Tatlı

Çevrimiçi Sohbet

TatLı Sohbet ve Chat odaları

Tatlı  Sohbet şarkılar en acı duyguları dile getirenlerdir. P. B. ShelleyÖyle değil midir gerçekten ? En hazin olayda açarsın bir muazzez abacı iki duble içersin.. En mutlu olduğun anlarda açarsın bir şarkı oynarsın.. Birini hatırlamak istediğinde O’nun şarkısını açarsın.. Yoldan geçerken bir müzik gelir kulağına birini hatırlarsın ya da diline dolanır söyler durursun tüm gün ..Belki de bu yüzden sanal hayata da radyo ile başladım. Hayatın içinde hayattan bir parça olduğu için. Hala da radyo ile devam ediyorum.

Sohbette Radyo Dinlemek Bizde ayrıcalıktır

Sohbetyıldızında olmak ayrı radyoda olmak ayrı keyif verici.İlk seferinde Google a radyo yazıp girmiştim bir siteye bilmiyorum ki sunucu nedir sohbet nedir (: bir abim vardı Brindar bana demişti hoş geldin Leyla hatta ismime 3-4 şarkı çalmıştı her gün aynı saatte kendimi orada bulur hale gelmiştim. Sohbet bile etmezdim şarkıları dinler giderdim.. Sonra dediler gel sen yap bu işi bir baktım bu işin içindeyim ((:Radyo gerçek anlamda sunucunun kalbi bana göre. Birine aşkını ilan ederken de bir dost kazanırken de sunucu da ilk uğranılan yerdir radyo. Özür dilersin, şiir okursun, şarkı söylersin, istek yaparsın..

İstek yapın Sevdiklerinize Armağan edin

İstek yapmak deyince de aklıma TV radyoları gelmiyor değil hani (: bu şarkı tüm kader ortaklarına, askerdeki sevgilime, bizim koğuşa, kendini biliyor a gitsin (((:Yeri geliyor radyo yenilerken bile o bir dakika’lık sessizliğe itirazımız oluyor (:Yayıncı olmasam da rahatça bunları söyleyebilirdim elbette. Ama yayıncı olmak bambaşka bir şey gerçekten bambaşka gönülden gelen, emek verilen iki saat.. Binlerce şarkı, söz, kazanılan kalpler.. ZeR’ açıp kanalı ağlattığımı da bilirim ; birlikte oynadığımız saatleri, dansları, çılgınlıkları, skeçleri, konukları da.. Bazen soruyorlar neden parasız bu işi yapar ki insan ? En önemlisi kalp kazanmak tabi ki ; iki çift güzel söz duymak her şeye değer..

Uzun Zamandır Bukadar Güzen yayın Dinledinizmi ?

Uzun zamandır böyle güzel yayın dinlememiştim dedirtmek en büyük gayemiz..Bir de nedense ben eski olan her esintiyi çok severim. Eski insanları ,eski kitapları, eski eşyaları.. Hem Radyo  ve chat için hem sunucular için genel bir özellik bence nostalji. Günümüzde bir çok insan görüntüye değer vermekten kalpleri unuttu. O yüzden artık insanlar instagram, facebook, twitter beğenilerinin sayısına bakar oldular; sevdiğinin beğenisine değil. Sunucular da ise önce bir insanın karakterini duruşunu konuşmasını okuyorsun daha sonra belki yüzünü görüyorsun. Önce kalbini görmek yüzünü görmekten bin kat daha güzel bir şey bence.. Hem yurtiçi hem yurtdışı birçok şehirden bir çok arkadaşın oluyor.. Şanslıysan hayatının aşkını bile bulabiliyorsun ((: Aşık olmak, radyoda sevdiğin şarkının birden bire çıkması gibidir. Kontrol senin elinde olmadığı için güzeldir. Mutluluk verir. Demiş ya bir yazar ((:

sohbet