Eğlenceli sohbet odaları

Eğlenceli sohbet odaları Eğlenceli sohbet odaları diye bir başlık at dediler attık. Sordum Kaan arkadaşımıza neden böyle bir makale yazma gereği duyuyoruz diye, döndü dedi ki bana ibo buraya gelen herkes  hiç bir yerde olmadığı kadar eğleniyor. Bizler gerek yetkili arkadaşları gerek sürekli bizleri Yalnız bırakmayan mensupları ile o kadar bir bütün haline gelmişiz ki sohbet yildizin da olmadığımız her an burayı özler hale Gelmişiz.

Sohbetyildizi

Arkadaşlar en basitinden sizlere bir şey söyleyeyim, kanala girdiğiniz anda o an telefonuna yada bilgisayara bakan tüm arkadaşlarımız sizlere o kadar içten hoş geldin diyorlar ki insanın bir daha çıkıp tekrar gelesi geliyor acaba aynı şekilde karşılama olur mu diye. 🙂 Sabah 6.30 da başlıyor bizim hikayemiz kapıyı açıyoruz yohh, ibOo, PoyRaz, yildiz, BLuesea, KeLebekK, ve iremnur eşliğinde… Bir hoş geldin günaydın faslından sonra birden kendini kahvaltı bile yaptırmayan muhabbetin içerisinde buluyorsun. Hele o yohh yok mu günün her saati neşeli olan arkadaşımız sabahları bir başka pozitif oluyor herkese. Bizler o arkadaşımıza sahip olduğumuz için ne kadar mutlu olsak az. Sadece o da değil tabi iremnur un sabah sabah kanala gelip herkeze günaydın ben geldim deyişi, KeLebekK in kanala gelip bir tebessüm lü selam verişi o günün bizlere huzur olmasına yetiyor da artıyor bile.

Candır Hepsi

Mesela BLuesea daha kanala girer girmez hemen gözünü radyo kanalına dikiyor bakıyor ki yayın boşta hemen alıyor yayını en güzel şarkılarını bizler için çalıyor. Hele ki PoyRaz İn yohh dayım diye kanal içerisinde ki bağırışlarına yazar Ken bile gülüyorum şuan. Bizler günün her saatinde eğlenceyi üst noktalarda yaşadığımız gibi sabahları tavan yaptırıyoruz neşemize ne diyelim ALLAH neşemizi bozmasın. Güzel bir aile ortamı oluşturup yeni gelen arkadaşlar ile birlikte o kadar güzel kaynaşıyoruz ki sohbet odaları daha önce böyle bir kaynaşma görmemiştir emin olun. Adaletli duruşu ile yönetimini dimdik ayakta tutan ibOo bu aleme çok Yanlız başladı ancak onu sevdikleri kanal açtığını duyunca hiç Yanlız bırakmadılar.

Güne Güzel başlamak

Mesela günün her saati kanala gelip sohbet’evi odasında yada Şişe çevir kanalında birbirleri ile taş, kağıt, makas oynayan arkadaşlarımızı izleyebilir oyuna dahil olabilirsiniz. Bazen sinirlendiğiniz insana eğlence botu aracılığı ile rulet teklif edebilir onunla kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Hepsinden öte o kadar güzel bir oyun var ki onun adı Şişe çevir. Kanal içerisindeki arkadaşlar ile misal veriyorum 10 kişi oyunda ise şişe dönüyor ve bir yerde durduğunda bot diyor ki ibOo soracak Ece cevap verecek. Tam da o sırada ibOo’nun aklına normalde soramayacağı bir soru geliyor ve orada sorması oyun maksadı altında çok daha rahat geliyor insana. Bazen öyle eğlenceli sorular dönüyor ki orada yarım saat telefona bakarak gülüyorsunuz.

Mesele Gercek Sohbet

Mesela reel hayatta bana çok arkadaşım hayırdır neden telefona bakarak gülüyorsun diyor. 🙂 Bilmiyorlar ki SiseCevir oynayan arkadaşlarımızı izlerken o sıra oyunda olmasam bile onların cevaplarına ve sorularına güldüğümü.Eğlencenin doruk noktasıSabahın ilk ışıklarına kadar telefon karşısında eğlenmek o kadar güzel birşey ki bizler bunu sizler ile birlikte yaşamak isteriz. Çok zor birşey değil bu sadece www.sohbetyildizi.com & www.sohbetevi.net adreslerine girip yanımıza gelmelisiniz. Göreceksiniz bizler sizi nasıl karşılayıp sanki yıllardır tanıyormuş hissini sizlere vereceğiz. Mesela kız yada erkek olun ordan yeŞiL dicek ki ooooo bacanak hoş geldin. IkRa dicek ki nasılsın arkadaşım. (: Sohbetyildizi ailesi olarak her yeniliğe ve yeni insanlara açık olduğumuz doğrudur. Bunu sabahlara kadar sizlere yazarak anlatsak boş. Gel, gör ve yaşa derim. Google de sohbet odaları yazarak da direk www.sohbetyildizi.com & www.sohbetevi.net yazarak da yanımızda olabilirsiniz.

Sizleri şahsım yönetimdeki arkadaşlarım sohbet ve eğlence kanallarında olan tüm dostlarım adına saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum. Her gününüzün en güzel günlerinizden biri olması dileği ile görüşmek üzere ~ibOo

sohbet sohbet sohbet sohbetsohbet