Kameralı

Kameralı sohbet odaları

 

Kameralı   deyince akla gelen teknoloji geliyor
Bildiğimiz gibi teknoloji sürekli gelişiyor.. gerek icatlar gerek keşifler yani bir şekilde teknoloji akıyor kamera da bir teknoloji ürünüdür sürekli yenilik katan insanların hayatında büyük önem taşıyan anılarımızı taze tutmak veya bazen hayatımızı bile kurtardığı oluyor buna örnek verecek olursak bir araç yolda giderken bir yaya ya çarpıyor ve ölüyor talihsizlik olucak ki kamera yok arabayı kullanan suçlu duruma düşebilir birde aksini düşünelim?
Hayatımızı kurtarabilir.Son zamanlarda chat ve sohbet siteleri de bu teknolojiden faydalanarak kameralı sohbet siteleri oluşturmaya başladı.

Buda bir çok olumlu şeyleri beraberinde getirdi mesela mi?

1.biriyle sohbet etmek için sosyal medya aracı kullanmadan direk kameradan konuşabiliriz.

2. Insanlarla ilk sohbet`e başlayacağınız zaman ilk olarak cinsiyetine bakabiliriz:)) bu çok oluyor erkeğim diyor bayan çıkıyor bayanım deyip erkek çıkıyor. (Benim de başıma geldi ) merak edenlerin olucağını düşünüyorum şöyle kısa bir özet geçelim…

Sanala ilk girdim nasıl olduğunu bilmiyorum insanlar konuşuyor felan neyse böyle bir ay geçti alışmaya başladım orda birisi bana @ yetkisi verdi tabi o zaman aop u çok büyük birşey sanıyorum. Sonra ben komutlara merak sardım biraz öğrenince admin oldum böyle böyle devam ederken bir gün nazan diye biri geldi sunucuya bir kaç gün takıldı herşey çok iyi hanım hanımcık bir abla sonra bir gün özelime geldi nasılsın kuzum felan böyle sohbete başladık. Sabah akşam konuşuyoruz işte kocam beni dövüyor :))
Çocuklarım yaramaz
Kaynanam kötü felan baya anlatıyor.
Sonra aradan 2 ay geçti görüntülü konuşalım mı?
Bende dedim olur abla
Skype adresini verdim heyecanliyim sevdiğim bir insanı ilk kez görücem acaba güzel mi, genç mi felan düşünürken mesaj geldi arıyorum diye tamam dedim.
Aradı açtım karşımda hiç de hayal ettiğim biri yoktu kel,göbekli, bildiğiniz yaşayan ölü ben hala nazan abla diyorum tabi şoku atlatmam çok çabuk olmadı :)) ah nazan abla ahh 🙂

Kameranın önemini anlamayan kalmamıştır diye düşünüyorum.. Benim gibi mağdur olmak istenmeyen kameralı sohbet sitelerini denesin:))

www.sohbetyildizi.com sevgi ile sunar .!

sohbet