Sohbet Forum

Bayanlarla Gece Sohbetleri

Sohbet Forum

Sohbet Forum Bu başlığı görünce çoğumuzun aklına sohbetten başka bisey gelmiyor.Forum ne ki diye düşünen arkadaşımız çok elbette. Bende ilk zamanlar çok düşünüyordum acaba nedir bu forum ne ise yarar diye. Hatta form doldurmakla alakalı çok çağrışımlar uyandırdı bende :)Gelelim anlamına;Forum ansiklopedi anlamına bakıldığında Roma’da ve diğer yerlerde kamu için toplanılan alan diye bilinir. Lâtince  sohbet bir kelimedir. Görüşlerin ortak bir karara bağlandığı toplantı alanı diyebiliriz.Şimdi bir pazar yeri düşünün.Ama sadece pazar yeri değil etrafında esnafların dükkanların olduğu bir pazar yeri. Iste eski avrupa ülkeleri Roma kentlerinde bu tür alanlar bulunuyor ve bunlara latince forum deniliyor.Birde internette forum dediğimiz bir konu var.

Forumu Ansiklopedi Gibi Görmek

 

Ilk ansiklopedi anlamından yola çıkarak düşünürsek demekki internette de toplanılan fikir alışverişi yapılan genel toplantı olan yer. Biz buna web forumsohbet forum diyoruz.Peki siz hiç foruma girdiniz mi ?Bence girip ortamı bi gozlemlemelisiniz. Yine orda da okadar çok kişiyle karşılacak ve sohbetler kuracaksınız ki hayatınızda bir değişiklik daha olmus olacak.Sohbet Forum + Yeni ArkadaşlıkYeniliklere açık bir insansanız ve sohbet etmeyide seviyorsanız işte bu size hep güzel şeyler getirir. Arkadaşlık dostluk gibi. Sohbet etmeyi sevmeyen insan bence insanları da sevmiyordur. Belki sert bi eleştiri oldu ama nihayetinde sohbet ederek insanlara iletişim kurup bir bağ oluştururuz.Sohbet etmeyi sevmemek kendi kabuğuna çekilmek kimseyi istememek insan sevmemektir diye düşünüyorum. Belki yapısal olarak sakin insanlar vardır onu bilemeyiz tabiki.Bazi insanlar hariç diyelim o halde.Siz sohbet etmeyi seviyorsanız yeni arkadaşlıklar dostluklar kazanmak istiyorsanız sohbet forum ve sonrasında sohbetyildizi ‘na bi uğrayın derim.

Samimi iÇten Sohbet için

Samimiyet ile kurulan bir sohbet istiyorsanız kesinlikle sohbetyildizi ‘na uğramalısınız.Yapilan her sohbet saygı çerçevesinde ve zamanla oluşan sevgi içerisinde yapılıyor. Bu yüzden konuştukça daha da keyif alıyorsunuz. Zaten keyif almak için sohbet etmiyor muyuz? Bazen aklımızda olan onca sorunu kenara bırakıp bir nefes almak istiyoruz. Bunun için samimi içten bir sohbet yetiyor. En güzel,en içten,en samimi sohbetler kurmak için zaman kaybetmenin bir anlamı yok.Internetiniz varsa bilgisayar yada telefon her yerden giriş yapabilir hayata biraz mola verebilirsiniz. Çünkü hayata mola verip pozitif enerjilerinizi geri toplayıp etrafa dahada fazla gülümseyerek bakmalısınız. Gülümsemek,tebessüm etmek bunlar yapıldıkça agresiflik yerini tamamen iyiliğe bırakıyor.Gülümsemek o kadar da zor olmamalı dimi?

sohbet