyim.Elimde uçak mavi bir kalem elimde sigara.Hayatımız geçiyor gözlerimin önünden .Çıkıp gitmelerimiz,su icmelerimiz, öpüştüklerimiz.”Ağlarım aklıma geldikçe gülüştüklerimiz “Çiçekler çiçekler, su verdim bu sabah çiçeklere.

Sohbet mobil hayata Bakış

O gülün yüzü gülmüyor sensiz.O köklensin diye pencerede suya koyduğun devetabanıHepten hüzünlü bugünlerde Gür ve coşkun bir günışığı dadanmış pencereye.Masada tabaklar neşesizKoridor ıssızBanyoda havlular yalnızMutfak dersen derbeder ve pisÇiti orda duruyor ekmek kutusu boşVantilatör soluksuzHalılar tozluGiysilerim gardropta ve surda burdaMemo’nun oyuncak sepeti uykulardaMavi gece lambası hevessizKapı diyorki acin beni kapayın beniPerdeler gömlek değiştiren yılanlar gibiRadyo desen sessizTabure sandalyelerden çekiniyorKüçük oda karanlik ve ıssızHerşey seni bekliyor,herşey gelmeniIçeri girmeniSenin elinin değmesiniGözünün dokunmasınıVe herşey tekrarlıyorSeni Nice Sevdiğimi …Çok güzel eserlerinden bir tanesi ve bunun gibi bir-çok şiirler,sözler,fıkralar hepsi sizleri bekliyor.Daha bekleyecek zaman kaybedecek bir durum yok. Telefonlarınızdan google aracılığı ile seviyeli  mobil sohbet yazıp bizlerle güzel vakitler geçirmenin tam zamanı. Sağlıkla kalın ~

ETİKETLER :
sohbet