Random Sohbet

Ramdon

Random  Sohbet

 Random Sohbet merhabalar random sohbet odalarından sizlere selamlar arkadaşlar . Öncelikle size random nedir ne anlama gelmektedir sizlere bununla ilgili bir takım bilgi vermek istiyorum . Random İngilizce bir kelime olup Türkçe karşılığı rastgele demektir. Rastgele sohbet etmek için illaki İngilizce kelimesi ile arama yaparak gerçekleşmemekte. Ama bu tarz geçmesi tamamen yapılan uygulamaların hepsi yabancı merkezli olduğu İçin random sohbet olarak geçmektedir . Random muhabbet genelde kameralı olmaktadır. Bununla ilgili olan chat Siteleri ise genelde uygulama indirmeniz gerekmektedir . En eski random chat uygulaması tabi ki chatroulet olmaktadır . Bununla birlikte bir çok rastgele chat odaları gelmekte. Ama Türklerin olduğu uygulamalar ise sadece Türk şirketlerin yaptığı uygulamalar üzerinden yapılmakta. Eğer yabancılarla muhabbet etmek istiyorsanız tabi ki yurt dışı kaynaklı bir uygulama indirerek girmeniz gerekmektedir .

mynet sohbet chat

Random chat

 

Bu programlarda giriş yaptıktan sonra telefonunuz üzerinden kameranızı ve sesli megafonunuzu açarak devamlı kendinize uygun birini aramaktasınız . Her defasında karşınıza çıkan kişilerle sohbet etme imkanı bulursunuz ama karşınıza erkeklerde çıkacaktır bunu göze alarak random chat sitelerini kullanmamız gerekmekte. Random yani rastgele olduğu İçin cinsiyet seçme hakkınız olmadığı gibi ülke seçmede olmamakta bundan dolayı da gelen her kişi kameranız açıksa sizi görecektir duyacaktır. Ama size uygun değilse geç yaparak başka bir kişi arama gelecektir . Yeni gelecek kişiyide istemiyorsanız kendi keyfinize göre istediğiniz kişi gelene kadar arama yapacaksınız . Şimdi bizimle alakalı Kısım ise kendi bünyemizde random sohbet kanalları kısmını açarak sizlerin arama dersini ortadan kaldırıyoruz. Herkes kanalın ortasına istediği gibi yazarak düşüncelerini belirterek isteyen istediği kişi ile konuşup eğer görmek istiyorsa özele çekerek devam etmektedirler . Bu şekilden olması herkes için daha iyi olmakta . Hem bir birinizi baştan görmemiş oluyorsunuz hemde düşüncelerinizi ilk önce global olarak sohbet ortamındaki söyleyerek kendinizi ifade etmiş oluyorsunuz . Bu sayede sizi tanımak isteyen insanların hem sayısı artar hemde ne kadar ciddi olduğunuzu anlayabilirler.

Tarzımız Farklı olmamız

sohbetin gerçekleri

yeni tarz

 

Çünkü random tarzı uygulamalara girenlerin bir çoğu farklı nedenlerden dolayı girmekteler . Bu nedenlerden ötürü bir türlü tanışmak istediğin insanı bulamıyorsunuz ve bir zaman sonda sıkılmaya başlıyorsunuz. Ama ilk başlarsan sohbet edip kendinize uygun görüşleri belirten birini bulsanız ve onunla özel olarak görüntülü sesli konuşsanız daha güzel olacaktır ve daha kaliteli bir sohbet  olacaktır . Bu sayede her iki tarafta bir birini kırmadan üzmeden dilediği gibi konuşabilir . Random sohbet ortamlarında bu olmamakta yani direk karşınıza çıkan kişi ile sohbete başlıyorsunuz ve ben söyleyeceğinizi bilemiyorsunuz . Bilmediğiniz gibi diliniz dolanıyor ve konuşmayı beceremiyorsunuz bir anda karşınızdakinin gözünde siz sıfıra düşüyorsunuz . Yani herkes için geçerlidir herhalde bir kişiyi görmeden önce yazılarak onu tanımak ve görmeden daha rahat yazmak herkes için daha kolaydır. Tanıştıktan sonra kameralı konuşmak daha kolay gelmekte çünkü karşınıdaki insanı artık tanımın oluyorsunuz . Bu da en mantıklı olanıdır açıkcası . Zaten son zamanlarda random tarzı uygulamaları kimse tercih etmiyor çünkü işi acayip bir şekilde hem ücrete dökmüşler hemde kendini bilmez bir çok insanın uğrak yeri olmaya başlamasıdır . Bunun önüne geçmek ve eskisi gibi kaliteli muhabbetleri getirmek için bizlerde sizler için bu tarz sohbet odaları hizmete açtık .

Sohbetyıldızı

Gülümse

Random Sohbet Ortamı

 

İşte yukarıda anlattığımız gibi arkadaşlar bizler random sohbet odalarını açmamızda ki neden insanların daha rahat bir şekilde sanal alemde takılması ve rahatsızlık hissetmemelerini sağlamamızdır. Sohbet etmek bir çoğumuz işin zor olmakta ama biz bunu basite indirgemiş durumdayız . Sizlerde bizleri tercih ederek ne kadar ciddi ve samimi bir ortamda olacağınızı göreceksiniz . Bu arada bizlerde uygulama indirme yok direk sohbet sitemize gelerek bağlantı kurabilmektesiniz . Her şey bu kadar basit ve kolay olmakta . Sizlerde hemen sohbet kanallarımıza gelin birlikte yeni arkadaşlıklar edinelim .

sohbet sohbet sohbet sohbetsohbet