Parasız Sohbet Odası

Parasız Sohbet Odası

Parasız Sohbet

Parasız Sohbet okuyunca sanki sadece fakirler için yazılmış bir makale gibi ama öyle değil merak etmeyin 🙂 ücretsiz Sohbet etmek insanın dürtüsüdür. Sohbet ederek karşımızdaki insanla güzel bağlar kurarak rahatlatıcı konuşmalar yaparak tanışıp arkadaş oluruz. Hayatımızın her köşesinde illa ki bir insanla denk gelip iki kelime dahi olsa konuşuruz. Etkili iletişim kurmak konusunda her zaman başarılı olamayabiliyoruz. Sohbet etmek bazen zor olabilir. Utanıp çekingenlik yaşayabiliriz. Hoş sohbet olup tatlı dilli olup güzel sohbetler kurmayı çoğumuz istiyor ve başarıyoruz. Başarısız olduğumuz zamanlar da var elbette ki. Konuştuğun insanla ortak yönlerinin olmaması yada  mecazen kullandığımız elektrik alamama durumu. Çok sık karşılaştığımız durumlardan bitanesi. Ama bazı insanlar var ki sanki senelerdir hayatımızda ve senelerdir tanışıyormuş edasında sohbet kurup saatlerce konuşabiliyoruz. Ben elektrik alma konusuna çok fazla inanıyorum. Enerji desek daha doğru olur sanırım.

Sohbet etmekte Ne kadar etkiliniz?

Etkili bir sohbet kurabilmenin temel kuralı göz temasıdır. Düşünsenize bir kişi ile tanıştınız sohbet etmek istiyorsunuz fakat göz teması kurmuyorsunuz. Bunu saygısızlık olarak adlandıran insanlarda var . Kimisi için de çok önemli değil göz teması. Bence sohbetin kilit noktasıdır göz göze konuşabilmek. Doğaçlama olarak devam etmek hazırlıksız sorular sormak güzel bir sohbetin davetcisidir. Eğer karşınızda ki insan negatif biriyse çokta güzel sohbetler kuramayabilirsiniz. Pozitif bir ses tonu kullanarak etraf hakkında ufak eleştiriler yapmak karşı tarafı sohbet etmeye daha da meyilli bir hale getirir. Iyi şeylerden bahsetmek iyimser sorular sormak ve samimi olmak ta bunların diğer parçalarıdır. Tabi güzel sohbet için çok güzel bir dinleyici olmak çok büyük bir önem taşır. Karşı tarafa dinlediğimizi ne kadar çok samimi bir şekilde hissetirirsek sohbetin akışı ve güven duygusu kat kar artar. Bu kadar güzel konularsan bahsettik peki ya sanal ortamdaki sohbetler ? Orada sohbetler nasıl oluyor ? Şanal ortamda çok farklı değil aslında.Orada da çok güzel sohbetler kuruluyor yada kişiye göre sohbet boyutları farklılık gösteriyor. Yine güzel sohbet kurabilmek sanal dahi olsa karşı  tarafa öncelik tanıyıp iyimser ve samimi yaklaşabilmekten geçiyor. Biz bu sunuculara girip güzel sohbetler kurmak için bir para ödüyor muyuz ? Asla. Parasız sohbet kanalları çok fazla mevcut. Internet aracılığı ile herhangi bir ücret ödemeden sunuculara bağlanıp güzel sohbetler yaratabiliriz.

Ücretsiz Sohbet Sitemiz ile tanışın

Parasız sohbet etmek , yeni arkadaşlıklar dostluklar kurmak en doğal hakkımız değil mi ? Bazen real hayatımızdan çok bunalıp birşeyler yapmak istiyoruz. İşte bir değişiklik. Parasız sohbet ederek hem zamanımızı değerlendirip hem guzel ve hoş sohbet edecek arkadaşlarla tanışalım.Herkes hayatında muhakkak bir değişiklik ister.Bu illa bir alışveriş yapmak, pikniğe gitmek ,gezmek demek değil. Sadece samimi sohbet aradığımız zamanlar oluyor. Dertleşip rahatlamak istediğimiz o acımasız zamanlar. Belki de hayatımızın dönüm noktası olabilir parasız sohbet etmek için girdigimiz sunucu. Büyüklerimiz ne güzel demişler. “Bir insanın kendine yaptığını cümle alem bir araya gelse yapamaz.” Ne kadar doğru . Sizde kendinize iyi şeyler yapmak istiyorsanız güzellikler yaşayıp anın tadını çıkarmak istiyorsanız parasız sohbet siterilerine girip hayata biraz mola verebilirsiniz. Biraz stresten uzaklaşmak fena olmaz değil mi ?

admin 3
11 Yorumlar
My

Emeğinize sağlik

ibOo

Ücretsiz Sohbet etmenin keyfini bizimle yaşayın (.

Kralice

Emeğinize sağlık

GofRetiCe

Emeğinize sağlık

Melek

Haydiyin bütün stresimizi atmaya sohbetyildizina gidelim:)

SibeL

Emegine sagLik

Kahve

Emeğine sağlık.

iLSu

Emeğine sağlık

Ümit

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine Sağlık

Serap

Emeginize saglik

Cevap bırakın