Sevgi sohbetleri34

Sevgi muhabbetleri

Sevgi sohbetleri kanalımıza hoşgeldiniz .En son nezeman birini sevdin sen ?? Nezeman birini öptün Nezeman birine sarıldın ? Öyle bir gecelik değilde sen nezeman birini gerçekten sevdin . Kaybetmekten korkarak sanki gece uyurken birlikte gözlerini kapatıp sabah açtığında yanında bulamamak gibi .. Kaybetmekten korktun mu hiç??? Yanindayken bile deli gibi özledin mi hiç ?Kendinden bile kıskandığın zaman bakmaya bile kıyamadığın koruyup ve onun incinmesinden korktun mu.. Korkocaksin !! Sevdiğini kaybetmekten kaybetmekten elinden bir kuş gibi uçup gitmesinden ..

Ailede sevgi sohbetleri

Ailede sevgi sohbetleri

Kıskanacaksında .. Sarılacaksın deli gibi Özlem’le kucak dolusu sevgiyle !!! Sokakta elinden tutacaksın tanıdığın tanımadığın herkez ile haykırırcasına işte benim dünyam bu !! İşte benim hayatımmmm !! İşte benim nefesim güneşim ayımmmm parlayan yıldızım … ilk baharda açan çiçeğim kalbimin ritmini değiştiren soluğum der gibi tanıştıracaksın ..Birini sevmek istiyorsan onun yüzünden tebessümü eksik etmeyeceksin onu çok sevip asla yüzünü eğdirmeyecek çünkü dünyanin en güzel seven insani onu çok seven dunyasidir en güzelidir ona sevdiğini göstermek..bu yüzden kirpiklerini sev avuç içlerini masum ve tertemiz yüzünü uyku sersemliğini sev .. Saçlarini kesen bir kadının çektiği acıyı anlayabilecek kadar sev!! Sevdikçe güzelleşir insan huzur ve tebessüm asla birakmaz..sevdikçe çoğalır umutlar heyecan .. Sevdikçe yeşerir sohbet bir kahve bir dilim pasta tadinda .. bir kahvenin kırk yil hatri olduğu gibi sevgi ile yapilan sohbetinde baki kalir hayatımızda.. Sevgi sohbet leri eşliğinde sadece sohbetyıldızı da bir heyecan olur hayatınızda aşk ve sevgi eksik olmasın hayatınızda sanal sohbet odalarinda aşıkların ve sevgililerin tek mekani olan sevimli mutlu ortamımızda sizde ruhuzunu isitin bir dilim pasta tadında…

Hasret sevgi sohbet

Hasret sevgi sohbet

sizlerle bugün sevgi chatleri üzerine biraz da bilgi vermek istedim . Bu bilgiyi verirken de kendi düşüncemizden sizlere aktarımlar yapmaya çalıştık . Hayatımızdaki sevgi bazen ailemize sevgilimize eşimize çocuklarımıza dinimize vatanımıza olmaktadır . Bunlar en kutsallarımız olarak görmekteyiz . Aslında bunu görmemizdeki neden de Türk olduğumuzdan dolayı olabilir . Bizler aileye düşkün vatana millete düşkün dinimize düşkün insanlarız . Bundan dolayı da sevgimiz bu konularda bir tık daha fazla olmaktadır . Sohbet odalarımızda sevgi dendiğinde bir çok insanın aklından geçenler olmaktadır . Bu düşünceler ve düşüncelerinizi aktarmak ve söylemek için hemen bize katılım yapın . Sonuçta hayatınızda bir sevgiliniz bile yoksa sevgili sohbetleri  yapabilirsiniz sizlerde .

sohbet