Radyo Sohbet

Radyo Sohbet Bizde

Radyo sohbet nedir dediğinizi duyar gibiyim sohbet edeceksiniz ama bulunduğunuz kanalın radyosumu  yok  yada radyo’su varda Dj’ler çokmu  kötü ozaman dinleyin sohbetyildizi.com‘da tam sizin ruh halinizi yansıtıcak  uzman bir Dj kadrosuyla profesyonel yayın yapan işinin uzmanı bir radyo ekibi radyo ekibi’nin başından muthis muazzam ablamız Ece Var kendisi bursa’lı   profesyonel dj’liği Güler yüzüyle işini ciddiye alan nadide insanlardan biridir.

 

Dj ekibi

<Yildiz-Fm> Saat:08:00-10:00 – Nick: Bluesea-MavimSi

<Yildiz-Fm> Saat: 10:00-12:00 – Nick: ibOo-Ece

<Yildiz-Fm> Saat: 12:00-14:00 – Nick: HasreT-DoGuKaN

<Yildiz-Fm> Saat: 14:00-16:00 – Nick: BaRoN-AreS

<Yildiz-Fm> Saat: 16:00-18:00 – Nick: BüŞRa-Kumru

<Yildiz-Fm> Saat: 18:00-20:00 – Nick: BuSe-LiLa

 

<Yildiz-Fm> Saat: 20:00-22:00 – Nick: Mesut-Zeynep

 

<Yildiz-Fm> Saat: 22:00-24:00 – Nick: By_LaZ-iclal

 

 <Yildiz-Fm> Saat: 24:00-02:00 – Nick: Hata-kumsaL

 

hayatın stresinden kurtulmak için kafamızı dağıtmak adına en iyi yaptığımız şeydir sanırım Müzik dinlemek , peki bu şekilde dertlerinizden nasıl kurtulursunuz ? Tabiki sohbetyildizi.com  sitelesine girip Radyomuzu açıp  Müzik dinleyerek. Bunun için çok büyük çaba sarf etmenize gerek yok eskisi gibi, Sohbetyildizi.com  sitesinde kendinizi bulabilirsiniz istediğiniz her yerde konuşabilir dertlerinizden kurtulabilir ve daha mutlu ve eğlenceli, zaman geçirebilir.

 

Radyo dinleyerek  sohbet etmek keyfini sitemizde yaşayabilirsiniz. Keyifli radyo keyfi için bizi tercih edebilir dj arkadaşlarımıza isteklerinizi  sunucumuz üzerinden sunabilir yada sizlerde egitmen kadromuzla Dj’lik öğrenip bizim aramızda yerinizi alabilirsiniz  bizler sizlerin müzik ruhunu okadar çok iyi anladımızı iddaa ediyoruz. Sohbetyildizi.com Radyo kanalımızda sizleri bekleyen yenilikçi süprizlerimizde mevcut bunun için sadece giriş bölümüne nick yazarak odaya girmeniz yeterlidir nick yerinide boş bırakın gelin biz size uygun nick’de buluruz kanalımız siz degerli müzik severler’in hertürlü müzik açlığını gidermek adına kurulmuştur.

 

 

Her hafta yapılan Dj toplantılarında sizler için daha güzel en iyi neler yapabiliriz bunun için saatlerce toplantılar ediyor siz değerli dinleyicilerin tercihine sunuyoruz aldığımız kararları beğenmemeniz durumun sizleride toplantıya dahil eder ve fikirlerinize başvuruda bulunmaktan büyük keyf alıyoruz . Sohbetyildizi.com sitemizde siz değerli müzik severleri sohbete müziğe davet ediyoruz site sizin kendi siteniz bizler misafiriz gelin dilediğiniz üzere yönledirin bizi müziğin Ritmini Ruhunuzda hissetmek Adına Radyomuzu WEB’den dinlemek için http://wWw.SohbetYildizi.Com tıklayınız.   linkimizide şuraya ekleyelim önce dinleyin Sonra gelin dilerseniz Saygılarımla… BLuesea