Fenerbahçe Sohbet Chat Odaları

sohbet fenerbahçe

Fenerbahçe Sohbet Chat Odaları

Fenerbahçe Sohbet Chat odaları nda kendi takımınızla alakalı birden çok bilgi ve taraftar bulabilirsiniz. Hatta taraftarlar ile çok güzel sohbetler kurabillirsiniz. Sizde vakit kaybetmeden hemen ücretsiz bir şekilde sohbet etmeye başlayın.

Fenerbahçe Sohbet Chat odaları  Günlük hayatımızda bir birimize sorduğumuz en popüler sorulardan biriside de hangi takimlisin ve ya da hangi takımı tutuyosun? Falan demi arkadaşlar evet bencede ogle:) herkesin kendine secdigi takımı vardır herhalde yani kimisi benim gibi icimden geldiği bir takım kimiside memleketinin takımını tutuyor. Benim takimimi sorarsanız ki ben fenerbahceliyim.ve fenerli olduğum içinde gurur duyuyorummm. Şimdi birazcık takimizdan yani fenerbahceden konuşalım.çoğu kişi Fenerbahçe Sohbet Chat odaları  olarak bilsede biz ona sarikanaryalarr diyoruzzzz:).1907ci yılında bir spor klübü olarak kurulan takımımız türkiye futbol tarihinin en başarılı en çok taraflı olan spor kuluplerinden birisidir.rengi tabikide biliyoz sari-lacivert).

sohbet fenerbahçe

sohbet fenerbahçe

Fenerbahçe Sohbet Chat odaları  Takımımızın kazandığı çok güzel oyunlar mücadeleler var mesela bunlardan bir kaçını sayalım fenerbahçe-trabzonspor,fenerbahce-erzurumspor maçlarında 3-1 hesabıyla bizim galibiyetimizi gördük.Tabiki Altay bayındır,ahmet oytun özdoğan gibi oyuncular vs vs gibi oyuncular olursa tabiki kazanırız demi:)).Ama en büyük rakibimiz olan galatasar biliyoruz zaten bu takimlada gayet güzel mucadelerimiz olmuştur tabiki:).Ama bazen kazanamadigimiz oyunlar da oluyo.Ama yikilmadik arkamizi donmedik ve sonuna kadarda donmeyecegiz. Yenilsekde canlari sağolsun eminiz ki,takımımız sahada elinden geleni yapmıştır.

Bazıları gibi takımımız yenilince hemen sırtımızı cevirmedik,cevirmeyiz de,bizim için fenerbahçe bir takımdan çok aşk, sevgi ,arkadaş ,aile yeri gibi gelmisdir.Takimimizla beraber aglamisizdir yeri geldi sevinç gozyaslarimizi dokmusuzdur.Biz müslümanların son sözü kelime i şehadet olacakdir.onun dışında son soz olarak hangi takimlisin deseler tabiki fenerbahçe chat derim…. evettt şimdi gerçek hayatımızda takımlardan konusdugumuz kadar sanal odalar icerisinde de takımlar hakkında kimin hangi takım tutması konusulurda konuşulur yani:d Fenerbahceden sohbet konuşurken akıllara gelen ilk sey kiracin fenerbahçe için yazdığı bu 100 yıl marşı dir.Ben bir fenerbahçeli olarak bu besteyi duyunca çok gururlaniyorum. Fenerbahçe olarak her daim takımımızın yanında olmaya devam etmekteyiz . Yenilse de yensede takımımız için gururlanmaktayız sonuçta 100 yılı aşkın süredir var olan bir kulüp olmakta.

Fenerbahçe muhabbet

Fenerbahçe muhabbet

Gerçekten sözleri olsun bestesi olsun dinlerken insanı coşturan,eğlendiren bir parça olmuş.Futbol ile pek alakasi olmayan ve ya öyle insalar varki hiç takım tutmuyolar bu onlar için saçma ve ya pek bir anlam ifade etmesede futbol chat fanlari için tuttuğu takım çok önemli ve takımları için hazırlanan besteleri duyduğunda çok mutlu olurlar.sanal hayatına dosek şimdi fenerbahçe severler için fenerbahçe futbol sohbet odalari haline getirdik sizler için takımın maçlarından bahsedip tarihinden bahsedip fenerbahçe sohbet yapıyoruz.Yani şöyle bir düşünelim sohbet ediyosun aynı takımlı arkadaşlarla tanisiyosun beraber hos vakit geciriyosun,gelecek maçların üzerine yorum yapiyosun, belkide aynı şehirden olanlar buluşup bir cayda ve ya kahve içip yeni bir dostluk başlatacaklar.Birlikte fenerbahçe maçlarına gidecekler.çok güzel değilmi gercekden…

Fenerbahçe Sohbet chat odaları Samimiyet

Biz bunlara vesile olmak için sohbet yildizida Fenerbahçe sohbet odalarını kurduk.ve gayetde iyi bence kendi takimndaki insanlarla sohbet ediyosun:). İster Galatasaraylı ister Beşiktaşlı olmanız bir şeyi ifade etmiyor gere kesimden insanın gelip sohbet edebileceği maç muhabbetleri yapabileceği çok nezih ve saygı değer insanların oldugu ortamı düşünün işte burası tam san öyle bir yer olmaktadır .

Fenerbahçe Sohbet Chat odaları  Sohbetin her halini sunulduğu bu ortamlarda genelde insanlar akşamları Buraya gelerek birlikte vakit geçirmekteler . Gündüzleri ise genelde iş yerlerinde veya ev işleri ile uğraşmakta oldukları için zaman çok ayıramamakta. Bundan dolayı akşam 6 dan sonra gelmeniz demek daha iyi sohbetlerin içinde olmanız demektir. Ama bu hiç sohbet yok anlamına gelmez gün içinde kemikleşmiş kadrodaki insanlarla gelip muhabbetler edebilirsiniz tabi ki . Velhasıl arkadaşlar sizlerde yeni insanlar tanımak arkadaş edinmek farklı konularda sohbet etmek istiyorsanız yapmanız gereken sohbet odalarımıza gelerek bizlerle birlikte zaman geçirmek olacaktır . Daha sonrasında zaten sizleri ve bizleri tanımaya başlayacaksınız.şimdiden sizlerin aramızda olduğunu hisseder gibi oluyoruz hadi tıklayın sizlerde gelin yanımıza . Evet arkadaşlar sizde hangi takimliysaniz egerki kendi takımımızın sohbetlerinizi yapmak istiyosaniz arama motorlarından sohbet yildizi.com tikliyoruzzz ve sohbete dahil oluyoruzz:) pisman olmacayaginizi eminlikle söyleye bilirim hadi bakalim o zaman sizi sunucumuzda bekliyoruz…
Hoscakalin~

sohbet