Cay Sohbet

Cay Sohbet

Cay Sohbet

Çay Sohbet Eskilerden kalan bir usüldur aslında cay sohbetleri insanların birbirlerini davet etme usülüdur Gel Çay içelim çayın var mı gelelim çay yoksa alıp geleyim derler ya hep işte bizim kanalın sohbetleride Cay sohbet‘i tadında güzeldir ne demişler Çay kalabalıkla içilir kahve yanlız’lığı sever eskiden kalma alışkanlıklarımızı devam ettirelim dökülsün çaylar edilsin sohbetler Sohbet yildizi ailesi bu konuda sizlere amansız hizmet vermeye güvenli doğal sohbet ortamları oluşturmak için var gücüyle çalışmalarına devam ediyor sizler kendilerinizi evinizde hissetmeniz adına çok önemli adımlar atmaktadır.

Çay chat

Çay chat

 

Bunlara örnek arkadaşlarımızın genelde paylaştığı Çay sözleriyle Şiirler den Birer aLıntı hazırladık

Kimi zaman hüznümüzü taşır bir bardak çay, kimi zamansa dostluktur bizim için tek ifade ettiği.iki çay söylemiştik orda biri açık, keşke yalnız bunun için sevseydim seni anılarda kalırdı belki de zamanla ince bel, namussuz çay bile ince belli bardaktan verilmeseydi eğer.

<Hata> Adamlar bana çay verdi çay, çay veren adam hiç kötü olur mu? Aklın mantığın kesiyor mu?

<AreS> biz, çayın yalnızlığa iyi gelen tarafını da severiz. Avuçlarken ince belli bardağı, hücrelere kadar hissettiren sıcaklığında unuttuk yalnızlığı.

<Cirkin>icimizi isitan çay, önce avuç içlerimizi isitir aslinda. Cay cok sey demektir, gecenin ayazindan tut sabahin seherine kadar.. Yalnızlığına yaren dir çay, huzurdur…

Çay’ın insan üzerindeki etkilerine bakarsak tamamen kişisel olarak bilimsel bir yönden degil, sohbeti koyulaştirir. Dert kapilarini aralar. Aksamlari yemekten sonra hemen hemen her evde çay demlenir, günun yorgunlugunu stresini aile fertleri birbirleriyle muhabbet ederken çayin bugusu ile keyiflenirler.Sen bana cay dok der evin reisi hanimi na, ben sana içimi.. Böylelikle sevgi bağlari biraz daha kuvvetlenir. Çay önemli, çay çok ask!

çay muhabbet

çay muhabbet

 

bir gün çay içelim seninle, çaylar benden manzara senden olsun…

seni çay içerken izlemek, seni çay doldururken, seni demlerken çayı, kimseler inanmasa da düpedüz sevap.

çay içmeye gidenler vardı akşamüstü, parklara gidenler de duruma uymak kısaltıyordu günlerini artamayan eksilmeyen bir hüzünle

Anlamsız Soğuk akşamların En güzel sevdasıydı Çay önce içimizi ısıttı Sonra kaLplerimizi birbirine ısıttı ve ben her Çay içişimde seni düşünürüm sevdiğim bir çay kokusu burnumda tütse senin kokun gelir aklıma çünkü sen Çay kadar güzel kokardın bir beklentim yokki sen den bir çay içelim içimiz ısınsın yeter.

 

 

admin 30
4 Yorumlar
Ümit

Adamlar bana çay verdi çay veren adam hiç kötü olurmu ))

iLSu

Çay yoksulların, şairlerin, yalnızların, aşıkların ve yetinmeyi bilenlerin resmi içeceğidir... Eline Emeğine sağlık :)

Cirkin

Cay, 4 buyuk elementin bir araya gelip meydana getirdigi en guzel seylerden biri.. Guzel bir yazi olmus, emeginize saglik.

Hifa

Yoğunluk alıyor dedikleri çay sohbeti. Sohbetyildizi çay içerken dinlenebileceginiz sohbet ortamıdır

Cevap bırakın