Skype Arkadaşlık

Skype Arkadaşlık

Sevgili Sohbetyildizi ailesi ve misafirleri sizler için sunabileceğimiz imkanlar günden güne artmaktadır. Kanalımız da tanışmış olduğunuz bay bayanlarla samimi ortamın getirmiş olduğu yakınlıkla arkadaşlığınızı sanal ortamdan real ortama dökmeyi planlıyorsanız size bir seçenek daha hatırlatmak istedik. Skype üzerinden muhabbetinizi daha da ileriye götürebileceğinizi biliyor muydunuz? Peki ya Skype nedir?

Skype, dünyanın herhangi bir yerinde bulunan herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan sağlayan küçük bir yazılım sistemidir. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitededir. Eğer Sohbetyildizi chat sitemizde arkadaşlarınız da bu uygulamayı kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz. Hatta ve hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz.

Skype çok eski zamanlarda eski dediğim 90 lı yıllarda bir çoğumuzun da kullanmış olduğu Msn gibi görüntülü arama ve yazılı konuşmaya yarar. Bunun yanı sıra telefon görüşmeleri de yapabileceğimiz eklenmiş oluyor. Sohbetyildizi sitemizde tanışmış olduğunuz ve karşı cinsimiz ile daha ileri seviyeye geçmek isterseniz, onun da isteği üzerine Skype ye geçerek arkadaşlığınızı, dostluğunuzu başka bir seviyeye taşımız olursunuz. Kanalımızdaki daha bir çok püf noktaları öğrenmek için bizleri takipte kalın. HiFa

sohbet