Fransa sohbet

Fransa sohbet

Fransa sohbet
Avrupa nın güzel ülkesi Fransa deyince aklınıza tabi ki bizlerden başka hiç bir site gelmemeli. Neden mi? Çünkü biz bir Türkiye sohbet sitesi olarak Avrupa da kendini kanıtlamış en değerli radyo sohbet sitesiyiz.

Bununla birlikte günün her saati hizmet vermekte olan blog makale bölümümüz ve oyunlarımız mevcuttur.
Sayısı 100 rakamını aşmış avrupalı kullanıcıları ile tam bir gurbetçi kanalı olmanın tatlı gururunu yaşıyoruz.
Sizlerin bizlere verdiği kıymet ve değerin bilinci ile Avrupanın tüm ülkelerinde listeye girmeyi, aynı zamanda Google de Avrupa sohbet ile ilgili ne yazarlarsa yazsınlar hemen ilk sayfada yer almayı planlıyoruz.
Düşünsenize bir gurbetçi kardeşimizin evinde otururken, yolda yürürken, yatağınza uzanırken canı sıkkın olduğu anda yada çok mutlu olduğu anda yada memleket hasreti çektiği anda…
Google ye Fransa sohbet, Fransa sohbet odaları, gurbetçi sohbet gibi sözcükler yazıp hemen ilk sayfada bizim sayfamızı görüyor olması, ve bizim
ile iletişim haline geçmiş olması ne kadar gurur verici bir olay değil mi?
Günün bütün saatlerini buraya ayıran yönetim kadrosu ile, radyo da canla
başla sizlerin istek ve arzularına yetişmeye çalışan dj kadrosu ile bizler yurt içi ve yurt dışında sizleri her zaman sevgi saygı ve muhabbet ile selamladığımızı özellikle belirtmek isterim.

Dünyanın imrenerek baktığı Fransa dan bir çok arkadaşımızın bizimle olduğu gibi sizlerde gurbet elde vatan hasretini hafifletmek ister iseniz buyurun Web sitemize gelin. Yapmanız gereken aslında en basit olanıdır.
İvedi bir şekilde Google ye Fransa sohbet yazıp sohbetyildizi adresine tıklayıp, kendinize bir nick belirlemeeniz yeterlidir.
Şuan hali hazır da Miya, buket gibi bir çok arkadaşımız Fransa nın çeşitli yerlerinden bizim ailemize dahil olmuş durumdalar.
Onlara birazda olsa memleket hasretinin hafiflemesine vesile oluyor isek ne mutlu bize değil mi? Biz Avrupa, Asya, amerika yada herhangi bir bölge kıta farketmeksizin sizlerin her birini sitemizde görmek istiyoruz.
Fransa nın o meşhur eyfer kulesine çıkıp da hadi artık ey Türk oğlu Türk neden sohbetyildizi.com a gelmiyorsunuz diye bağıttırmayın bizi.

Biz bunu yaparız bilirsiniz. Kanımızın ne kadar göklü olduğunu da çok iyi bilirsiniz. Zaten sizlerde aynı kana vakıfsınız. Bizler büyük heyecan ile Fransa da yaşayan dostlarımızın aramıza katılmasını bekliyoruz. Allaha emanet olmanız dileği ile sağlıcakla kalın… ~ibOo

admin 30
6 Yorumlar
Yohh

Emeğinize sağlık süper olmuşşşş

Ümit

Evet çok sevdiğimiz Fransa'da yaşayan gurbetçi kardeşlerimizle buluşma imkanımız oluyor.

MavimSi

Emegine saglik..Gurbetciler icin guzel bir birlesme platformu

Kahve

Ellerinize sağlık çok güzel bir makale olmuş :)

HafSa

ne kadar güzel bir çalışma olmuş sizlerin tüm dünyada yaşayan vatandaşlarınızı sohbet sitenize davet etmeniz ne kadar hoş bir durum başarılarınızın devamını dileyerek keyifle takip ediyorum bilin isterim

Poyraz

Fransa da ne kadar güzel insan var ise bu sohbet sitesi sayesinde tanıdım iyi ki varsınız teşekkür ederim

Cevap bırakın