Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Gece Canlı Sohbet

Gece Canlı Sohbet

Merhaba arkadaşlar..
Günümüzde sohbet artik herkesin internet uzerinden çok kolay bir şeklilde yaptığını biliyoruz.. Sohbet insani bazen dinlendiriyor bazende üzebiliyor.. Gündüz çalışanlar, okuyanlar yada evinde işi olanlar var tabikide ve çok yorulduklarini düşünebiliriz. Akşam bir tikla bu yorgunluğu üzerinizden atabilirsin gece canlı sohbetleri her zaman dinlendirici olmuştur bence.. Bazıları gece canlı chati denince aaa gece sohbet mi olurmuş diye farklı düşüncelere kapılabiliyor bu normaldir isteyen istediği şekilde tabikide düşünebilir fakat gece sohbetlerin eğlenceli huzurlu olduğunu bilseler düşünmezler sanirim..

Gece canlı sohbetler

Gece canlı sohbetler

Mesela gece sohbetinde daha fazla huzur alirsin helede kafa dengi biri denk gelirse saatlerce sohbet edebilirsin derdini sıkıntını bile dinler karşı taraf bu şekilde gece sohbetininde sizlere gayet güzel insanlar kazandırdığını düşünebiliriz..
Bir yaziya yorum yaparken karşı tarafdan biri düşüncesini dile getirdiği zaman bu sohbet fazlasiyla uzayabilir çünkü herkes kendi düşüncesiyle özgür bir şekilde sohbet edebiliyor ve bu gece sohbeti uzayip sabahlara kadar devam edebilir.. Böylelikle farkli düşünceler farkli yorumlar farkli tavsiyeler hepsine şahit oluyorsun en onemliside kendin dilediğin şekilde düşüncelerini yorumlarını dile getiriyorsun ve bu huzurdur rahatliyorsun çünkü helede ciddiye alınıp karşı taraftan cevap geliyorsa dahada zevklidir kendine bazen güvenin olamayabilir her gün kara kara düşünürsün neden böyle veya neden olmuyor ama gece sohebete girdiğinde biri çıkar ve nedenini sana söyleyebilir.. Değişik ilginç gelebilir ama bu gerçekten oluyor bazen tanımadığın biriyle sohbet etmek derdini anlatmak insana rahtalik verir ve bu kişi gerçekten size ne yapmaniz gerektiğini söyler ve ciddi almazsiniz ama denediğiniz zaman görürsünüz ki o kisinin size o gece ki sohbetinde faydasinin olduğunu..

Bayanlarla Gece Sohbetleri

Bayanlarla Gece Sohbetleri

Ertesi gün gece olsada sohbete girsem diye düşünürsün çünkü biliyorsun ki seni orada anlayan yorumlarıni düşüncelerini önemseyen birinin olduğunu ve tekrardan sohbet etmek istersin yeni dusunceler yeni yorumlar olsun istersin yani kisaca özgürce huzurlu ve farklı yorumlar oğrenme imkani var herkesin ..
Sohbet keyiflidir eğlencelidir ama bana göre gece sohbeti daha sakin ve huzurludur..
Sizde yorgunluğunuzu unutmak istiyorsaniz huzurlu ve saygılı sohbet etmek icin sohbetyildizi na bekleriz..
Saygılarımla
EbruLy

admin 33
11 Yorumlar
Kralice

Ebruly emeğine sağlık cnm

AreS

Emeqine sağlık harika yazı olmş

AreS

kalemine sqlık

qSmLy`

Emegine yuregine Saglik canim

Ümit

Emeğine sağlık

My

Emeğine sağlik sohbetlerin en güzel anlarindan biride gece sohbetleri (:

iLSu

Emeğine sağlık

Kahve

Emeğine sağlık.

Reyhan

EbruLy emeğine yüreğine sağlık canım (:

Melek

Emeğine Sağlık.

yeŞiL

emeğinize sağlık...

Cevap bırakın