Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Delisohbet odaları

Delisohbet odaları

Delisohbet odaları ibOo alışverişe gittik. Marketten mika hal Ley nuTeLLa aldık yanına da iki tane ekmek aldık:d ordan cıktık (parasını ibo ödedi) konusarak yürümeye basladık.
Nevalelerle nereye gidelim dedi. Dedim ormana gidelim tamam dedi yola cıktı abi hava nasıl biliyon mu mavimsi bir hava miss..
oRmanCı gördü bizi hayırdır gencler dedi. Dedik abi karnımızı doyurmak için üç beş birsey aldık dedim. Yaw evladım onları bırak gel Bahceye bak mevsim meyvesi yiyin zarari bunlar dedi.
Baktık bahce de minnak minnak ChiLek ler var topladık teşekkür ettik ayrıldık. Ormanın derinliklerine dogru inerken ibo dediki olm baksana yer yer yem yeŞiL.. Kelebek felan usuyooo..
Dedim kanka burası orman normaldir:d neyse ormanda Düşünceler sardı bizi ya kaybolursak felan die. Aldıgım ız ekmekleri yere ata ata yürümeye devam ettik korktuk.
Korktum sustum bende:( neyse yavas yavas usul usul yürüdük ve sahile indik bu hemen sevinmeye basladı ben kumSaL cok seviyomm burdan bir yere gitmeyelim ormana gitmeyelim sakinleştirmek icin HeCe şeye HeCe şeye anlattım kanka sakin ol girmicez bir daha oraya dedim. Neyseki işe yaradı.
Yaradı ama Kumsal dan ayrılmak istemiyor akşam olmuş ben burda kalcam diyor.

Dedim ibo kalk söz yarın yine geliriz valla mı dedi He valla dedi ama gözlerinin içini görmeniz lazımdı cok üzüldü 🙁 ordan hızlıca ayrıldık çünkü dibimiz orman ordan gecmemiz lazımdı.
Neyseki ibo da Bi el feneri var ama inanmicaksınız NaZaR boncuğu gibi şekilli. Dedim bune? Kanka dedi hem geceleri yolumu bulmamı hemde kem gözlerden koruyor beni, yanımdan ayırmam.

kanka kalk yeter yoruldum oturalım Bi yere dinlenelim dedim. Sorry kanka dedi cok mutlu oldum seninle buralara gelmeye felan dedi. İbo cum iltifat a gerek yok :d neyse bir kütük gördük kütük Etiqet yazıyor dedim ibo bak ne yazıyor..

Gördü nasıl gülüyo hahahahah dedim kanka bunu Mathilda ya anlatmam lazım hatta görüntülü arıyayım dedim..
Dedi manyakmısın olm o kim!! Dedim kanka kalk …admin 35
3 Yorumlar
ibOo

Hahahhahahaha Hhhahahahahhaha Hahahhahahahhahaa Hahahahhahahah Hahahhahahagag

Yohh

:d mükemmelsiniz:d

Hata

Tek kelimeyle süper )))

Cevap bırakın