Çılgın Sohbetler

Çılgın Sohbet

Çılgın sohbet  Sevgili Dostlar çılgınca Sohbet olarak Biz insanoğlu merak duygusuna en bağımlı varlıklarız. araştırma gözlemleme açısından bilgilenmek açısından oldukça aktif kişileriz. Kim nerde nasıl ne zaman herşeyi biliriz dersenizki ne alaka şöyleki
Teknoloji icat olduğundan beri bilgisayar telefon 7 den 70`e hepimizde mevcut çılgınlar gibi yazıyoruz arıyoruz araştırıyoruz.Neredeyse hiç uyumuyoruz bağımlılık yaratan tiktok olsun youtube olsun birşeyler izler birşeyler öğrenmeye çalışırız..Sanal odalarında bile kim ne yapar ne eder inanılmaz derecede bilgiye sahip oluyoruz..x biri gelir ben seni şurdan biliyorum seni tanıyorum sözlerini okursunuz.. Neredeyse Dünyanın %90 ı sanal sohbet odalarında ve birbirlerini tanırlar .. Gündüz ayrı gece ayrı dolu dolu muhabbet edersiniz.

Mobil sohbet odaları

Eskiden bilgisayardan giriş yapılırdı sunuculara ve gün geçtikçe telefonlardan rahatlıkla istediğimiz her yerden giriş yapabiliyoruz mesela google üzerinden sohbet yazıp giriş sağlıyorsunuz telefonuza script yada androırc kurup tek seferde sohbete geliyorsunuz.. Nerde olursan ol evde işte cafede caddede sokakta heryerden.
Dünya genelinde sanırım konuşmayı sohbeti fikir alışverişleri seven insanlarız
Hele birde bedavaysa
Bedavadan kastım şu Wifi denilen bir icaat var iyiki var yoksa nasıl olurduk . Telefonunuzdan bile mobil verininizi acıyorsunuz ne kadar güzel değilmi. İstediğin anda bağlan tabi belirli makul bir ücretle saatlerce sohbet edebiliyorsunuz.

Radyolarda sohbet

Bizler toplum olarak muziksiz asla yapamayız.. Tak kulaklığını ac son ses çalan parçayı mis olsun.. Herkezin kendine göre muzik zevki var kimisi arabesk kimisi pop kimisi turk halk muzigi. En güzel olan yanıda hem sohbetini ediyorsun hemde istediğin müzigi dinliyorsun.. Coğumuz neredeyse yuzunu görmediğimiz sesini duymadığımız yakınım olabiliyor. Nerdeyse Realde hic konusamadığımız kadar Konusuyoruz. İnsanları çözebiliryorsun . En tuhafı nedir bilirmisiniz yazı şeklinden kişinin ruh halini hissedebiliyorsunuz.
Bu aslında belkide bulamadığımız bir imkan gibi . Yani şahsen ben öyle düşünüyorum. Kahve ni çayını içerken bile sanki yanı başındalarmış gibi ciddi şekilde bir komut yada şekil ile cayını paylaşabiliyorsun. Sınırları zorlayan bir Platforumdur İnternet İcaat edene şükranlarımı sunarım. Yanlızım kimsem yok anlayan dinleyen hisseden yok diyenlere tavsiyem sende gel sende katıl sohbet etmekten korkma.. İşlem basit bedava sohbet ücretsiz dert sıkıntı dinlenen bir toplum ayrı bir dünya Sanal Sohbet odaları
Yazacaksın Bir Selam İşte burdarsın
Nerdesin ?
sohbetyildizi.com
Kimlerlesin?
Dinleyen Anlayan Hissedenlerin Ortamı
Daha ne olsun…

Saygılarımla AreS

ETİKETLER :
sohbet