En Kaliteli e-radyo

En Kaliteli e-radyo

Türkiye’nin En Kaliteli e-radyo ‘su linki nedir ? En Kaliteli e-radyo ‘su hangi radyodur ? En Kaliteli e-radyo ‘su dj leri  kimlerdir ? Kaç dj vardır ? Radyo sorumlusu kimdir ? Herkes dj olabiliyor mu ? Nasıl dj olurum ? En iyi dj programı hangisidir? Mobil ‘den dj lik yapabilir miyim ? Mobil dj programı hangisidir ?

Artık her ihtiyacımızı sanal ortamlarda karşılarken En Kaliteli e-radyo sitesini de arama ihtiyacı duyuyoruz.  Kitap okurken, oyun oynarken, sohbet ederken En Kaliteli e-radyo  adresi olan AlemFm‘i açıyor ve dinliyoruz. Birbirinden tatlı ve renkli dj’leri ile güzel ve hoş vakitler geçiriyoruz. AlemFm radyomuz da tam 49 dj bulunmaktadır. Her dj ‘mizin kendisine göre yayın formatı vardır.  Bazı dj’lerimiz istek alırken , bazı dj’lerimiz elinde olmayan nedenlerden dolayı istek alamamaktadırlar. Bu konuda değerli dinleyicilerimizin hoş görülerine sığınmaktayız. Çünkü dj’lerimiz bu işi gönüllü yapmaktadırlar. Bu yüzden bütün dj’lerimizi ayakta alkışlıyoruz.

En Kaliteli e-radyo AlemFm

AlemFm’de 49 dj’miz vardır. Dj’lerimiz 7/24 yayın yapmaktadırlar. Yayın saati olan ve buna titizlikle uyan dj arkadaşlarımız vardır. AlemFm ailesi olarak dj arkadaşlarımızı keyifle dinliyoruz. Kimi dj arkadaşlarımız arabesk takılırken, kimi dj arkadaşımız pop, slow tarzında takılır, kimi dj arkadaşımız istekleri çalarken, kimi dj arkadaşımız da belli bir yayın formatıyla şarkılarını bizlere sunmaktadır.

AlemFm Dj’leri

 1. MusTy
 2. KaNuNSuZ
 3. Miya
 4. SoNFaSIL
 5. Acharad
 6. mavi
 7. HoLigaN
 8. ArAnAnAdAm
 9. Kahve
 10. RüzgaRR
 11. efekan
 12. uNsouL
 13. KaLiBRe
 14. Nil
 15. diğerleri
 16. Benim
 17. Nisan
 18. LeyL
 19. ilsu
 20. GofRetiCe
 21. levye
 22. Tuz
 23. iboo
 24. KaCaK
 25. Ayısıgı
 26. Delinin1i
 27. OLay
 28. Caps
 29. Chiko
 30. TNT
 31. Laguna
 32. Ecrin
 33. Aze
 34. ALaRa
 35. Okan
 36. KoRSaN
 37. qSmLy
 38. Meftun
 39. ALbay
 40. uSuL
 41. Hata
 42. KumsaL
 43. Nutellaa
 44. Mavi Deniz
 45. DivaN
 46. Simurg
 47. Poseidon
 48. SuGaRBoY
 49. SuNa

Dj Programları nelerdir?

 • ShoutCast
  Shoutcast

  Shoutcast

  Eski bir radyo dj programıdır. Sanal radyo programlarının ilkidir diyebiliriz. Gerekli bilgileri (adress, Port  şifre) girdikten sonra mp3 formatında ki müzik çalıştırılır, sonra yayında ki dj düşürülerek (sadece dj’ler, dj odasında düşürebilir.) hızlı bir şekilde connect tuşuna basılır ve yayın alınır.

 • SAM2
SAM2

SAM2

SAM2’de eski programdır fakat günümüzde hala evinden yayın yapmak isteyen herkesin kullandığı kaliteli bir programdır. Ecoders bölümünden yayın bilgileri girilir ve yayın düşürülerek  yayına başlayabilirsiniz.

 • Mobil Yayın Broadcastmyself
kendim yayınla

kendim yayınla

Google Play Store’dan indirebilir ve yayın bilgileri girerek anroid uyumlu her telefondan yayın yapabilirsiniz.

Nasıl Dj Olurum ?

İnterneti, Bilgisayarı olan herkes sohbet adresimiz de dj lik yapabilir. Daha önceden hiç dj’lik yapmadıysanız kanalımzıa gelerek dj sorumlumuz qSmly ile görüşerebilirsiniz. qSmly ve diğer yönetici arkadaşlar sizlere nasıl yapılacağını en uygun haliyle anlatacaklardır.

Hoş sohbetler.

sohbet