Sağlıklı Sohbet

Sağlıklı Sohbet

Sağlıklı sohbet

Dünya olarak zor günler geçirdiğimiz bu vakitlerde Sağlıklı chat edebilme ihtiyaçları duyuyoruz. Bu ihtiyaçları son günlerde  EVDE KAL kampanyasına uyarak devam ediyoruz.

Peki evde kalarak nasıl sohbet ihityacı giderilir.

Sağlıklı muhabbetler

2018 yılında kurulan sitemiz muhabbet etmek isteyen seviyeli arkadaşlarımızın bulunduğu yerdir. 2018 yılından bu güne kadar  muhabbette seviyeyi ve kaliteyi elden bırakmadık. Bu günlerde de en çok ihtiyaç duyulan Sağlıklı Sohbet sitesiyiz.  Sıhhatimizin yerinde olması  için şu coronalı günlerde evde kalıyoruz. Evde kaldığımızda hiç sıkılmıyoruz  . Neden ? Çünkü  Sanal alemde  muhabbet ediyoruz. Sağlıklı Sohbet ihtiyacımızı böyle karşılıyoruz.

Dünyayı kasıp kavuran korona virüsü, her gün 10 binlerce insanı öldürmeye devam ediyor. Sağlıklı kalabilmek için bir çok iş yerleri kapatıldı, bir çok organizasyonlar iptal edildi. Şuana kadar dünyada koronavirüsten ölenlerin sayısı 300 bin’i geçti.  Bu ciddi salgın karşısında sıhhatimizi korumamız gerekmektedir.

Peki sıhhatimizi korumak için neler yapıyoruz? Kalabalıklara karışmıyoruz, ihtiyaç olmadıkça evden dışarı çıkmıyoruz.  Evde oturan insanlar zamanla normal olarak sıkılıyor ve internet alemine akmaya başlıyor. Kimileri film izliyor, kimileri oyun oynuyor, kimileri de bizler gibi yeni arkadaşlıklar edinmek için muhabbet ortamları arıyor… Evde sağlıklı kalabilmek ve sıkılmamak için en ideal yol sanal chat’tir.

En keyifli muhabbetler, en eğlenceli oyunlar (oxm, yarışma, İslam, kelime …vb) , radyo , dj istek platformu hepsi burada mevcuttur.

Oxm oyunu ile kelime haznenizi genişletin, kelime oyunu ile doğru kelimeyi bulun. Muhabbet kanallarımızda ise seviyeli ve eğlenceli bir şekilde muhabbet edebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz.  Muhabbetin olmazsa olmazı radyo ile hareketli, duygusal, arabesk, slow, pop, rock gibi müziklerle eğlencenin zirvesine varabilirisniz.  Ve istediğiniz şarkıyı diskjokeyi (Dj) arkadaşlarımızdan isteyebilir ve şarkıları dilediğiniz kişiye armağan edebilirsiniz.

Muhabbet sitemize mobil ‘den de giriş yapabilir aynı eğlencelerden mobil yoluyla da faydalanabilirsiniz. 2018’de kurulan sitemiz yönetici arkadaşları ve muhabbet eden dostları ile birlikte sizleri bekliyor. Unutma Koronalı günlerde kazanan en güçlüler değil birbirine yardım eden ve kurallara uyup evde kalanlar olacaktır.

Evde kal, Sıhhatli kal, Bizimle muhabbette kal. Hayırlı günler Hoş Sohbetler…

sohbet