Tutku Sohbet

Tutku Chat

Tutku Sohbet

Annelik dediğimiz kutsal his…Hiç bir yerde bulamayacağın senden başka kimse de olmayanderin mi derin bir duygu bana göre. bir melek dünyaya getirmenin verdiği o muhteşem güç Annelik Allah tarafından kadına verilmiş en büyük hediye..O kadar çok şey aklıma geliyor ki anlatırken. bazen gözlerim doluyor.. hic kimse siradan degildir hele ki bir anneysen.Bence her Anne kendi hikayesinin kahramanıdır diyerek söze baslamak istiyorumOylesine guclu oylesine muhtesem bi his ki annelik Kendinden once çocuğunu düşünürsün hep.Müthiş bir varoluşun senin yaninda filizlendigini büyüdüğünü şekillendiğini İzlemek ona herşeyden once karşılıksız sevmenin ne oldugunu aşılayabilmek daha ötesinde bir duygu yok bence.

Tutkulu Sohbet

Tutkulu Sohbet

Bir evin temelidir Kadin . kadin hem öğrenen hem de öğretendir .Kendi çocuğunu da bunu bilerek yetiştirmek duyguların en şahanesi.Oyle ki cocugun annesiyle kurduğu güvenli ilişki kendine ve cevresine Guvenmeyi ogrenmede ki en temel bag. Ruhsal gelisimini de guclendiripİyilestiren yasami boyunca sürdürülecek bir süreç.Annelik ic guduseldir herkes anne olabilir fakat herkes aynı hislerle annelik yapamazOnun varlığını ilk hissetmeye basladigin an ki o duygular katlanarak o büyüdükçe artarak devam ediyor.İlk zamanlar ki o uykusuz gecelerin yorgunluğun ardindan hala ayakta durup koşulsuzca sevgimizi sunabiliyorsak o muhtesem canlının sayesinde.İlk sözü ilk adımı derken günler hızla akıp giden zamana esir oluyor.Evladinin yuzunde ki tebessümü şen kahkahalari her seye deger.

Tutku Chat

Tutku Chat

Annelik Kutsaldır

Annelik öyle kutsal ki tarifi imkansız bir sevgi hali.Bir insan yavrusunun nasil da büyük emeklerle büyüdüğü hakikatı veKadinin hayata daha da sahip çıkmasının temeli Evlattır.Bir yerde okumuştum o kadar hosuma gitti ki şu söz bizi anlatıyor halimizi özetliyor gibi“ bu kadar emek verdim, emek verdikce değiştim, değiştirdim.” O kadar gercek ki.Hem iyi bir anne olmak hem de yok ya ben aslında eskisinden farkli degilimi göstermek sahane bir duygu.Kadin hayattır. Anne yücedir sefkattir. Kadınları sevin.. Çocukları daha sevin.İyi ki varsın güzel Annem..iyi ki varsın bal köpüğüm.. kalbimsin küçük kız.

sohbet