Tutku

Tutku

Tutku Sohbet

Tutku sohbet insanların Bir araya toplanıp kaynaştığı, Chat odaları’nın Günümüzde artık Olmadığı düşüncesini tamamen Hafızalardan Silindiğinin kanıtıdır.98-99 senelerinde Evlerimize giren internet sayesinde Sanal sohbet odalarına girme imkanı sağlanmış insanların birbirini tanımalarına vesile olmuştur.Kimisi yıllarını vermiş kimisi Sunucu sahipliğine devam etmiştir Günümüz teknoloji çağı olduğundan eskisi gibi acemilik çekmemektedir.Sohbet & Tutku Sohbet & Radyo Hani derler ya sohbet etmenin tadini çıkarmalı insan gerçektende bu böyledir..sevgiyle sohbet etmek, huzurla sohbet etmek, Aşkla sohbet etmek ve en önemliside o saygi vardir ya hani heh o saygıyı yitirmeden sohbet etmek gerçekten bu olduğu sürece inanın sohbet şahane bir şey..

Güven Sohbet !!

 

Birine tanımadığın birine guvenip sohbet edebiliyorsan ve bu kisiler ailenden biriymis gibi oluyor ise keyfime denilecek yoktur…Sanal hayatim da her ceşit sohbet görmüşümdür ama en onemlisi bu Tutku sohbetlerde edindiğin dostluklardir.. Bazen burda tanidigin insanlar ailenden daha yakin olabiliyor sana ve bu gerçekten çok doğru birşey.. Ailenle paylaşamadığın konuları rahatlıkla guvenip paylaşıyorsan doğru yer ve doğru kişilerlesin demektir.Evet belki günümüzde artık evlerimizde iş yerlerimizde okullarimizda fazla sohbet kalmadi bu bir gerçek bana göre ama bunlarin olmadığı da sohbet etmediğimiz eğlenmediğimiz anlamına gelmiyor..

Sanal Sohbet Cesaret ister !!

 

Sanal denilince insan bir duraksiyor duraksiyanlar da haklıdır bizde başındayken ayni seyi yapmadik mi sanal bu sohbet şekli bellidir dedik o müthiş ön yargımızı kullanarak….Herkes demistir diye dusunuyorum ama içerisine girdiğin zaman ve ortamını tutturdugun zaman gercekten orasi senin 2. Ailen oluyor..Artık her evde herkezte Bir bilgisayar bir telefon bulunmakta istedigin an istedigin saat Chat sohbet odalarına Girebiliyorsun.Tutku Sohbet Bu ortam size sıcaklık huzur mutluluk sahane bir sohbet veriyorsa kaybetmemek lazimdir…Ben derim ki daha samimi,sıcak,sevecen,mutluluk verici sohbet için sadece saygiyla sohbet edelim en onemlisi budur…Saygi olduğu sürece herşey devam eder zaten..Sanal odalarında Her şeyi yaşaman mümkün. Dedikodusu bitmeyen, Hala ayakta durmaya çalışan Sunucular aklınıza gelebilecek tüm Klavye arkası yaşanmakta.

Anket Sohbet

Düşünce Sohbet Sor, cevapla, Olaması, olmaması gerekenlerdüşünceler, Kalıcılık, sunucu , Dost , sevgili,Dedikodu, Yetki , Liderlik , Saygı , sevgi..Sunucuların çoğu Rekabet İçerisinde olupSadece User peşinde dolaşan reklam saldırı vs gibi gereksiz ve huzur bozucu davranışları görmekteyiz. Peki Neden İstenilen beklenilenleri Görmeden Bu rekabet içerisine girilir ? Ben yine duramadım ve Merak ettim Duramıyorum Arkadaşım dostum. Adil Sohbet Nedir.Userlerin Sunuculardan beklediği , olumsuz davranış ve tutum olumlu durus tutum.egosuz ortam ne yaptığınu bilen yönetim duruşu.. Herkes eşit olunmalı yeni gelen veya eskilerin kaynaşması düşüncesi.gruplaşma olmaması. İnsanlar sohbet odalarına bir nebze Genel hayat koşturmacasından sıkılıp Sanal odalarında stres atmaya gelmekte. Dedikodu Realden cok sanal odalarında yaşanır kim kimimle ne yapmış kim ne demiş Özel hayatlar kurcalanmış hatta ve hatta özel okunuyor diyenleride biliyoruz.

Davranma Şekli !!

Peki Ne yapmak lazım istenilen nedir amaç nedir Adil nedir Hak nedir adalet nedir.Düşüncelere önem vermek daha makbuldur diye düşünürüm.Sordum neden sadece oyunlardasınız sizler neden Sohbet dahilinde değilsinizKimisi gruplaşmadan bahsediyorKimisi Kendi bildiğini okuyorKimisi Tanımadığını izlemekten yana olduğunu belirtiyor.Peki böyle olacak ise neden Varız.Günlük hayatımızda saten bunlar olan şeyler değilmi geç odana kapat kapınıYada geç komşuna ver dedikonun gözüne Real ve sanal hemen hemen aynıİhanet entrika insanların arkasından atıp tutma yada iş çevirme gibi cok güzel kabiliyetlerimiz var maşallah. Saygının yitip gitmesine el birliğiyle yapıyoruz. Kim daha çok iyi gıybetlenir kim daha çok laf taşır kim daha çok ön plana çıkar almış başını gidiyor. Eleştiriye açık bir sunucu gördünüzmü ? yada daha çok bilgileneyim klavye ardındada olsa yardımcı olayım diyeni ? Yada düşüncelere önem vereni.Nedir beklediğin amaç.bastır paranı sunucu sahibi ol . İstediğin gibi yönet . Bumu beklenilen yapılması gereken.. Şizofrenik düşüncelere girdim yine..

 

admin 37
16 Yorumlar
My

Emeğinize sağlik başarili ???

iLSu

Emeğine sağlık

Kralice

Emeğine saglik

Ümit

Emeğine sağlık abim

SeHraZaT

Emeğine saglik

AreS

Emeklere saglık

Reyhan

Emeğine sağlık

SibeL

Emeğine SağLık

Yohh

Emeğine sağlık

Kaan

Evet Güzel .. Emeginize Saglık

Kahve

Emeğine sağlık.

aSeL

Emeğine sağlık.

Cevap bırakın