Eskisehir sohbet

ESKİŞEHİR SOHBET

Eskişehir ” den sohbetyildizi chat sitemize uzanan bir yol vardır. Eskişehirli bir çok vatandaşımız Sohbetyildizi sohbet sitemizi seçerek, meşhurlarından tutup, sporuna kadar konuşuyor ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor durumuna geliyorlar.Öncelikle arkadaşlar Eskişehir” imizi tanıyalım kısaca. Ucuz mu ucuz kültür sanat Öğrenciyseniz 3 simit parasına senfoni konserine ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Tabii Eskişehirlilerden bilet kalırsa Trafik mi? Yok canım… Evet Eskişehir’de trafik sorunu diye bir sorun yok. Çünkü şehirde her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Daha uzak yerler için ise neredeyse şehrin tamamına yayılmış geniş tramvay hattını kullanabilirsiniz.

  Genc Bir Şehir

Genç bir şehir…Eskişehir’in en büyük enerji kaynağı şehirdeki iki üniversitenin öğrencileri. Şehirdeki her şey neredeyse öğrencilerin isteklerine göre tasarlanmış. Gece hayat akışı…Eskişehir bir öğrenci kenti olduğu için şehrin gece hayatı da hızlı ve ucuzdur. Genelde bütün mekanların birbirine yakın olmasından dolayı bir gecede birden fazla mekanı fethedebilirsiniz. Gazoz ister misin yafrii ? :)Evet Nuri Alço da Eskişehir’in medar-ı iftiharlarındandır.

Jet Sesi Özgürlüğün

Jet sesi özgürlüğün sesidir…İnsanların Eskişehirli olup olmadığını anlamanın en iyi yollarından biri uçak sesi testidir. Eğer uçak geçtiği sırada günlük hayatına devam ediyorsa o kişi kesinlikle Eskişehir’lidir. Çanak çömlek, bal mumu heykelleri, parklarda konuşan heykeller, masallar diyarındaki şatolar,çibörek(çiğbörek değil),devrim arabası, lületaşı. Bu güzel şehrimizde SohbetYiLdizi.Com “a katılan arkadaşlar vardır. Sizlerde bu sayfaya gelerek Eskişehirli arkadaşlarla tanışma fırsatını bulun.

Sohbet’te Eskisehirli

Sohbet kanalımıza en çok üniversiteli arkadaşlar ziyaret etmekte.Cafede buluşurken birbirlerine; sohbetyıldızı mı , diye birbirini tanıyan çiftlerden biride siz neden olmayasınız Sayfanın yöneticileri mütevazi olmasıyla beraber sizleri rahatsız edici her şeyden uzak tutacaktır. Birbirinden değerli DJ ler, sizin için şarkı çalacak, isteklerinize yer verecektir.

 

Örneğin sevgilinizin doğum günü var. Bir saat belirleyin kendinize ve kanalın DJ sorumlusuyla görüştürüp ona radyodan canlı istek isteyip güzel bir süpriz yapabilirsiniz. Umarız sevgiliniz bu süpriz karşısında size dahada bir yaratıcı gözle bakacaktır. Biz eğlenceyi sevgiyi saygıyı hüzünleri bir arada bir aile gibi yaşarız. Düşman her zaman vardır, dost bulmak daha zordur. Biz sanat Şehri olan Eskişehir”li arkadaşlarımızı sohbetyildizi.com adresinde buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Aile bir ortam elit bir sohbet için internet sitemizden girerek sohbetin nirvalarına ulaşabilirsiniz… sohbetyildizi.com CeLLaT

sohbet