Futbol Sohbetleri

Futbol Sohbetleri

Futbol Sohbetleri

 

Futbol Sohbetleri Türkiye’nin en önemli sporlarından biri futboldur . Türk halkının spor dendiğinde ilk aklına gelen futboldur. Futbol ülkemiz için değil tüm dünya için bir tutku olmakta. Ama öyle bir şey ki bazı ülkeler için tamamen tutkudan ötede görülmekte . Bunlardan bazıları Arjantin Brezilya İngiltere İtalya Almanya İspanya Fransa özellikle de Türkiye için. Bizler için futbol kullanılan tabir Türkler zekaları ile değil duyguları ile hareket ederek futbolu oynamaktalar .

Gerçekten de bu böyle Türk halkı futbolu bir spor olarak değil tutku olarak görmekte . Futbol hayatımızın her anlamından her yerini işgal etmekte. Türkiye son Zamanlarda futbolda çok iyi atak yaparak alt yapılan futbolcular  Futbol Sohbetleri yetiştirerek Avrupa piyasasına transfer etmektedir . Bizlerde bir kaç yorumcularımızla futbol sohbeti yapmaya karar verdik . Türkiye için futbol muhabbetleri herkes kadar bizimde ilgimize çekmekte . Özellikle hafta sonları oynanan lig maçlarından sonra sanalda futbol chatleri yapılmakta . Oynanan maçlarla ilgili bir çok kullanıcının bir araya gelerek futbol hakkında görüşlerini dile getirmektedir .

 

Futbol Sohbet Kuralları

 

futbol da kuralları bir çok erkek bilmektedir . Erkekler derken bayanlar çok fazla ilgili olmamakta . Özellikle eskiden bayanlar çok fazla ilgili değilken şimdilerde ise bayanların bile futbol üzerine ligleri bulunmakta. Bayanların bile kendi aralarında futbol sohbetleri yaptıkları bilinmekte.

Yani ilgili olan bayanlarımızda bulunmakta. Ama bayanlar futbol kurallarından biri olan ofsayt kuralını bilenmektedir. O yüzden bir bayanlar maç izlerken bir erkek kuralları anlatana kadar kendini hırpalıyor ve pozisyonları kaçırıyorlar .o yüzden hiç bir erkek bayan arkadaşları ile futbol muhabbetleri yada futbol maçlarındaki izlenmemekte . Ama akşamları televizyonlara çıkan yorumcular kendi aralarında sohbetler yaparken bir çok kişi televizyondan bu yorumcuları dinlemekte izlemekte . Bunlardan bazıları Sinan Engin , Ahmet çakar,Erman Toroğlu gibi bir çok yorum

Futbol sohbetleri

admin 33
4 Yorumlar
qSmLy`

Emegine Saglik

Kahve

Emeginize sağlık olsun.

aSeL

Emeğine sağlık.

Afra

Emeğinize sağlık.

Cevap bırakın