Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar
Sohbet Sitesi
Sohbet Sitesi
Gofretice Can

Yasak sohbet

Yasak sohbet

Yasak sohbet..

Yasak sohbet  odaları Çay yasak ! Sigara yasak ! Aşk yasak! Doktor şiir okumuyor okuyor olsaydi yasaklamazdi Değilmi? Sükunet içinde yasaklari nasil geçeriz atlatiriz DİE beklerken sabir ve huşu içinde zaman dilimi feryat figan ve azimli bir şekilde bekler olduk .. Son günlerde bir birinden farkli yasak ilan ediliyor ülkemizde ve geriye doğru baktğimizda aslinda biz hep yasaklar içinde bir ömür yaşamiyormuyuz ?

yasak sohbet

yasak sohbet

 

Çay yasak .. Sigara yasak .. Gezmek yasak tozmak yasak Yasak yasak !!! Yasak aşk yaşamak yasak Yasak sevgili olmak yasak Hayatimizin asil döngüsü olan aslinda hiç bizi terketmeyen birtanesi de yasak lar .. Ekmek gibi su gibi ihtiyaç gibi bizi hiç birakmayan yasaklar .. Yasak aşklar yasak dünyalar yasak ilişkiler yasak yemekler yasak İçeçekler yasak olan kati kurallar ..

Sohbet yasaksa

yasak sohbet

Peki yasak olan sohbet ?? Yasak olduğu halde sohbet etmekten çok zevk alanlar ve bir türlü yasak olan cümleyi kabul etmeyen ve kendini çok Özgür irade ile sohbet etmenin keyfini yaşayanlar !!! Korkmak bize göre değildir kazanmak için cesur olmali diğenler ‘korkunun ecele faydasi yok diğenler (: yasak olsada herşey Genede ben üstesinden. Gelirim ve yasaklara her zaman saygimiz sonsuz !!! Yasak olduğu halde çayda içerim ‘yasak olduğu halde sigarada içerim ‘gezerim tozarim yasaklar ve kurallar kendimizi Buda adapte etsekte bazen minikte olsa kaçamak yapmak isteriz her birimiz ..

yasaklar Bizde geçersiz

Yasak sohbet peki ? Sohbetin yasaği olurmu sizce veya nasil bir yasaklama getirilir buna bir anlam veremiyorum gerçekten yasak sohbet olurmu kimse kimsenin Özgür ifadesine karişamadiği gibi kimse de kisitlama yapamaz diğe düşünüyorum .. Özgürlüğün ve rahatliğin tek simgesi haline gelen sohbet sitemiz sohbetyıldızına sizleride bekliyoruz ve yasak sohbet ler eşliğinde ruhsal ve bunalimsal hallerden çıkıp sohbetin keyfini yaşayalim sadece sohbetyıldızı haydi dostlar sizleride bekliyoruz ..

Mobil Giriş

Gelişen dünyanın sembol ismi olan geveze.org artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz. İOS alt yapısı olan (iPhone) cihazlar için alt yapı ve iyileştirme çalışmalarımız bittiğinde Apple Store üzerinden edinebilirsiniz. Uygulamalarımız için hiçbir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz.

yasak sohbet

admin 42
13 Yorumlar
Yohh

Emeğine sağlık

LavanTa

Emegine saglik

GofRetiCe

Emegine kalemine sağlık

qSmLy`

Kalemine Saglik

MenekSe

Emeğine saglik

Kralice

Emeğine saglik

Serap

Emeğinize sağlık

SibeL

Emegine sagLik

My

Yasaklara rağmen yaşiyoruz hayati 👍👍

Melek

Yasaklar çiğnemek içindir ;)

Kahve

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine sağlık

Reyhan

Kaleminize sağlık :)

Cevap bırakın