Uye Olmadan Sohbet Ortamı

Uye Olmadan Sohbet Ortamı

Uye Olmadan Sohbet Ortamı

Uye Olmadan Sohbet Ortamı Cok fazla sayıda sohbet odaları bulunuyor. Çoğumuz bunlardan haberdar değiliz. Sohbet sitesi yada chat Ortamı dendiği an akla gelen ilk şey arkadaşlıktır. Arkadaşlığın ilerisinde kurulan hatta duygularını en had safhada yaşayan insanlar vardır. Bu tür duygular yaşamamış ve bu tür sanal ortamda bulunmamış insanların kafasında bazı sorular oluşmakta.

En başta gelen soru ise bu Uye Olmadan Sohbet Ortamı sohbet sitelerine giriş yapmak icin üye olmak gerekiyor mu ? Ya da herhangi bir ücret ödenmesi gerekiyor mu ? Bu tür sorularla karai karsiya geldiğimiz durumlar oldu. Fakat Sohbet siteleri, chat odaları üyelik gerektirmiyor ve herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Sadece internet aracılığı ile giriş yaparak hangi sitede olmak istiyorsanız oraya tıklayıp kendinize bir rumuz seçip keyifli sohbet etmenin tadını yaşayabilirsiniz. Extra bir ücret yada extra bir kayıt işlemi gerekmiyor.

Sohbet nasıl edilir ? Ben hiç Uye Olmadan Sohbet Ortamı  sohbet etmedim yapabilir miyim ? Aklınıza bu tür sorular gelebilir ve doğal olarak haklısınız. Bu tür ortamlarda bulunmadığınız icin ilk etapta biraz zorluklar yaşayabilir, geri planda durabilirsiniz. Ortama biraz uyum sağlamak icin ilk adım sizler tarafından atılmalı. Selam verip Orta mi biraz gözlemlediğiniz taktirde kiminle sohbet edeceğiniz kafanızda biraz oturuyor.

Sadece günlük sohbetler değil, hayatınızın her noktasından örnekler vererek kendinizi ve tüm benliginizi yansıtarak sohbet etmeye başladığınız zaman daha önce neden gelmedim soruları başlıyor bu kez de düşüncelerde. Içine kapanmış bir insan düşünelim gerçek yaşantısında kimseyle konuşmayan, etrafına güzel enerjiler vermeyen insanlar Uye Olmadan Sohbet Ortamı sohbet sitelerine girip yeni bir sayfa açabiliyorlar. Çünkü Uye Olmadan Sohbet Ortamı  sohbet sitesi dediğimiz, chat odaları dediğimiz yer aslında bizim kendi kitabımız. Siz kendi hayalinizi, kendi düşüncelerinizi burada yansıtıyorsunuz. Siz nasıl konuşmak nasıl bir duruş sergilemek isterseniz bu sohbet Ortamı aslında o yönde şekilleniyor.

Siz yapmak istediğiniz takdirde yapamayacağınız hiçbirşey yok. Sohbet odası diyip küçük görülmemesi gerekiyor benim fikrim. Neden mi ? Içine kapanmış bir insan bile kendini bu ortamlarda daha rahat hissedebiliyor ki siz gerisini düşünün. Alış-veriş, yemek tarifleri,makyak taktikleri,spor, resim, fıkır alışverişleri sadece günlük sohbetler yok. Aklınıza gelebilecek herşey konuşuluyor.

Hatta öyle güzel konular çıkıyor ki belkide hayatta yaşamadığınız deneyimleri ,kurmadiginiz arkadaşlıkları , yaşamadığınız aşkları burada bulabiliyorsunuz. Kimisine göre sadece sanal. Kimi ise burada kurduğu ilişkileri gerçeğe taşıyor. Işte bahsettiğim konu bu ipler sizin elinizde. Siz ne şekilde yaşamı ister, ne şekilde konuşmak ister ve ne tür bağ kurmak istiyorsanız o yönde ilerliyorsunuz. Pekte hafife alınmamalı. En ummadık en hayale sığmadık duygular belkide burada. Tek yapmanız gereken google a giriş yaparak arama motorlarında istediğiniz sitelere girerek hayata biraz mola vermek. Hiç birşey icin geç değil.Tam zamanı şuan haydi eller klavyeye. Sağlıkla kalın ~

Gofretice Can 22
6 Yorumlar
Kahve

Emeğinize sağlık.

GofRetiCe

elinize emeğinize sağlık

Gul

Emeğinize sağlık

ibOo

UcretSiz sohbet ve üye olmadan Sohbet etmenin keyfini bizimle çıkarabilirsiniz.

qSmLy`

Kalemine Saglik 👍

qSmLy`

Emegine Saglik

Cevap bırakın