Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Çılgın Sohbetler

Çılgın Sohbetler

Çılgın Sohbet

Çılgın sohbet  Sevgili Dostlar çılgınca Sohbet olarak Biz insanoğlu merak duygusuna en bağımlı varlıklarız. araştırma gözlemleme açısından bilgilenmek açısından oldukça aktif kişileriz. Kim nerde nasıl ne zaman herşeyi biliriz dersenizki ne alaka şöyleki
Teknoloji icat olduğundan beri bilgisayar telefon 7 den 70`e hepimizde mevcut çılgınlar gibi yazıyoruz arıyoruz araştırıyoruz.Neredeyse hiç uyumuyoruz bağımlılık yaratan tiktok olsun youtube olsun birşeyler izler birşeyler öğrenmeye çalışırız..Sanal odalarında bile kim ne yapar ne eder inanılmaz derecede bilgiye sahip oluyoruz..x biri gelir ben seni şurdan biliyorum seni tanıyorum sözlerini okursunuz.. Neredeyse Dünyanın %90 ı sanal sohbet odalarında ve birbirlerini tanırlar .. Gündüz ayrı gece ayrı dolu dolu muhabbet edersiniz.

Mobil sohbet odaları

Eskiden bilgisayardan giriş yapılırdı sunuculara ve gün geçtikçe telefonlardan rahatlıkla istediğimiz her yerden giriş yapabiliyoruz mesela google üzerinden sohbet yazıp giriş sağlıyorsunuz telefonuza script yada androırc kurup tek seferde sohbete geliyorsunuz.. Nerde olursan ol evde işte cafede caddede sokakta heryerden.
Dünya genelinde sanırım konuşmayı sohbeti fikir alışverişleri seven insanlarız
Hele birde bedavaysa
Bedavadan kastım şu Wifi denilen bir icaat var iyiki var yoksa nasıl olurduk . Telefonunuzdan bile mobil verininizi acıyorsunuz ne kadar güzel değilmi. İstediğin anda bağlan tabi belirli makul bir ücretle saatlerce sohbet edebiliyorsunuz.

Radyolarda sohbet

Bizler toplum olarak muziksiz asla yapamayız.. Tak kulaklığını ac son ses çalan parçayı mis olsun.. Herkezin kendine göre muzik zevki var kimisi arabesk kimisi pop kimisi turk halk muzigi. En güzel olan yanıda hem sohbetini ediyorsun hemde istediğin müzigi dinliyorsun.. Coğumuz neredeyse yuzunu görmediğimiz sesini duymadığımız yakınım olabiliyor. Nerdeyse Realde hic konusamadığımız kadar Konusuyoruz. İnsanları çözebiliryorsun . En tuhafı nedir bilirmisiniz yazı şeklinden kişinin ruh halini hissedebiliyorsunuz.
Bu aslında belkide bulamadığımız bir imkan gibi . Yani şahsen ben öyle düşünüyorum. Kahve ni çayını içerken bile sanki yanı başındalarmış gibi ciddi şekilde bir komut yada şekil ile cayını paylaşabiliyorsun. Sınırları zorlayan bir Platforumdur İnternet İcaat edene şükranlarımı sunarım. Yanlızım kimsem yok anlayan dinleyen hisseden yok diyenlere tavsiyem sende gel sende katıl sohbet etmekten korkma.. İşlem basit bedava sohbet ücretsiz dert sıkıntı dinlenen bir toplum ayrı bir dünya Sanal Sohbet odaları
Yazacaksın Bir Selam İşte burdarsın
Nerdesin ?
sohbetyildizi.com
Kimlerlesin?
Dinleyen Anlayan Hissedenlerin Ortamı
Daha ne olsun…

Saygılarımla AreS

admin 40
14 Yorumlar
iLSu

Emeğine sağlık

Winter

Emeğine sağlık..

Kralice

Emeğine saglik

melek

Emeğine sağlık.

EbruLy

Emeğine sağlık

qSmLy`

Emegine Saglik

Kahve

Emeğine sağlık.

yeŞiL

Aresim emeğine sağlık

OLay

valla 16 yldır sanal alemdeyim...kahve hayatım yok ...sosyal hayatım pek olmaz ..dost desen (genelde işlerine yaradıgım kadar)olur.. ama,sanalda biyer bilirim....oda burası sohbetyildizi.. ben dostluguda ,arkadaşlıgıda,kardeşliğide,sevmeyide,sevilmeyide, kısacası sanaldaki çoğu şeyi,burda okuyarak yazarak..ögrendim kazandım..bana sanalı sorsalar sohbetyildizi derim..bana göre burası bizim evin yan tarafındaki..bütün eskiden mahallelinin.toplandıgı hergece bir kapı önü olurdu....yeni nesil bilmez...ama ben hatırlarım...işde aynı o kapı gibidir...bana göre sanalın sohbetyildizi.. olmassa olmaz giremessem çatlarım dediğim tek yer...ares im ellerine saglık....

Ayısıgı

Harika olmuş AReS can çok güzel anlatmışsın iyiki Sohbetyıldızı mız var biz kocaman bir aile olduk çok şanslıyım kendi adıma burda sizlerle tanıştığım ve böylesine güzel dostlar edindiğim için .Ellerine sağlık AReS can can ((:

My

Emeğine sağlik

Ümit

Emeğine sağlık

Reyhan

Emeğine sağlık AreS :))

Sets

Emeğine sağlık

Cevap bırakın