Mavişim Sohbetler

Mavişim Sohbet

Mavişim Sohbeler

Öyle bir sohbet düşünün ki sizin benliğinizi ortaya çıkaran. Öyle bir sohbet düşünün ki tadı damakta kalan. Peki bu güzel sohbetler nerede yapılıyor tabiki mavişim sohbet de.Kaliteli zamanlar keyifli dakikalar ve birbirinden güzel müzikleri içerisinde barındıran alemfm radyosu sizin hizmetinizde. Yapmanız gereken elinizdeki telefonda dahil internet aracılığı ile bizlere ulaşıp şahane vakit geçirmek. Sohbet etmek sizce nedir yada sizlere neler anımsatıyor? Chat dediğimde aklıma en sevdiğim arkadaşımla kurduğum muhabbet, geçirdiğim o güzel vakitler geliyor. Herkesle aynı chati kuramıyorum tabiki ve o en yakın arkadaşım ile geçirdiğim o güzel vakitleri kahve ile taçlandırıp keyfimize keyif katıyoruz.

Sohbet kelimesini gördüğümde aklıma direk bunlar gelir. Devam edecek olursam samimi ve içten insanlar gelir. Çünkü samimiyetsiz bir insanla sohbet edemezsiniz. Konuşmak ayrı sohbet etmek ayrıdır. Bu kavramlar birbirinden apayrı.Herkesle konuşulabilir fakat sohbet edilemez. Sokaktan geçen birine saat sorarsın gözlerinin ne kadar olduğunu söylersin ufak bi konuşma geçirmiş olursun. Sokaktan geçen biriyle sohbet edebilir misin ? Bence edemezsin.

Edemezsin derken direk sohbete dalamazsın elbette onunla tanışıp kaynaşıp bir kaç ortak özellik olmalıki devam edebilsin konuşmalar. Sanal alem dediğimiz chat yaptığımız ortamlarda böyle işte. Herkesle konuşamaz herkesle sohbet edemezsiniz. Sunucuya giriş yapan insanlara hos geldin diyip hal hatır sorulur ama çoğu zaman bunun devamı gelmeyebiliyor. Bazense hiç beklenmedik bi insanla koyu bir sohbetin içerisinde buluyorsun kendini.

Bunun Sebebi O

Bunun sebebi ise o sohbet olusturulurken verilen samimiyet ve içtenlik duygusu. Sanal alem diyip geçmeyin çoğu tanıdığımız insandan güzel insanlarla tanışıp kaynaşma fırsatı buluyorsunuz. Tam kafa dengi dediginiz insanlar kapılarını araliyorlar. Chat yapmak bazen ne kadar da güzel bir hal alıyor. Iyi ki bu sunucuya gelmişim diyip şükredebiliyoruz güzel insanlar tanıdıkça. Sizde ön yargılarınızı yok edip bir adım atarak sanal alemin tozunu dumanına katın. Eğlenceli dakikalar geçirdikçe çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Kalbi güzel insanlar iyiki varlar. Kalbinizin güzelliğinde yaşayın hayatınızı ~

Sanal

Sohbetevleri

sohbet