Öylesine sohbetler 34

Öylesine sohbetler

Merhaba arkadaşlar sizlerle bütün öylesine sohbet edeceğiz. Sohbetimizin bir başlığı bulunmamakta ama sizlerle öylesine chat muhabbet yaparak biraz dertlerinizi kederlerinizi dinlemek istiyoruz bizlerde içimizi dökmüş oluruz . Bazen dalip dalip gittiğimiz zamanlar bizi eskilere götürdüğü gibi kötü yada güzel zamanlara gittiğimiz doğrudur.. İnsan iyi günde kötü günde yaşadığı güzel yada kötü anılar biriktirir geçmişinde .. Öylesine sıradan bir dünya öylesine sıradan bir hayat ne çok birikimlerimiz var oluyor şu koca dünyada .. İnsanlar bazen çok mutlu olsada bazende yüzünde sahte tebessüm biriktiriyor yalan dünyada boş yada dolu olsada .. Bazen arkadaş bazen aile bazen sevgili duygularimiza tercüman edememekte cabası.. Hayat işte her şey bir başlangıç gibi olsa bile bazende her güzel bir başlangıçın bitiş nokasında buluyoruz kendimizi ..

Öylesine sohbet

Öylesine sohbet

Tıpkı bir tatil gibi tıpkı yorgunluktan yorulmuş kisa bir mola verir gibiyiz zaman zaman nefes almaksızın kendimizi yalan dünyanin boş ve keyif vermediği kocaman bir hayata sarılıp ömrümüzü bitirdiğimiz gibi..insanlar bazen çok zalim ve çok acımasız olduğu gibi bir haylide nankör oluyor tıpkı bizim boş bir dünyada Genede mutlu olmadığımız gibi!! Ey hayat nedir bu çektiğimiz senden!! Bir nefeslik canımız olduğunu bile bile Genede nedir bu ketum tutumumuz ??nedir bu bizdeki manevi yorgunluğumuz ?? Mutlumusun diye soran olunca evet tabikide mutluyum .. Ama kalbimden ve ruhumdan gelen o mutsuzluk hissi .. Sahte gülümseme sahte yüz ve benliğimizi yetirdiğimiz asla yerine gelmediği o tatli tebessüm .. Öylesine sohbet ederken kendimizi be ruhumuzu bir hayli boşluklara salmışken Genede mutluyum diyebilmek hayata dört elle sarilmak herşeye inat ben burdayım der gibi sarılmak bu olsa gerek ..çiçekler açar güneş yeniden üzerime tatli bir telaş bıraktığı anda herşeyden herkese inat başını dik tutmak .. İşte bu tek istediğimiz husus bazen insanlara karşı ketum ve huzursuz luk vermeden kaçmak sıcak ve sevecen insanlarla bir olup öylesine sohbet etmek bir değilde bir çok kişi ile bu sohbetin bize kattiği değerlere ortak olmak istermisiniz ?? Sohbetyıldızı ailenin ve arkadaşların bize sunmuş olduğu keyifli sohbet odamizada dizlerinde katilmasini çok isteriz.birlik yada beraberlik hep bir ağızdan kucak dolusu sevgiler ile ayni chat sohbet odalarinda yollarimizin dizinlerde kesişmesini çok isteriz.o halde haydi bir nefes kadar yakininizda olan sohbet mekanimiza sizleride bekliyoruz ..unutmayin öylesine yada böylesine bir sohbet değil derdin mi var sohbetyıldızı ..üzüntünün yada sevincin evde tekim yalniz kaldım canım sıkılıyor demek yok artık bir nefes kadar yakınında seninde keyfine keyif katacak tek uğrak noktamiz sohbet odamiza sizleride bekliyoruz …

Öylesine bir sohbet

Öylesine bir sohbet

öylesine chat yapmak istiyorum dediğinde yapmanız gerek bizlerin bulunduğu sohbet sitelerimize gelmeniz olacaktır . Burada arkadaş canlısı sıcak kanlı bir çok insanın sizleri karşıladığını göreceksiniz . Aralıksız durmadan muhabbet chat yapıldığını göreceksiniz ister istemez katılacaksınız . Sohbetin aralıksız adresi olduğumuzu bilmemiz sizlere karşı sorumluluğumuzun sahan fazla olduğunu bilmekteyiz . Sizlerde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler dileriz hepinizi şimdiden sohbet chat odalarımıza bekleriz .

sohbet