Sohbet Mobil

Sohbet mobil

Sohbet mobil !!

 

Sohbet etmenin keyfini her birimiz çok severiz .. Kimi zaman tek başına kimi zamanda kalabalık bir ortamda kimi zamanda işyerinde.Tek başına bir sohbet etmek her insanda nadir olsada Sohbet etmek sizce nasıl birşey ? Size neler katıyor yada sizinle sohbet etmek isteyen insanlar oluyormu ? Peki siz nerde sohbet etmek istersiniz ? Arkadaşlar ile toplu bir alanda bir çay yada bir kahve içerken mi? Yoksa bir aile ile anne baba abla kardeş .. Bazen insan nekadarda ihtiyaç duyuyor nekadar da yalniz olduğunu düşünüyor hayatta yel başıma yola çıktım dimdik ayakta tek başıma kaliyorum deriz kimi zaman Belkide..bazen insan birazda olsa tek başına yanliz kalmak istiyor kimse yokken kimsenin tanimadiğı bir yer ,kimsenin olmadığı bir dünya !! sadece sen ve benliğin kalmak ister .. Ne garip değilmi ?insanin kendi halinde olmasi sadece tek basina kalmasi ..

Ruh halinizi yanSıtan Bir mekan

 

Kendi halim diğe biryer var kimsenin ulaşamadiği ama kimsenin de beni tanimak istese izin vermediğim bir dünya kapali bir kuytuda kapatmiş oluruz hüzünlerimizi dertlerimizi kaderimizi ve en önemlisi benliğimizi oraya hapsederek kendimizi böyle bir yaşam tarzına hepsetteğimiz olmuştur .. Son dönemlerin bize yaşattığı üzüntü keder ve duyusal mod olarak kabul ettiğimiz bir döngü içerisindeyiz.tamammen ruhsal sıkıntılarımız bizi esir almış dönemden birazda olsa rahatlamak istiyoruz değilmi !! Sohbet mobil odalarinda bir arayış içine giriyoruz zaman zaman Belkide bu tamamen bizi içine hapseden ve içinden çıkamadığımız zor zamanlar içinde oluyoruz. Peki sizde hiç mobil sohbet odalarinda keyifli zamanlar geçirmek istiyormusunuz farkli insanlar ile bir ortamda olmak bir birinden insanlar ile sohbet etmek ?mobilden sohbete girmek ? Bir birinden farkli ve yaşam tarzinizi değiştirmek sizinde hakkiniz ve ne yapiyoruz sadece elimize telefonumuz alip sohbettıldıza tıklayıp kendimizi sohbet mobile bırakıyoruz evet aynen tamda boyle ..

Sohbet etme Keyfi

Sohbet etmenin keyfini hep birlikte yaşıyoruz gerek sohbet gerekse müzik eşliğinde yapılan sohbet in tadina varıyoruz .. Evet sadece biraz şöyle anlatayim sizlere .. Sohbet mobil ile nezeman tanıştınız ? Sohbet etmenin keyfini hiç yaşadınız mı? Bizler ile sohbet yaşamanın mutluluğunu bizimle ortak yaşayabilir bi keyfimize sizde ortak olarak yeni yeni insanlar tanıyıp yeni insanlar ile arkadaş dost olabilirsiniz ..evet sadece cok kısa zamanda bir aile ortamı gibi sizde adapte olabilir bu yolculuğa hep birlikte çıkabilir keyfinize keyif katacak vakitler geçirebilirsiniz ..çok basit telden evden işten yoldan nerde olur iseniz olun sadece sohbet etmenin keyfini hep birlikte yaşayalim ve sohbet mobilin ne güzel bir şey olduğuna sizde şahit olun . Evet sadece bir tik sohbet mobil ile hayata hayat verin kendinizi yalniz ve kimsesiz hissetmeyin .. bir okadar yakında olan sevgili gönül dostlari ile karşılıklı fikir alışverişleri yapin sadece sohbettıldızına uğradıktan sonra en sık uğrak noktaniz sohbet mobil ile sohbetyıldızında bulacaksınız haydi bekliyoruz geç kalmadan gelin saat ve zamanin önemi yok kendinizi Özgür bırakin ..

sohbet