Karma Mobil Sohbet Odaları

Karma Mobil Sohbet Odaları

Karma Mobil Sohbet Odaları

Karma Mobil Sohbet Odaları Merhaba sevgili dostlar .. Her dilden ile sohbet etmeye ne dersiniz ? Kimiz zaman hüzün kimi zaman huzur kimi zamanda keyifli zamanlar geçirmek.. İnsan bazen büyük bir boşluğu doldurmak istiyor..üzgünüm mutsuzum etrafimda kimse yok diyor.. Deli yada akilli bazen cesur bazende inatçılığı elden birakmayan insanlar ile sohbet keyfini yasamak istiyor..

Deliler ile sohbet denilince siz ne düşünüyorsunuz peki? Mutlumusunuz gerçekten?akilli bir insanin size katamadigi o huzur dolu zamanlar Peki ya yüzünüzde tebessüm birakan o tatli tebessüm..Karma Mobil Sohbet Odaları  etmem deriz bazen o deli bizi kim anlarki normal insanlar bile bizi anlamaz iken deliler mi beni anlayacak diğe düşünüp dururuz.. Deliler ile sohbet ederken şunu demek istiyorum her insanin bir yani biraz delidir.. Bir yani buruk üzgün ama içimizde hep bir çocuk misali bir yanimiz vardır..

Hayat bu mutlu yada mutsuz üzüntü keder hepimiz için kimi zaman yaşıyoruz bazen mutlu bazende umutlu.. Chat ve sohbet odalarinda deli yada kendini bilen bazende anlam veremediğimiz insanlar ile çokça karşı karşıya geldiğimiz dogrudur.. Ben zaten real hayatimda oldukça ciddiyim biraz kendimi rahatlatmak istiyorum dersiniz.. Yaşlı yada genç bu hic farketmez hayatimiza bizi mutlu eden ve yüzümüzden o tebessümü hiç biraktirmayan muazzam eşi benzeri olmayan insanlara dost denilir..

Deli yada akıllı hiç farketmez beni anlayan içimden geçenleri hiç tanımadığım insanlar yüzümdeki ifadeyi anliyor ve benligini sariyorsa işte onu birakma !! Dedim ya deli yada akilli hiç farketmez seni bazen benligini hiç anlamadan bir insan sariverir.. Karma Mobil Sohbet Odaları etmek istermisin ? Malum kısıtlı dönemlerde yiz ev iş bizi baya bir yorar iken kendimizi sohbet ortamlarina birakmis oluruz .. Vazgeçilmezimiz olan sohbet ortamlarinda sizleride delisiyle akilllasiyla sessizi ve delisiyle sizleride aramizda görmekten onur ve şeref duyariz.. Sadece bir nebze öteden sizleride selamlariyoruz ..

Karma Mobil Sohbet Odaları Eylence chat Müzik

Sohbet odamizda çokça farkli odalarda bunlarada şahit olmak istermisiniz ? Müzik ve farkli oyun odalarinda vakit geçirmek? Bir birinden farkli dj ler ile sohbet edip farkli tarzlarda muzik keyfine varmak ? Her telden ruhunuzu saracak bazen duygusal bazende haraketli parçalar eşliğinde zamani oldurmek.. İnanin bunlar bir tik ötede sadece sohbet muhabbet chat.. Eylencenin ve huzurun tek adresi olan sohbetyildizinda ulaşabileceğinizi biliyormusunuz ?? Yaşlı genç demeden ? Eylence mutluluk huzur ve sevgi dolu anlarin buluştuğu tek noktamiz sohbet yildizi hepinizin yüzünüzde tebessüm birakan ve asla vazgeçmesi mümkün olmayan tek sohbet platformu !! Haydi ozaman ne duruyorsun delilerle sohbet eymeye sende başla…..

 

Her dilden her telden sohbet etmek nacizhane bir duygudur .. Bazen dilimizin söyleme gücü yetmez gönülden bağdaş kurariz bizi anlamanın dili yetmez ve gönül ile anlaşalım deriz.. O halde her dilden yada her telden sohbet etmek nasıl bir duygusur sizce ? Her dilden beni anlatacak etrafimda dostlarim arkadaşlarim olduğunu dogrudur sadece gönül kapılarımız açık olsun .. Evet sevgili dostlarim bunlarin hepsini dediğim gibi sohbet ortamimizda hepsi oldukca mevcuttur. Her dilden her telden dostlar ve bir birinden sevecen sicak samimi dostlukların kesiştiği tek nokta sohbetyildizi haydi durma sende koş bu firsati yakala …

Gofretice Can 22
5 Yorumlar
Gul

Emeğinize sağlık

GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık

Kahve

Emeğinize sağlık.

ibOo

Mobil telefonlarinizla Sohbet edebileceğiniz ince bir mekana HoS geldiniz (.

qSmLy`

Emegine Saglik

Cevap bırakın