Harika Sohbet

Harika

Harika sohbet !!

Bugün gene muhteşem bir hava var üzerimde .. Aşk ,cesaret,huzur ve mutluluk oldukça hepsi fazlası ile bende mevcut .. Harika bir gün harika bir hafta yanimda sevdiklerim ve sevdiğim bir hava Harika Sohbet  .. Usulca geçen bir zaman yelkovan akrep misali ılıksı bir düşünce . Hiç keyfim yokken harika hissettiğim bir dakika .nedir beni böyle yapan ? İnsanlarin sevecenliğimi yoksa kendimi hiç bunaltmadan yaşadığım bir zaman mi neydi sahi bizi hoyrat yapan ? Bizi bizden alan gerek mutluluk gerekse üzüntü içerisinde birakan (: nutkumuzun tutulduğu bir dönem elimde sigaram kalbimde tebessüm ve yüzümden senden kalma minik minik uçuşan serçeler ..Harika bir gün harika bir zaman .. allahim içim içme sığmıyor dediğim bir vakit .. Bazı insanlar kendilerine karamsarlığa adamış olurlar bazılarında içinden çıkmak istemedikleri bir zaman içinde birakmak isterler ..

 

peki ya siz ?

Harika olmak istemezmisiniz. Harika gün geçirmek harika insanlarla ile tanışmak harika bir ortamda olmak ? Çıkın artık duygusal moddan !!çıkın artik duygularınızın esir almış benliğinizden .. Harika bir dünyaya merhaba deyin !! Merhaba dünya ben herşeye inat yinede gülümsüyorum !! Yüzümde tebessüm kalbimde mutluluk ile sizi selamliyorum .. Merhaba güzel insanlar .. Merhaba harika insanlar .. Harika bir sohbet etmek istermisiniz ? Sohbet muhabbet içinde zaman geçirmek ? Türkiye’nin en sevecen en harika olan sanal sohbet sitesinde hiç sizinde harika insanlarla birlikte sohbet etmenin keyfiniz yaşadınızmı.. o halde şöyle bir bakın harika sohbet içinde sizde olabilirsiniz . Peki ya sohbet ? Sohbetlerimiz çok güzeldir bir birinden saygılı ve seviyeli insanlar içinde ayni sohbet platformunda olmaktan onur ve gurur duyduğumu doğrudur..Bizden yaşca büyük yada bizden yaşça küçük insanlarla ayni platformunda olmaktan keyif aliyoruz sizlerinde buna dahil olmasını çok isteriz. Radyoda çalan bir birinden güzel istekler ? Siz hiç harika sohbetler içinde 7/24 saat kesintisiz olan radyomuzda bir birinden güzel Dj ler ile irtibata geçip istediğiniz ve aninda dinlediğiniz şarkılar eşliğinde bu harika sohbetin keyfini yaşadınızmı ??

Sohbet hayatınıza Eşlik etsin

 

Peki harika sohbet içinde olup bazen yorulduğunuz zamanda bir birinden eylenceli oyun odalarinda vakit ökdürdüğünüz zamanlar oldumu ? Harika sohbetler eşliğinde bunlarin hepsini yapabilir kimi zamanda kendinize göre arkadaşlar edinip sohbet muhabbet eşliğinde zamanin su gibi akici olduğunu sizde görecek ve harika sohbet ler edildiğine tanık olacaksınız .. Sohbetyıldızı’na giriş yaparak bu keyifli zamanlara sizlerinde tanık olmasını istiyoruz ..Sadece bir nefes kadar yakında olan bu harika sohbet eşliğinde vazgeçilmez bir dünya olduğunu sizde göreceksiniz .. kisa ve net az ve öz olan duygular yoğunlaşacak sizinde benliğinizi sararak harika bir ortamda sizde kendinizi bulacaksiniz evet sadece bir tik bir nefes kadar yakınınızda olan harika sohbetimize sizleride bekliyoruz …

sohbet