Masum sohbetler

Masum sohbetler

Masum Sohbetler

 

Bir insan düşünelim. Sadece etten kemikten yaratılmış olarak değerlendiremeyiz değil mi? İnsani insan yapan duygularıdır ve sohbettir . Hele ki masumiyeti ve merhameti var ise hayatımızın en kıymetli hazinelerinden biridir. O insan hayatımızda olduğu için çokça şükretmeliyiz. Çünkü; böyle güzel duygulara sahip olan insanların nesli tükenmek üzere,sayıları oldukça az. Bu sebepten dolayı masum,masumiyet ve merhamet duygusu içinde barındıran insanlar bize verilen armağandır. Kıymet bilelim. Günlük yaşantımızda etrafımızda çok fazla kalabalık olmasına rağmen kendimizi anlaşılmıyor hissedip yalnızlık duygusuna kapılıp gidiyoruz. Kendi kabuğumuza çekiliyoruz,insanlardan bi nebze dahi uzak kalmak benliğimize bir artı puanmış gibi bunun mutluluğunu yaşıyoruz.

Masum Chat Odaları

Masum Chat Odaları

Yargısız infazlar yapıp kendimizi hak terazisinde hep haklı görüyoruz. Sanki affetmek bize mahsus bir şey gibi kinlenip iyice insanlardan kendimizi soyutluyoruz. Peki kazancımız ne oluyor ? Tabi ki hiçbirşey. Sadece yalnız kalmak icin çabaladığımız bir durum. Insanları kırarak onlardan nefret edip kendimizi haklı görüp soyutlamak ve bunun bir doğruluk göstergesi olduğunu tasvip etmek biz insanların yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi. Yapıcı olmak varken yıkıcı olmayı hep tercih ediyor olmamız ne kadar da üzücü değil mi ? Çoğu insana sorsan aslında merhametli sohbet ve şevkatli chat sahibi fakat değer verdiği insanlar onu bu hale getirdiler. Tamam getirdiler de sen bütün o güzel duygulardan Nasıl arınabiliyorsun? Ben bunu yapamam mesela. Çünkü bugün yerle yeksan ettigim o çok sevdiğim insanları gün geliyor çok özlüyorum. Hatalarımla yüzleşip haksızlığımı kabul ediyorum. Şayet ben bunu yapmazsam evet etrafimda kimse kalmaz çünkü kendimi hep haklı görüp insanları elimin tersiyle iterim sevdiklerimde dahil bu duruma. Hiç mi haksızlığa uğramıyoruz? Hiç mi kırılmıyoruz? Tabi ki tüm duyguları yaşayıp güçlü kalmaya devam ediyoruz Buda hayatın bizlere vermiş olduğu bir nevi sınav. Sevdiklerimizle sınanmak bunlara verebileceğim en güzel örnek… Evet hayatın yoğun temposu ve bizlerim artik tahammül seviyesinin azalması insanlara katlanmamayi kaçınılmaz hale getiriyor. Peki bu durumda sizler neler yaparsınız? Mesela biraz örnek verelim. Örneğin çok kırgın bir insan çok üzülmüş,yorulmuş bir insan kapılarını herkese kapamıştır. Nasıl daha pozitif hale getirebiliriz? Tabiki merhametini ve masumluğunu kaybetmemis bir insanla konuşarak daha pozitif hale getirebiliriz. Çünkü şevkatli ve masumiyet sahibi bir insan o güzel duygularını insanlardan saklamaz karşı tarafa nasıl aktarabilirim diye düşünür ve bir şekilde karşı tarafı daha ılımlı hale getirir. Cahil bir insanla bunu başarması olanaksız olabilir. Netice de istisnalar kaideyi bozmuyor. Ellerimizi Allah ‘a açıp dua ettiğimiz de ilk önce edeceğimiz dua hayirli insanlar gönlü güzel insanlar ile karşılaştır yarab. Yani gönlü güzel derken buradaki anlam çokluluğu şunları kapsıyor; masum,şevkat,masuyimet,iyilik, insana verilen değer… Dualarımız da bile bunları isteyelim ki allah karşımıza hep güzel insanlar çıkarsın. Reel hayatta denk gelmediğimiz insanların çoğuna birde sanal ortam dediğimiz internet aracılığı ile giriş yapabildiğimiz sohbet sitelerinde denk geliyoruz.

Masumlar Sohbet

Masumlar Sohbet

Sohbet etmek insanlara hep artı kazandırır,çünkü insanlar konuştukça kendini ifade edebildikçe duygularını,hislerini daha net anlatır ve algılar. Fıtratımız gereği iletişim kurmak bizim doğamızda var. Sohbet edeceğimiz insanlar birde tüm güzel duyguları yüreğinde barındırıyorsa eğer o sohbetin tadına doyum olmaz tabiki. Eğer sizler de sohbet etmek değişik insanlar tanımak gününüze güzellikler katmak istiyorsanız sohbet yıldızı ailemize giriş yapıp sohbetin güzellerini yaşayın. Emin olun ki daha önce neden girmedim ve neden buradaki güzel insanlar ile tanışmadım diye kendinize kızacaksınız. Sizlerde hayatınız boyunca gönlü güzel insanlara denk gelirsiniz umarım. Bizler iyi dilekler içerisinde muhabbet etmenizi sağlamak adına en iyisini sunmaya devam edeceğiz . Sonuçta sohbet ortamlarında chat yapmak için site site dolaşmanıza gerek kalmamaktadır . En iyisini sunduğumuz sohbet odalarımızda arkadaşlıklar edinmek için sizlere fırsat vermeye devam ediyoruz sohbet yıldızı yılların vermiş olduğu deneyimle her dakikasını dolu dolu yaşayacağınız güzel vakitlerin saatlerin olduğu ortamların tadını hep birlikte çıkarmak için bizlere katılım . Katılın ki doyumsuz anların en iyisini sizlerde hissedin . Hadi arkadaşlar çok fazla düşünmeden giriş yapabileceğiniz en güzel ortamların tadını şimdiden çıkarmaya başlayın . Sizlere en samimi sohbetlerin kanallarına çağırmaya devlet ediyoruz . Davete icaabet etmek sizlerin elinde bekliyoruz . Sağlıkla kalın.

admin 2
12 Yorumlar
Kahve

Emeğine Yüreğine sağlık

My

Emeğinize sağlik

qSmLy`

Kalemine Saglik

GofRetiCe

Emeğine sağlık

Kelebek

Emeğine Kalemine Sağlık.

bahis

Good article. I will be facing many of these issues as well.. Celie Upton Stephie

filmi izle

You have observed very interesting points! ps decent internet site. Jewelle Inger Corty

hd film izle

We can certainly tell with Horror games? Resident Evil. Ursola Talbert Kier

film izle

Precisely what I was looking for, thanks for posting . Koren Luther Mora

celebrities

Great article! We will be linking to this particularly great content on our site. Keep up the great writing. Jeniece Roderick Ive

aSeL

Emeğine sağlık.

Afra

Emeğine sağlık.

Cevap bırakın