Sesli sohbet sitesi

Sesli Sohbet Sitesi

Sesli sohbet sitesi sohbetyildizi  chat odalarında sohbete yeni soluklar katmaya devam ediyor en güzel ve en özel dj leriyle birlikte sizlere hizmet etme yolunda emin adımlarla  ilerliyor . değerli kullanıcılar artık sohbet odalarında eskisi gibi güvenlik sorunu yaşamadan korku olmadan chat sohbet ederken bi taraftanda müziğini dinliyor ev hanımları var müzik dinlerken akşam yapacakları yemeklerin tariflerini arkadaşlarından alıyor işyerinde çalısanlar var onlarda sıkıcı ofis ortamından kurtulmak için sohbet odalarına sohbet yapmaya giriyor.

sesli chat odaları

sesli chat odaları

Neden ?

neden insanlar sohbet ederken kendileri huzursuz olsun yok mu bizde  güvenli site dememeleri için bütün güvenlik önlemlerini aldık ve sizlerin hizmetine sunmaya devam ediyoruz mesela İstanbul’daki kardeşim Antalya da arkadaşı ne yapıyor neyle uğraşıyor sürekli gözü telefonda olmaksızın sohbet kanalında onun la güzel vakitler geçirirken zamanın nasıl aktığını hissetmiyor bile zengin kesimle fakir kesimin hyat değiştirdiği sosyal mecmuada herkes dilediğince misafir ağırlamanın keyfini yaşıyor mesela kış mevsimine yaklaştığımız bu günlerde artık sohbetin ve chat in daim olduğu en güzel  mevsim kış mevsimidir neden mi çünkü yaz tatildi denizdi kumsal dı plaj dı derken hemencecik bitti yazın biriktirdiğimiz maceralarımızı sohbet kanalındaki arkadaşlara anlatma vaktidir.

Yaz aşkları ?

Yaz aşkları çabuk mu geç di üzüldünüz mü yoksa çabuk bitsin diye dua mı ettiniz ama kanalda sizi bekleyen daimi sevdikleriniz var yüzünüzü bile görmedi karşılıksız sevdi bekledi sizinle kederlendi sizinle güldü ama siz yazın onu bırakıp tatile gittiniz döndüğünüzde bulur muyum diye aklınıza geldi merak etmeyin o hep bur da sizi bekledi kötüde olsanız iyide olsanız hep yanınızda ve ona döndünüz yine ben geldim sevgili dertlerimle kederlerimle geldim dediniz o vazgeçmedi sizi bekledi sevebilme ihtimalinizi sevdi bekledi dalga geçtiler onunla o yılmadı bekledi çünkü sizi en Çok seven sizi karşılıksız seven biri o kimdir diye sormayın hepimizin hayatında mutlaka vardır böyle biri olmuştur bizler üzeriz hor görürüz kızarız ona ama o hiç kızmaz bize sabırla ümitle bekler bazen duyarız sonunda açılmış çok mutlu olmuşlar bazende duyarız açılmış sevdiğine hüsrana uğramışlar Rabbim hayatımızdan eksik etmesin o sevenleri .

sesli chat siteleri

sesli chat siteleri

Sesli Sohbet Odaları Nelerdir?

sesli sohbet odaları neler olduğunu düşünmek gerekirse bir çok farklı sohbet odaları bulunmaktadır. Bunların başında sesli radyo sohbet olabilir ayrıca sesli oyun odaları olabilir gibi bir çok farklı seçenekler sunulmaktadır.  Bu seçeneklerden bir çoğu kendi sohbet odalarımızda bulunmaktadır. Bir çok sesli chat sitesine nazaran da daha kaliteli sohbet imkanı sağlamaktayız. Sohbet yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar olmaktadır. Sonuçta sesli sohbet yaparken kullandığımız kelimelere çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Eğer farklı kelimeler konuşulduğu taktir de hemen yayın kesilmektedir. Sonuçta bir çok insana hitap edilmektedir. Bu yüzden her zaman konuştuğumuz kelimelere çok dikkat etmek gerekmektedir. Unutmayın ki karşınızda bir bayan olmaktadır. Ve bayanlar çokça hassas kişilikte insanlardır bu bakımdan söyleyeceğimiz ve konuşacağımız kelimeleri özenle seçersek hem çevre edinmiş olursunuz hemde yeni arkadaşlıklar kazanmış olursunuz .

 

sohbet