Kolay mobil sohbet

Kolay mobil sohbet

Kolay Mobil Sohbet

Kolay mobil Sohbet etmek ne kadar da kolay görünüyor dışardan bakıldığı zaman.Oysa hiç okadar hafife alınacak ve kolay denilecek bir eylem değil. Neden değil ? …Sohbet etmek, ılişkiler kurabilmek aslında bunlar fıtratımizda var. Fakat kişilik uyumu,pozitiflikyada negatiflik ikili ilişkilerde ve sohbetler de çok önem taşıyor. Uyum sağlayabilmek öyle kolay olmuyor.

Tüm bunların temeli ise saygıya dayanıyor. Karşınızdaki kişiye saygı duyduğunuzu belli ederseniz bu size öncelikli olarak artı kazandırır ve sohbetin devamlılığını kaçınılmaz hale getirir. Hele ki birde guleryuz ve samimiyetiniz daha baskınsa sohbetin iki kişi arasında muazzam hele gelmesi an meselesi. Elektrik alamadım deniliyor mecaz olarak aslında doğru bir nokta.

Unutmayin önce kendinizden birseyler verin ki kolay bir sohbet olmasını sağlayın.Öyle anlar vardır ki kendini çok yalniz hissedersiniz,kimse seni sevmiyo,kimsenin aklında bile değilsin gibi.Evet banada oluyo bazen böyle sanki yapa yalniz hissedersin kendini,ama böyle bir zamanda yeni yeni arkadaşlar edinip tanimak , tanışmak en iyisi diye düşünüyorum.Arkadaş edinmek sanaldada gerçek hayatdada zor olabilir.

Bunun için size arkadaşlığın,sevginin,saygının,mekanı ideal sohbet mekanı olan sohbet yıldızı ni öneriyorum.Gerçekten ideal sohbet derken aklıma gelen ilk ve son yer tabiki sohbet yildizidir arkadaşlar.Ne zaman kendinizi yalniz hissetseniz ki böyle zamanlarimiz oluyo bazen bizi ziyaret edip size ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz.

Sanal ve ya gerçek hayat farketmiyo arkadaşlar, önemli olan zor zamanlarda yanında ola bilecek sohbet ede bilecek insanların arkadaşların olmasıdır ki ben böyle arkadaşları sohbet yildizinda tanıdım.) Kendimize yeni arkadaslar yeni ilişkiler edinmek istediğimizde en çok neye önem veriyoruz?Tabiki sevgiye, saygiya,durustluge. Evet bende böyle düşünüyorum.Hayatda herkes güzel yada karizmatik falan olmak zorunda değil en önemlisi dürüstlük ve saygıdır efendim.

Tabi öyle insanlar varki insanın dış gorunusune daha çok önem veriyorlar böyle insanlar hem sanalda hemde gerçek hayatda var.Olsun tüm insanlar iyi olmak zorunda değil zaten.önemli olan bizim iyi insanlarla tanışmamız dost olmamız.Bunun için ancak düşüncenin tasarlaya bileceği bütün üstünlükleri kendinde taşıyan yani ideal kolay mobil  sohbet mekanı olan kolay mobil  sohbet yildizidir.Evet arkadaşlar hadi durmayın arama motorlarindan kendinizi iyi hissedecek mekanı yani sohbet yıldızına katıla bilirsiniz. Sağlıkla kalın ~

admin 1
9 Yorumlar
Gul

Emeğinize sağlık.

GofRetiCe

Eline emeğine sağlık

Sadullah

ellinize saglık

qSmLy`

Kalemine Saglik

İbOo

Her Sohbet Kolay değildir tabi . Bizimle olan Sohbet gayet kolay:) her biriniz bizimle olmanız dilegi ile .

My

Emeginize saglik basarilar 👏👏

Kahve

Emeğinize sağlık.

Ece

Emeginize saglik

Ece

Emeginize saglik)

Cevap bırakın