Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Sevgi Sohbet

Sevgi  Sohbet

Sevgi ara Sohbet

Seviyorum ama uzaksın..
Seviyorum ama senin ailen bize izin vermez
Seviyorum ama senin boyun benden uzun
Seviyorum ama ama ama ama ..
Böyle seveceksen sevme arkadaşım!
İnsanların sevmek için bir sürü sebebi var iken.. Sevmemek için de sebep aramaları yok mu? Bu beni güvenden ve insanlara ” acaba oda sever ama belli bir bahaneyle beni terk eder mi” ? Sorusuna itiyor ve ben bunun cevabını alamıyorum .. ne kadar acı
Sizce bir insan nasıl sevmeli ?
Sevmek nedir ?
Sevince ayrılık mi olur?
Eğer “ama” ların varsa olur arkadaşım..
Sevdiğin kişi seve seve söz de yapar nişan da yapar evlilikte .. ama bu yaptığı ne kadar sürer ve ne kadar doğru bir karar olur bunu size bırakıyorum .. Ben yapamadım nişan yaptım ama devam ettiremedim.. olmadı yani beceremedim . Bazen diyorum çok ta zorlamamak lazım olmuyorsa zorlama, demek ki bu iŞ böyle güzel. Zorlanınca kaçıyorlar çünkü .kaçan balık misali… ha bazen de diyorum ki zorla be sevmek bunu gerektirir seninse, senin içinde bir yerdeyse, seninle olması gerek. Sen bunun için o yola devam et.. bu senin hakkın! Son olarak sorulardan birini cevaplamak istiyorum ..
` bir insan sorgusuz sualsiz sevmeli sevdiği kişiye güvenmeli yaptığı bir işi ona neden yaptın diye sormadan o bunu yaptıysa bir bildiği vardır diyecek kadar güvenmeli.. ha bide en ufak bir sıkışmada kaçmamalı .. sinirini muhafaza etmeli .. kavga tuz biberdi unutmamalı (:
Peygamber efendimiz S.A.V buyuruyor ki “ kişi sevdiği ile beraberdir “ kanalımızda bulunan bir çok kişi de sevdiği insanların çokluğu sebebi ile bulunmaktadır. Sevdikleri ile birlikte bulunanlardan biri de benim. Sohbetyildizi chat sitemiz bizim için değerli ve vazgeçilmezler arasındadır.

Sevdiğinize güvenin arkadaşlar bu işler böyle maalesef.. sizi zora sokmak istemem ama en güzel aşk zor olanmış bize bunu şarkılarla aşıladılar unuttunuz mu ?
Sohbetyildizi.com chat sitemizde bulunan bir çok kişi sevmenin ne olduğunu bilen kişilerdir. Sevgiyle , saygıyla yaklaşan bir çok kişi ile tanışmak isterseniz kanalımıza gelebilirsiniz. Yenilikler ile birlikte sohbet sitemiz sizin için sürekli online halindedir. Dertleşmek, konuşmak muhabbet etmek için sitemize gelmeniz yeterli olacaktır.. HiFa

admin 25
2 Yorumlar
Furkan Cenk Irmakcan

Emeğinize sağlık çok güzel yazı.

Cevap bırakın