Gizli Sohbetler

Gizli Sohbetler

Gizli Sohbetler

Gizli sohbetler.. Yeni bir gün yeni bir başlangıç olduğu gibi yeni insanlar yeni yüzler yeni kişilikler tanimiş oluruz zaman zaman .. Gizli yada rahat olarak yaşariz zaman zaman. Sohbet ve muhabbet içinde olduğumuz vakit kimi zaman utanir çekinir kimi zamanda kimseden gizlenmeden kendimizi Özgür irademiz altinda birakip sohbetin keyfini yaşariz ..

Gizli sohbet nasil olur sizce ? Aileden habersiz gizli gizli kuytu bir köşede sohbet etmekmi? Yada hiç bir arkadaşim beni görmeden sohbet edebilsem mi ? Yada gizli sohbet ederken kimseye yakalanmamakmi ? Bir çok tabirde bulunur insan oğlu gizli sohbet ederken sizce daha keyifli olmuyormu kaçamak ve heyecan verici dakikalar geçirir olduk.Gizli chatleri eşliğinde,çalışırken bir el telefonda yada tablette,bir elimizde iş te gözlerimiz sohbet platformunda ve kendimizi bazen alamaz oluyoruz kimse görmesin aman Gizli sohbet ettiğimi .

Sohbet Gizli

Sohbet Gizli

Bir şeyleri gizli olarak yapmak insanın kendisini huzursuz etmesini sağlamaktadır . Eğer kendinizi rahatsız etmek istemiyorsanız sizlerde gizli muhabbetler etmeden genel olarak herkesle konuşma imkanı bulursunuz. Gizli kelimesi o kadar çok şeyi kapsamaktadır ki bununla ilgili bir çok şey ifade edilmektedir. Öncelikle gizlice sohbet yapacağınız insanları çok iyi seçmelisiniz . Aksi taktirde size karşı kusurlar işleyebilirler yada sizin vermiş olduğunuz sırlarınızı size karşı kullanabilirler .

Bu bakımdan dolayı derdinizi sırrınızı açıcağınız kişileri iyi seçmelisiniz. Yoksa gerçek anlamda sıkıntılar yaşabilirsiniz . Ayrıca şunu söylemek isterim sizlere. Bazı sohbet sitelerinde bir çok site sahibi gizlice konuşulan özel sohbetler eden bir çok kişiyi sitenin alt yapısından takip ederek özellerini okumaktalar.

Bunu hiç bir şekilde tasrif etmiyoruz . Çok etik bir şey olmamakla birlikte insanların özel hayatları kimseyi ilgilendirmemeli gerekmekte. Sonuçta bir insanın özelini okumak onun hayatına gayri resmi olarak müdahile etmek denektir . Bunu yapan yada yapmasına izin veren herkes suçludur ki bilişim suçlarına verildiği taktirde bunu okuyan yada okutan suçlu sayılmaktadır. Bu bakımdan kendi bünyemizde bu tarz şeyler yapılmamakta. Kesinlikle özel chatlerinizi okumak gibi bir şey yapılmaktadır. Bizlerin arasına gelerek gönül rahatlığı ile sohbet edebilirsiniz arkadaşlar .

Gizli Sosyal Sohbet

Gizli Sosyal Sohbet

sohbetin en güzel halleri bu haller bana göre gizli gizli kimse görmeden köşe bucak sohbet etmek okadar keyifli ki insanlar ile hiç birşekilde iletişimi kesmeden nacizhane de olsa bir birleri ile bütünlük kurup sohbetin hakkini da verir oluyoruz ..

İstek açık bir şekilde isterseler gizli sohbetler eşliğinde yaptiğimiz bu çilek tadinda sohbetlerimizin daima olmasini diler şeker tadinda ilete yüzümüzde tebessüm ve latife biraktiği gibi kalplerimizde kocamannnn sevgileri eksik olmamasi dileğiyle ..

Gizli sohbetler eşliğinde siz sevgili gönül dostlara burdan kocaman kucak dolusu sevgiler ve saygilar diliyoruz sohbetlerin en şirinleri en samimi en sicak ve hiç tarafsiz eşi benzeri olmayan sohbetyıldızı sohbet odamiza sizleride bekliyoruz !!! Ya özgür bir şekilde !! Ya gizli bir şekilde !! Sadece heyecan ve sevgilerin hiç eksik olmadiği kocaman ve sevimli dünyamiza sizleride bekliyoruz hoşça ve dostça kalin …

admin 21
11 Yorumlar
qSmLy`

kalemine Saglik

MenekSe

Emeğinize sağlık

Yohh

Emeğine sağlıkkk

GofRetiCe

Emegine yüreğine sağlık

SibeL

Emegine sagLik

LavanTa

Emegine kalemine saglik

My

Emeğinize sağlik 👍👍

Serap

Emeğinize sağlık

Melek

Emeğine Sağlık.

Kahve

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine sağlık

Cevap bırakın