Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet

Whatsapp Sohbet 

Whatsapp Sohbet Etmenin Faydaları Whatsapp Sohbet etmek günümüzde en sık kullandığımız en yaygın olan ve vazgeçilmez bir hal almış olan sanal ortamın en güncel ve harika uygulamasıdır.Tüm global çapta yani dünya genelinde 2 milyonu aşkın bu uygulamada çene bağlarınızın kuvvetli olması gerekiyor. Hepimizin artik akıllı telefonları ve tabletleri var. Iletişim kurabildigimiz güncel yerlerden biriside watsapp. Whatsapp sohbet nedir ? Kim tarafından kuruldu ? Faydaları neler? Tüm bu soruları hemen cevapliyoruz. Bu uygulama sayesinde sitemizde binlerce kişinin evlendiğini biliyor musunuz? Bilmiyorsanız tabiki öğrenme vakti.

whatsapp Sohbet etmenin keyfini çıkarmanız için önce ne tür bir uygulama olduğunu bilmeniz gerekir tabiki bunun içinde yapmamız gereken birkaç arastırma sonucunda neler olduğunu öğrenir ve ona göre temkinli ve bilinçli adımlar atarız.

Whatsapp kim tarafından kuruldu ? 24 Ocak 2009 tarihinde ‘Jan Koum ‘ Kaliforniya ‘da whatsapp i kurdu. Whatsapp in başarısı tam bir girişimcilik hikayesidir. Yeni birşeyler üretmek icin motivasyona ihtiyaç duyan kişilerin bilmesi gereken güzel bir hikaye. Çok zorlu bir çocukluk dönemi yasayan be geçiren Jan Koum yazılıma karşı çok merak duyup bu konuda kendini oldukça geliştirir ve çok kez başarısızlıklar elde etmesine rağmen yoluna devam eder. Aslında insanlara vermiş olduğu bir mesaj da bulunuyor.

Projesinden vazgeçmeye karar veren Jon Koum ortağı tarafından motive edilerek tekrar eski haline döner ve apple yardım elini uzatarak 2.0 sürümünü getirir. Bu da watsapp anlık mesajlaşma ve bildirim gelmesi demek. Bunun üzerine başarılarına başarı katarak güzel bir şekilde ilerlediler.2011 yılında ABD sınırları icinde en çok kullanılan 20 uygulamadan biri watsapp olmuştur. Peki neden tercih edilmeli?

Sanal Ortamda Bulunan Binlerce Uygulamanın En İyisi Whatsapp

Sanal ortamda binlerce uygulama ve haberleşme icin kullanılan uygulama mevcut. Fakat watsapp hem güvenlik hem bilgilerin gizliliği hususunda çok üst seviyede bir güvenliğe sahiptir. Kullanıcılara sunmuş olduğu olanaklar sayesinde rahatca sohbet edilebilir ve resim,video müzik paylaşılabilir. Whatsapp sohbeti henüz keşfetmemis olan var ise muhakkak bir göz gezdirmelisiniz. Grup sohbetler, tekli sohbetler , görüntülü konuşma ve daha birçok fonksiyon mevcut hemde gizliliginiz dahilinde. Internet aracılığı ve telefon numaranız dahilinde kayıt olup profiliniz oluşturulduktan sonra güzel sohbetlerin tadini çıkarabilirsiniz.

Whatsapp sohbet gün geçtikçe neredeyse hafta da bir güncelleme getirerek oldukça guzel ve stabil bir hal almakta olup kullancıları memnum etmekle kalmıyor her güncellemede etkiliyor 🙂
Günümüz pandemi sürecinde evde vakit geçirmek sıkıcı ve vakit de gecmiyor diyorsanız. Bu konular hakkında bi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken internet aracılığı ile telefonunuza yada tabletinize bu uygulamayı yüklemek. Zaten uygulama telefona yüklendikten sonra siz bakıp incelerken zamanın nasıl geçtiğinide anlamayacaksınız. Hadi o halde zaman kaybetmenin bir anlamı yok 🙂
Whatsapp Sohbet etmek ve güzel bigiler edinmek artik çok kolay sağlıkla kalın ~

Gofretice Can 3
1 Yorumlar
GofRetiCe

Eline kalemine sağlık

LoSt

Güzel paylaşım teşekkürler.

Ece

Emegine saglikkk

My

Emeğinize sağlık

Kahve

Emeğinize sağlık.

qSmLy`

Emegine Saglik 👍

Cevap bırakın