Sohbetevi Sohbetleri

Sohbetevi Sohbetleri

Bizi sevdiren en güzel yanımız Sohbetevi Sohbetleri ‘dır. Sohbet sitemizin vazgeçilmez haline gelen Sohbetevi Sohbetleri sizlere aşkı, sevgiyi, saygıyı ve sadakati öğretecektir.

Sohbetevi Sohbetleri Sanal dünyanın en samimi ortamıdır.

Sohbetevi Sohbetleri

Sohbetevi Sohbetleri   Sohbet yani “söyleşi ” dediğimiz de aklımıza ilk gelen elbetteki günlük yaşantımızdaki konular geliyor. Bunların belli başlı konuları yemekler,spor,magazin ve yapmaktan hoşlandığımız yani hobilerimiz. Sohbet ederken nelere önem veriyoruz ? Tabi ki etkileyici ve samimi bir konuşma olmasına dikkat ediyoruz. Etkili iletişim kurabilmek için ise öncelikle dinleme ve anlama kapılarını açmamız gerekiyor. Karşı taraftaki insanla empati kurarak inanarak ve önemseyerek sohbet etmek sohbetin devamlılığı için kaçınılmaz oluyor.

Empati’nin Önemi

Empati demişken empati nedir? Empati eşduyu, duygudaşlık olarak adlandırılır. Yani daha da açıklayıcı olmak gerekirse sohbet ettiğimiz insanın yerine kendimizi koyarak onu anlama sanatı bir nevi. Her insana empati duyabilir miyiz. Bence bunu her insana yapamayız. Kimi insan çok fazla pozitif iken kimileri de çok fazla negatif. Ben negatif olan insanlarla empati kuramıyorum. Negatif düşüncelere çok fazla sahip degilim belki de bu yüzden empati kuramıyorum. Pozitif insanlar paha biçilemez duygulara sahipler bana göre. Düşünsenize bir çiçeği bir hayvani ne kadar farklı seviyorlar. Empati kurabilen bir insan ile sohbet muhteşem bir hal alıyor. Seni anlayan birisi ile seni dinleyen birisi ile sohbet etmek ne kadar da güzel. Duygularını paylaşırken anlaşılabilirlik dünyanın en güzel duygularından bir tanesi.

Sohbetevi sohbetleri de işte böyle güzelliklerle dolu. Sohbetevine geldiğinizde ne kadar muazzam bir yerde olduğunuzu fark edeceksiniz. Sizi anlayan insanlar ile tabiri caiz ise sohbetin dibine vuracaksınız. Kalbi güzel insanlar sizi ne kadar da anlayarak ve dinleyerek sohbetinizi ballandıracak. Konuşurken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Nasıl mı? Sohbetevi kanalımıza internet aracılığı ile giriş yaparak kendinizi sohbetin akışına bırakmak işte hepsi bu. Göreceksiniz ki sunucumuzda muhteşem sohbetler arkadaşlıklar kuruluyor. Hatta daha önce neredeymişim ben diye bu soruyu kendinize soracaksınız. Zararın neresinden dönsek kardır öyle değil mi ?

Empati duygusunu hissedeceğiniz klişe olmuş durumlardan arınıp sohbetin farklı boyutlarını görüp pozitiflik duygularınızın çıtasını yükseltecek dostluklar var burada. Öyle laf olsun diye değil konuştuğunuz da kendi benliğinizi yansıtan insanlardan bahsediyorum. İster kardeş olarak ister dost arkadaş olarak ister aşk olarak her çeşit kurulabilecek bağlar var. O halde kapılarınızı aralayın ve sohbetevine yolculuğa başlayın…

ETİKETLER :
sohbet