Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet Odaları

MyNet Sohbet Odalari çok eski bir web sitesi olup hala hizmet vermektedir. Gelelim makalemize Herkeze merhabalar sevgili dostlar.. Bugun sizlere sohbet ve sanal sohbet platformunda yaşanilan keyifli ve huzur dolu sicak ve seven insanlarla birlikte sohbet ekmekten nasil keyif aldiğimizi biraz anlatmak istiyorum .. Sohbet denilince aklımıza gelenlerden dostlar yada arkadaşlar ya sevgili yada aile bireylerimiz geliyor deilmi ? Peki hiç sanalda sohbet etmenin tadina vardığınız oldumu ? Bir birinden farkli karakterler bir birinden farkli yüzler ?yeni insanlar her diyardan yada her ülkeden her ilden her şehirden bazen ayni şehirden bazende farkli şehirlerden ayni ortak noktada bulunduğumuz doğrudur.. Mynet sohbet odalarinda baktiğimiz zaman farkli farkli sohbet ler içinde oluyoruz kimi zaman ya sevgili ya arkadaş yada bir dost sırdaş ..Bazen nefes alamaz oluyoruz okadar buhram ve yanlizlik dolu zamanlar yaşıyoruz hele ki son dönemlerde virüs nedeniyle evden çıkamadığımız zamanlar ne acı değilmi?

Dertleşmek Bizimle Güzel

Bazen insan dertleşmek karşılıklı kendinizi anlatabilecek ve duygularımıza tercüman olacak birini istiyoruz.. Zaman zaman bunlari aştığımız zaman bir nebzede olsa ruhumuzu saran o sohbetin tadina doyum olmayan bir ortamda bulunuyoruz.. Sohbet ortaminda bazen aklimiza takilan ilk sorulardan biri ?  Ya burdaki insanlar güvensizse ??  Güven öyle bir duygudurki dostlar iki kişiden oluşan ve sapa sağlam ayakta birakan  çok güçlü bir deyim güven öyle bir histir ki karşındaki insani sorgusuz sualsiz anlaman ve inanman .. Peki ya dostluk ? Dostluk denilen bir tabir karşındaki insan sen susuyorken evet birşeyim yok iyim ben iyim derken bile gözlerine bakip ben seni taniyorum? Sen iyi değilsin demesi ve sen konuşmadan seni anlamasi dostlukta öyle birşeyki sen konuşmadan senin derdini anlamasi dostluk okadar sicaktirki bir annenin yavrusuna özgürce ve cesaretle sarılmasıdır.. Peki ya karakterli insanlar ? Her insanın biz çizgisi vardır kimisi eğri kimiside düzdür eğri çizgi seninle ayni yolda yürür iken yana doğru kaymasidir ve senin elinden tutarken yanliş yola sürüklenmesidir.. Ya düz çizgide ilerlemek ? Tuttuğun elin ayni çizgiden hiç çıkmaması ne olursa olsun elini bırakmadan aynı yolda yürümesidir güven ,sevgi,sadakat ve samimilik.. Bunlarin hepsini zaman zaman kalben ve ruhen istediğimiz gibi artik evet hayatimizda artik biraz olsa renklendirmek istiyoruz ne varki ben bunlarin hepsini mynet sohbet odalarinda ve sohbet platformunda yaşadiğim ve bir çok arkadaşımızında yaşadiğini görüyoruz

Hayatına Değişiklik Katmalısın

Bir birinden farkli insanlar bir birinden farkli sohbet,oyun ,kelime,islam,Eglence ve her an 7/24saat yayinda onlie olan bir birinden güzel sesli Dj lerimiz ile geçirdiğimiz onca güzel vakitler sizinde bunlara tanik olmasini çok isteriz.. Şuan tam bu zaman baktiğim zaman radyoda çalan bir şarki Türk sanat müzikleri ,pop,slow ,yabanci her telden ve her dilden gönüllere nakış gibi işliyor evet siz sevgili dostlar kimsenin size veremediği küçükte olsa bir şarkidan medet umuyoruz kimi zaman sohbet ,eğlence ,müzik ve iyi niyetli sevecen ve samimi içtenlikleriyle huzur veren insanlar ile ayni ortamda olmak elimde dumani üzerinde sicacik çayim kulakliğimi taktiğim ve müzikler eşliğinde tadina doyum olmayan fikirlerimi karşi karşıya konuştuğumuz ruhumuzu saran insanlar ile sohbetin dibine vurduğumuz anlara sizinde tanik olmanizi cani yürekten istiyoruz evet sadece sohbetyıldızında bulunduğumuz uzun zamandir aradığınız ama bir tık yakınınızda olan bir ortam anlatılmaz sevgili dostlar sadece yaşanır o halde hadi durmayın !!!  Samimi içten sevecen ortamımıza siz de hayata dair ne var ise karşılıklı laflayalim keyfimiz huzurumuz ve rahatlığımız bizim için çok önemli sadece bir tık sohbetyıldızı sizleri sevgiyle bekliyor… Beklediği gibi sizde göreceksiniz sohbet yıldızı ailesi size nasil keyifli huzurlu vakitler geçirtecek ve o anda sizde diyeceksiniz nekadar nezih bir ortam insanlari kaliteli ve candan geç kalmış sayılmazsınız !! Sadece bir tık ile yakininizdayiz ve bu zor dönemlerde yüzlerde tebessüm kalplerde birazda olsa Ümit ve huzur bırakmak istiyoruz evet dostlar anlatilmaz yaşanilir ve duygularımızın körelmiş olduğu ütopya dünyasinda gerçek olan duggulari sizinle birlikte bir bütün olup özgürlüğe ilk adimlar atmak ümidi ile herkeze şimdiden keyifli sohbetler diliyoruz ..

sohbet