Ayırt edici Sohbet

Ayırt Edici Sohbet

Ayırt Edici Sohbetler makalesi ile sizlerleyiz.  Sanal alemin Ayırt Edici Sohbetler için yazımızın devamını okuyunuz.

Ayırt Edici Sohbetler Nedir?

Ayırt Edici Sohbetler ‘den kastımız ayrımcılık olarak algılanmasın. Seviye ve kalite olarak algılanması bizleri memnun eder.  Peki bu makalede anlatılmak istenen nedir ?

Öncelikle dil, din ırk ayrımına sonuna kadar karşıyız . Biz sadece bu makalemizde farkımızı ortaya koyacağız. Genellikle Sohbet Siteleri ‘nde bir takım insanlar tanışır gruplaşır, yeni gelenleri pek aralarına almazlar. Hatta bazıları  verilen selamı bile alma gereği duymazlar. Ama bizim farkımızda burada!

Verilen selamı yetkisiz bir üye bile olsa muhakakkak alır. Selam verildiği an bilgisayar başında olmayanlar, bilgisayar başına geçtiklerinde “hoşgeldiniz” cümleleri ile  karşılar ve siz yeni gelen arkadaşları muhabbete çekerler.   2

018 yılında hizmete giren sitemiz saygı , sevgi ve seviyeli duruşuyla parmakla gösterilmektedir.  İşte bu farkımız bizleri “kocaman bir aile” olmaya teşvik etti.  Sahibinden, üyesine , yöneticisinden, dj’sine , yetkililerinden, founderlerine kadar özenle seçilen insanlar sizleri sizlerle sohbet etmek için sabırsızlıkla bekliyor.   Bizim Farkındalığımızı Oluşturan Kurallarımız nelerdir ?  Bizler aile ortamına önem veren  insanlarız. Bu yüzden belli başlı kuralları koyarak, bu ortamın seviyesini ve kalitesini ortaya koyuyoruz.

İşte o kurallar.

Türkiye Cumhuriyeti Anayasa kurallarına uymak

  1. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne karşı yapılan bölücü ve yıkıcı faaliyetlerde bulunmamak.
  2. Kanal genelinde hakaret edici ve aşağılayıcı ifadelerden uzak durmak.
  3. Kanal genelinde ve özelde  reklam yapmamak.
  4. Kanal genelinde cinsel muhabbetlerde bulunmamak.
  5. Kanal genelinde ve özelde  yöneticilerin uyarını dikkate almak.
  6. Kanal genelinde siyasi tartışma ve propaganda yapmamak.
  7. Kanala gelen yeni kişilere karşı saygılı ve seviyeli olmak.
  8. Bu sekiz kurala uymak, uymayan arkadaşlarımızı uyarmak.
  9. Coronalı günlerde
  10. Evde Kalmak!

Evet bu on maddeden oluşan kurallara uyduğumuz vakit aile ortamı oluşur ve kaliteli muhabbetler yapabiliriz. Tekrar tekrar belirtmekte fayda var. Sohbet etmek ücretsizdir! Muhabbet etmek için herhangi bir ücret alınmıyor ve üyelik şartıda gerekmiyor. Yönetici olmak isteyen arkadaşlara üyelik şartı vardır. Onlara da yetki arkadaşlarımız gerekli bilgileri aktaracaktır. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum Allah’a emanet olmanızı ve evde kalıp Sağlıklı olmanızı diliyorum.

Sanal Sağlıklı Sohbet

sohbet