Tatlı Sohbet Odaları

Tatlı Sohbetler

Tatlı Sohbet odaları

 

Tatlı sohbet odaları denilince akla tabi ki www.sohbetyildizi.com gelir . Tatlı konuşmak, tatlı sohbetler kurmak bunlar tamamen içimizden gelen hatta yapısal duuygulardır. Her insanda olmaz, olsada her insan bunu açığa vuramaz. Tatlı Sohbetler kurabilmek için sitemizi bir ziyaret edin ki farkı görün :))

Merhabalar efendim günlük hayatımızda bazen tatsız sorunlar,talihsiz olaylar falan filan yaşıyoruz.Tabi böyle olmasını kimse istemez ama iste kader kısmet.Kim bilelirki 1 dakika sonra ne olacağını başımıza neler geleceğini demi.. Hayat bazen bizi böyle beklemediğimiz, hiç aklımıza bile getiremeyecegimiz olaylarla karsilastiriyo Napalim iste hayat…

 

tatlı sohbetler

Tatlı Sohbetler

 

 

 

İşte o hiç beklemediğimiz anda başımıza gelen olaylar iyi veya kötü hayatın bize katmış olduğu acı veya tatlı tecrübelerdir. İnsan her yaşadığı olayda tecrübe sahibi olup bir adım daha büyüyor aslında. Hayatımız hep geçici üzüntülerle devam etsin ve güzel tecrübeler ile karşılaşalım.

Ama simdi boyle konusupda moralimizi bozmayalim yani pozitif düşünelim ki her şey Allahin izniyle iyi olsun:). Talihsiz olayların bizim pesimizi bırakmaması o anlama gelmiyoki biz asla mutlu olmacagiz falan aksine bitti gitti diyipde hayatımıza iyi olmaya devam ediyoruz ve ya çalışıyoruz. Böyle başımızı aşağı eyipde hic bir sey iyi olmayacak demiyoruz, desekde zaten yine bir sey iyi olmayacak aksine daha da kendimizi kotu hissedicez.

Tatlı Sohbet odaları Gelecek planında Sizleri aydınlatır

Simdi şöyle bir düşünelim hayatımızda mutlu ve ya böyle keyif aldığımız zamanlar oldumu kendim cevapliyorum evet oldu tabiki niye olmasın hep olmaması için sebepde yok zaten biz kendi kendimizi bosuna uzuyoruz arkadaşlar kötü şeyleri aklımızdan çıkarsak yeni seyler yeni hikayeler düşünsek bizim için daha iyi.mesela kendimizi nasıl mutlu edebiliriz?sevdiklerimizin yanında oldukda ve ya gerçek hayatın sorunlarından uzaklasmakla. Eğlenmek sohbet etmek tatlı arkadaşlıklar kurmak hepimizin hakkı.

Sanal olarak baktığında ve güvensiz olduğunda hiç bir şey elde edemez hatta kendini hep sıfıra çekersin. Birilerine güvenmekle başlamalısın yola. Elbetteki herşeyinle güven demiyorum lakin güvenmeden de kimseyle diyalog kurup bir yolda ilerleyemezsin. Sadece sanal değil reel hatta da bu böyle değil midir zaten? Bazı insanlar reel hayatında etrafındaki insanlardan bıkıp onlara güvenmeyip kendisine güvenilir bir sohbet sitesi arayışı içerisine giriyor. Peki neden reel hayatında anlatamadığı ve paylaşamadığı konuları sanal ortamda anlatmak istiyor diye düşündünüz mü hiç? Ben çok düşündüm. Kendimden biliyorum birazda diyelim. Bazen insan olduğu şehirden kaçıp hiç tanımadığı insanlar içine yerleşip orada yaşamak istiyor.

Çünkü etrafından o kadar bunalıyor ve konuşamıyor ki. Sanki kaçmak çözümmüş gibi birde o düşünceler içerisine giriyor. İnsanı çıkmaza sokan yine insan değil mi ?
Temelinde ise yine güvensizlik var. Tam diyosun ki ben buna güvendim hoppa arkanı dön bıçak saplıyor. Tatlı chat,tatlı sohbetler kurmak derken aslında tatlılık kelimesinin  altında birçok anlam yüklü kelimeler var. KIsaca şöyle diyelim sanal sohbet dediğiz ortamlarda çoğumuzun hayatı var belkide .. O yüzden sanal reel olarak bakmayalım nasıl tatlı konuşuruz, nasıl tatlı tatlı chat yaparız dediğiniz noktada burada bir hayat olduğu aklınıza gelsin.

 

 

 

 

Tatlı Sohbetler

Tatlı Sohbet Odaları

Sanal hayat dediğimiz zaman ..

bazıları için saçma gelicek ama sanal hayatın en iyi yonude arkadaş edinmekle eğlenceli vakit geçirip sorunlarımızı az bir zamanda bile unuta biliriz demi belki bu bize daha iyi gelicek nerden biliyoruz..:) eğlence dolu sohbet mekanlarına katilipda hala iyi degilim dememiz yalan olur bence:) yani dersiniz ki neye istinaden böyle diyosun düşünün ki eğlenceli bir sohbet mekanındasin seninle iyi anlasa bilen arkadaşlar var belki aynı takımdan olan belki aynı burcdan olan arkadaşlar buluyosun gelde eğlenme yani demi:) Bence chat sohbet sitelerinin en güzel yanlarından biride chat yaparken dakikaları eğlenceli geçirebiliyor.nasilmi az once yukarda söylediğim gibi ve simdide söylüyorum,sohbet odalarında chat kullancilari ile tatlı muhabbet yaparken aynı anda eğlence kanalında dilediğiniz kadar da eğlence botuyla – mesela zar oyunu sisecevirme günlük burç yorumları günlük fal bakmak,zeka testi ask testi kelime gibi vs oyunlarla vakit gecire bilirsiniz.bunları hepsini Anlayacağınız sohbet sitesi olarak sohbet yildizi.com da bulabilirsiniz hiç bir chat sitelerinde bu eğlenceli dakikaları bulamayacaginizdan emin ola bilirsiniz. Hadi o zaman eğlencenin tek mekanı olan sohbetyildizi.com adresinde sizleri bekliyoruz:)

sohbet