Zirveshell

Zirveshell

Sohbet sitelerinin en kullanışlı ve eğlenceli platformunu bizlere sunan ZirveShell her geçen gün adım adım yükselerek zirveye tırmanıyor. Sohbet sitelerinde sunucu sahibinin istediği şeylerden bir tanesi, sunucusunda bulunan kişilerin saygılı ve samimi olması ki biz sohbetyildizi olarak bu durumdan çok memnun olanlardanız, diğeri ise çalışmış olduğu firmanın kalitesi ve iş bilir insanlardan oluşmasıdır. ZirveShell işinin ehli bir kişi olan Emrehan”a ait tamamen kendisinin cabasıyla yükselen bir platformdur.

İmkan Sunmaksa İşte Zirveshell

Bir çok kişiye istediği imkanı sunmaktadır ZirveShell “in bizlere sunduğu imkanlar hem sunucumuz Sohbetyildizi ”na gelen kullanıcıların hoş vakit geçirmesini sağlıyor hem yetkililerini, sunmuş olduğu kolay ve kullanışlı komutlarla memnun ediyor. İnsanlar ruh hallerine göre değişken oldukları için sadece sohbet odaklı olmayabilirler. Ara ara susmak sadece bir şeylerle oyalanmak isteyebilirler. ZirveShell sahiplerinden Emrehan “ın oluşturmuş olduğu eğlence botuyla, örnek olarak sohbetyildizi chat sitemiz kullanıcıları olarak fal bakabiliyor, aşk testi yapabiliyor, sayı oyunuyla, rulet oyunuyla ve daha bir çok faktörle vakit geçirebiliyoruz.

En Guvenilir Shell

Sunucular arasında herkes tarafından sevilen, sayılan, konuşulan, beğenilen kişiliğe ve karaktere sahip Emrehan “ın oluşturmuş olduğu ZirveShell birçok kişinin tercih sebebi haline gelmiş konumdadır. Bir Sunucuda oluşan herhangi bir saldırı sonucu ufak bir süre kapalı olması o sunucunun user kaybetme sebebi olabilir. Bu tarz bir sorunla karşılaşıldığı zaman ulaşılabilir olan ve anında yardıma koşan tek yerdir ZirveShell. Bir sohbet sunucusunda, gerek ZirveShell”in ilerlemesini kıskanan, gerekse iyi olanı çekemeyen kötüler sebebiyle olan saldırılar sonucu oluşan sorunlar, bir telefonla işlerini bırakıp yetişen yardımsever bir Yurdum insanı Emrehan varken bir sunucu sahibi daha ne isteyebilir. Güvenilir bir insanla çalışmak herkesin istediği durumlardan bir tanesidir.

En üst Düzey Koruma !!

ZirveShell sahibi Emrehan özgüvenli duruşu , iş becerisi ile görüştüğünüz, konuştuğunuz anda sizlere başka seçenek olmadığını anlamanızı sağlayacaktır. ZirveShell de yok yok. Bizlere botlarla yardımcı olan ZirveShell anti botuyla her işimizi rahatlıkla görmekte. Mesela koruma botumuzla proxy girişlerine gerektiği zaman engel olabiliyoruz. Sohbetyildizi ailesi olarak bizler ZirveShell “i seçtiğimiz için çok mutluyuz. Eğer sizlerde bir yer bakmakta iseniz sunucumuz örnek bir sunucudur. Gelin görün anlayın deriz. Sohbetyildizi.com

sohbet