Sohbetin Enleri

Sohbetin Enlerini Seçiyoruz.

Hoş geldiniz arkadaşlar. Sohbetin enlerini bu seçiyoruz . Sizlerin oyları doğrultusunda sohbetin  en iyilerini seçmeye ve seçilmeye bekliyoruz. Sende kendine güveniyorsan sohbet chat odalarımıza gelerek bizlere katılın 1 ayın sonunda sohbetin enlerin den biri olursan chat sitelerimizde 1 aylık VİP üyelik hakkı kazanmaktasınız. Burası nasıl bir sistem burası nasıl işlemekte diye düşünüyorsanız kısaca bilgi vermek isterim sizlere. Genel olarak global chat olarak hizmet verilmekle birlikte oyun ve radyo dinleme gibi bir çok faaliyeti bir arada yapabilmektesiniz. Bizimle olan misafirlerimiz arasından en iyilerini seçerek onların hakkı olanı onlara vermek istediğimizden dolayı böyle bir yarışma düzenlemekteyiz. Sizlerde katılım için sohbet odalarımıza gelerek direk global odalarda sohbete başlayın. Otomatik olarak zaten nickiniz kayıt edilmekte ve yarışmaya katılmış olmaktasınız. Konuşma puanınızdan online sürenize kadar her şey baz alınmaktadır.

Ayın Enleri

Ayın Enleri

Öncelikle en yüksek not olarak ise sizlerin kendinizi nasıl tanıtabildiğiniz olacaktır. Çok iyi bir şekilde arkadaş çevresi edinirseniz ne kadar çok kişi tanırsanız sizin için avantaj olacaktır. Ayrıca biraz da vakit ayırmanız durumunda herkesi çok yakında tanıyacaksınız . Bu sayede size oy verme ihtimalleri daha çok yüksek olacaktır. Evet herkesle sohbet yapılmaz. illaki yapılmaz ama genelde olduğunuz için dikkat edilmekte yazılan kelimelere. Argo kırıcı kelimelere asla taviz verilmiyor. Yapıcı ve kibar arkadaşların bulunduğu bir çok bayanın bu konuşma odalarında olduğunu baz alırsak kendinizi iyi tanıtmanız da fayda olacaktır. Bu ayın enleri arasında bir çok insan bulunmakta. Bay Bayan olarak bir çok kişi yer almakta ama en iyilerini bulmak yada en iyisi olmak için biraz çaba sarfetmeniz gerekecektir. Ben en iyisi olurum diyorsanız yapmanız gerekeni zaten biliyorsunuz direk olarak odalarımız aktarım sağlamanız yeterli olacaktır . Yukarı da belirttiğimiz üzere her şeyi sistem otomatik olarak algıladığından sizin online seviyeniz yüksek ve konuşma puanınız yüksek olduğu taktir de bir tık daha önde girmiş olacaksınız bu yarışmada. Bu yarışmanın etkilerini ileri ki zamanlarda inanın site içerisinde fazlasıyla alacaksınız. Sizlerin herkesin tanıdığı kişi olarak görecekler ve sohbet etmek için sizinle sıraya gireceklerdir. Yada sizleri önemsemeye başlayacak bir çok arkadaşınız olacaktır. Geçen ayın Sohbet enleri listesinde ki bir çok arkadaşımız çok güzel ilişkiler arkadaşlıklar kurarak bazıları güzel dostluklar kurdu bazıları sevgili oldu bazıları çok iyi bir arkadaş oldular. Artık başka antin kuntin yerlere gidip para vererek sohbet etmek yerine beleş olarak sizlere verilen bu sohbeti sakın kaçırmayın ve es geçmeyin diyebiliriz. Bunun sonunda dediğimiz gibi VİP hakkı verilecektir 1 ay boyunca. Bunu isteyip ücreti karşılığında alan bir çok insan olmakta . Ama siz birinci seçilirseniz size direk olarak verilecektir 1 ay boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanacaksınız.

En İyi Kullanıcılar

En İyi Kullanıcılar

 

Daha iyi ve kaliteli sohbet vermek adına elimizden geldiğince yönetim grubumuzla projeler üretmekteyiz. Bu projeler kapsamında yakın zamanda sizlere kişisel özel sohbet kanalları verilecektir. Bununla birlikte istediğiniz gibi özel kişileri kanala çekerek chat yapma fırsatı bulacaksınız. Sizinde kendinize ait özel bir muhabbet kanalınızın olmasını istiyorsanız hemen bize başvurun. Sales ekibimizle görüşerek sizlerin kendinize özel bir odanız olmasını sağlayın. Evet daha ne bekliyorsunuz hadi sohbet chat odalarımıza gelin

sohbet