Sevgi Ara Sohbet

Sevgi Ara Sohbet

Sevgi Ara Sohbet

Sohbet mi Sevgi de aranır yoksa Sevgi Ara Sohbet mi denir. !! Sevgi nedir ? Sevgi insanlari birbirlerine yaklaştıran,güven,duygu ve sadakat çerçevesinde bir bütünlüğü sağlayan,dostluk ve karşılıklı bir birine güç ve kuvvet veren bir eylemdir.. Sevgi demek dostluğu arkadaşlığı kardeşliği simgelediği gibi aşklarin da sevgiye dönüştüğü kişilerden oluşan kalp atimi ile güçlüğe adim atan bir bütünleşmedir.. Kim bilir ? Belkide ? Sevgi bir annenin çocuğuna duyduğu sevgi.. Bir babanin akşam olsada çocuklarima kavuşsam sevgi ile kucaklasam.. İnsani yüksek özverilere götüren ilgi duygusu ( Sevgi ) bir kişinin karşılıksız olsada ona gıpta ile baktığı ve icten ice sevgi duyması… Derin duygular ve dostluk duygusu ve insanlari birbirlerine bağlayan tek yürekliyiz demektir.. Peki ya siz hic sevgi aradiniz niz mi ? Sevgi ara die yada sevgi ariyorum die bir tabirde bulundunuzmu ? Herşeyin başi sevgi birakin sevelim birbirimizi.. Real yada sanal ? Sanalda sohbet ortaminda da bu saydığımız tabirlerimiz çok sık rastlıyoruz ve karşılıklı dostluk ve arkadaş lar ile karşılıklı sevgi ara sohbetin de buluştuğumuz doğrudur. Bazen insani yanlızlık boğar bazende etrafındaki okadar insan kalabalığı bazen dalıp gidersin bilmediğin diyarlara bazende kalakalirsin onca kişinin arasında tek başına..

Sohbetyıldızı Size Aradığınız Sevgiyi Sunuyor

Sevgi arar oluruz ve kendimizi sohbet platformuna atariz Sahi ordada Sevgi ara ? Varmidir sevgi ararmıyız? Sevgilerin gücü adina dert olsada severim derman olsada severim sevgi dir benim tek istediğim .. Sevgi ararken sohbet ortaminda buldum kendimi sohbetyıldızı diğe biryer .. Sevgilerin birleştiği kalplerin attiği nezih bir ortam !!! Susuzluğumun gitmesine neden olan sevgi ihtiyacimi karşalayan ve bir çok yabanci insanin ortak noktada bulunmasina bukadar büyük bir yerde her insanda farkindalik halde sevgi dolu olduklarini görünce gerçekten hayret ve şaşırmış olmam .. Bazi kişiler sohbet sitelerine yanliş ifade etsede gerçekten o anki duygularinda sizinde yaşamanizi çok isterdim. Her çağın kendine göre bir Hümanizmasi vardir onlarida ortak yönde buluşturan Sevgidir.. Duygular,Sevgiler,Aşklar içten pazarlikli bir oyun gibidir Ana temeli ise insanlarin özgürlüğü gibidir.. Ama insanlar nedense bu özgürlüğe farkli bakış açısı ile yaklaşırlar özgürlükten doğan aşkınlık eğilimi..

  1. Sanalda Aşık Olmak

Peki siz hiç sanal sohbet platformunda bu duygulara tanik oldunuzmu ? Hiç tanimadiğiniz birine Sevgi diye soru sormak istediniz mi ? Sevgi demek annem demektir Sevgi demek babam demektir Sevgi demek emek demektir Sevgi demek sadakat demektir Sevgi demek fedakarliktir bağlılıktır zaman ayirmaktir paylaşmak ve şükretmektir.. Sevgi ara sohbet içinde kendini bulmaktir .. Farkli insanlar ile sohbetin tadina doyum olmaktir dem olmuş hislerimizi köreltiğimiz gibi deli hoyrat aksi ve hirçin yanlarimizinda ortaya çıkma sebebidir.. Sohbet ortaminda bu saydiğim insanlar ile bir birinden güzel zaman geçirmeye sizde istemezmisiniz ? Sevgi ara diye geldiğin bir ortamda kendimi sohbetyıldızı die sohbet platformunda bulduğum zaman neşeli canli kıpır kıpır sevgi dolu insanlarla ve radyoda çalan o şarki işte şuan tamda aradiğim sevgi sanirim bu sadece bir tuş kadar yakinda onca zaman aradığım bir kavram sevgi ara realde aradiğim ama sanalda bulduğum her insanin sevmek ve sevilmek istediği ve rüyalarinin gerçek olmasini ister insanlar aracaliği ile içsel bir duygu iletişiminde sizde bu insanlardan biri olabilir sevginin sınır tanımadığı ve özgürlüğün tek simgesi olan sohbetyıldızında sizleride görmek istiyoruz .. Umarim hiç bir zaman yüreğiniz sevgisiz kalmaz!! Sevgi insani insan yapan tek duygudur ve bağımsız bir eylemdir o halde ne diyoruz sevgi ara sohbet ile sohbetyıldızında duygularimiza tercüman ediyoruz bir tik ile yakında olan sevgi ara sohbetinde sadece sizleride sohbetin kalici ama sevginin bakii kalacağina eminiz…

admin 30
11 Yorumlar
GofRetiCe

Emeğine sağlık

Hifa

Sanal alemin gerçek manada sevgiyi hissedebileceğiniz tek sohbet sitesidir. Kardeşlik, dostluk, arkadaşlık ve en hoş olanı AşK bu sitede. Geldiğinizde farkı farkedebilirsiniz ;)

iLSu

Emeğine sağlık

Kralice

Emeğine sağlık

AreS

Emeğine sağlık

SibeL

Emegine sagLik

Kahve

Emeğine sağlık.

qSmLy`

Kalemine Saglik

My

Emeğinize sağlık ???

Ümit

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine Sağlık

Cevap bırakın