Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet

AVRUPA SOHBET

Avrupanın her ülkesinin güzelliğini internetten de olsa görmüşsünüzdür.Belki gidenleriniz de vardır.Bulgaristan,Romanya,İtalya ülkelerine gitmiştim.Avrupa denilince benimde aklıma ilk gelen ülke nedense hep Fransa olmuştur.
Benim en çok vaktim Fransa’da geçtiği için burdan bahsedeceğim biraz.Fransaya gitme hayalim yok iken sohbetyıldızı kanalında avrupadan katılan arkadaşlarla tanıştım.Güzel bir arkadaşlığın ardından benide davet ederek Fransa’ya gitme şansını 2. kez yakaladım.Normalde vize almak çok zor ama ordan davet edildiğinde işler kolaylaşıyor tabiki ve ben Marsilya Marignane hava limanına indim.Sohbette tanıştığım arkadaşım gelip almıştı beni.Daha öncesinden Parise de gitmiştim o konuyu diğer bir paylaşımla sizlerle paylaşacağım.
Tabiki her ülkenin her şehrinin kendi bir güzelliği vardır.

MARSİLYA(MARSEİLLE)

Bu şehir gerçekten çok güzeldir. Turistik alanda olsun bir çok ülkenin uğrak yeridir. Marsilya’ya girdiğinizde muhtemelen yol sizi deniz kıyısına vuracaktır. Güneşin sıcaklığı denize dökecektir sizi.

Plajlarıyla da önde gelen bu şehirde gece hayatıda çok renklidir. Âmâ Türkiye’ye aldanıp mangal yakalım demeyin sakın içeri tıkarlar:)

Gece hayatına katılıp ta arkadaş bulamayan çok nadirdir. Sevgiliniz yoksa bu şehirde gece hayatına akın derim. Pastis alkollü içeceğiyle bilinir bu şehir birde. Aynı bizim Rakı gibi. Gurbetçi arkadaşlarımız dediğim gibi sohbetyildizi.com adresinde tanışmasaydık bu fırsatı yakalayamayacaktık. Bir aile gibi olmuştuk. Kararlaştırdık bir kaç arkadaşımızda uzak yerlerden gelmişti bizi ziyarete Avrupa’ya kadar gelmişsiniz bizde yanınıza gelip görelim dediler. Şamata ve sohbet bu sefer yüz yüzeydi Sohbetyıldızı seviyeli sohbeti ve kaliteli adminleriyle Avrupa’daki gurbetçilerimizi Türkiye’deki arkadaşlarla buluşturuyor olması ve vesile olması gerçekten takdire şayan.

 

Canın Sıkılıyorsa …!

Canın sıkılıyorsa farklılık istiyorsan bizim ailemize katılıp hoş sohbetin tadını çıkar.
Avrupa ülkelerinin hemen hemen her yerinde gurbetçilerimiz sohbet kanalında arkadaşlığın dostluğun sevginin buluştuğu yerde…
Sohbetyildizi chat sitemiz Türkiye içinden olduğu kadar Yurtdışında olan bir çok gurbetçimize de kucak açmış bir sohbet sitesidir. Kimisi işinden dolayı kimisi ailesi sebebiyle kimisi okulu sebebiyle Yurdumuzun ötesinde uzaklarda Türkçe konuşmaya muhabbete hasret bir şekilde yaşamaktadır. Sohbetyildizi chat sitemiz bu hasreti dindiriyor. Size Türkiye” nin bir çok yerinden şivelerin dahi özlemini gideriyor. Memleketinizin şivesini duymak için sohbetyildizi sohbet odalarımıza dahil olun. görüşmek dileği ile : sohbetyildizi.com

admin 33
7 Yorumlar
İbrahim

CellaT nickli arkadaşımızın ilk makalesi emeğine sağlık çok güzel olmuş avrupadan gelecek arkadaşlarımızı da bekliyoruz

HiFa

Emeğine sağlık CellaT güzel bir anlatım. Yurt dışında olup sohbet etmeyi özleyenleri sohbetyildizi chat sitesi kucaklıyor.

ECe

CellaT emegine saglık basarılarının devamini bekliyoruz arkadasım (:

EmRe

emegine yüregine saglık cellat kardeşim başarılarının devamını diliyorum (:

yeşillll

Burada sizlerle sohbet etmeye bayılıyorum.. Emek verip bizelere bu fırsatı oluşturan herkese teşekkürler ?

Freya

Günün koşuşturmacasının vermiş oLduğu Stres'i bir nebze Kahve Tadın da Sohbet iLe çıkarsız dostLukLarın kuruLu oLduğu bir pLatform.. Sohbetiniz Daim DostLuğunuz KaLıcı oLsun..

CellaT

Beğendiğiniz için mutlu oldum.Özellikle bu ailenin bir ferdi olmak ayrı bir keyif verici bana yardım eden hifa arkadaşıma teşekkür ederim...

Cevap bırakın