Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Her Dilden mobil Sohbet

Her Dilden mobil  Sohbet

Her Dilden  mobil Sohbet

Her Dilden mobil Sohbet Din,dil,ırk ayrımı yapmayan insanlar ne kadar muazzam insanlar değil mi ?
Hepimizi allah yarattı. Bu ayrım neden yapılır ki ? Bir insanı rengi siyah diye sevmemezlik yapılır mı, yada bir insan dili kürt yada yabancı doye sevmemezlik yapılır mı? Tabiki yapılamaz. Her Dilden mobil Sohbet  edebilmek için kalbe dokunmak onemli olan. Rengi, dili ya da inançları bizleri ilgilendirir mi ? Asla.

Ben samimi bir sekilde kurabiliyor ise buna bakarım. Oturup saatlerce güzel sohbet edebiliyor muyum ediyorum. Işte bu. Sohbet diyoruz da sadece Her Dilden mobil Sohbet olarak sınırlandırmak doğru değil. Alışveriş yada iletişim kurabilmek adına ne tür adımlar varsa onları yapabilmek. Sen şöylesin sen böylesin sen osun sen busun dediginiz an karşı tarafı direk ötelemiş ve yerle bir etmiş oluyorsunuz.Bazi insanlar duygularını belli etmez fakat bazıları ise en ufacık duyguyu mimikleriyle anlatabilir. Karşı tarafı zedeledikten sonra o ayrımı ona hissettirdikten Sonra sohbetinize öyle sıradan ve hiçbirşey olmamış gibi devam edemezsiniz. Bir insanın duygu ve düşüncelerine nasıl saygı duyuyorsanız yine o insanın diline , dinine, rengine ve yaşantısına da saygı duymalısınız. Sohbet siteleri neden çok fazla düşündünüz mu hiç?

Kendini yalnız hisseden ve anlaşılmayı bekleyen binlerce insan burada. Kimse boş beleş işler icin girmiyor sohbet sitelerine. Kime sorsan elbet bir derdi var. Elbette sorunsuz insan yok. Fakat en onemli unsur anlaşılmak. Anlaşılmayı beklemek. Kendinizden yola çıkarak bir düşünün bir olay karşısında kendinizi açıklama isteği duyup açıklıyorsunuz. Anlaşılmak istersiniz doğal olarak. Anlaşılmadığınızda ister istemez örselenir ve kendi kabuğunuza çekilirsiniz. Dünyanın istenmesi en doğal olan duygudur anlaşılmak. Bu kadar insan Her Dilden mobil Sohbet  ediyor ama neden ediyor, niçin ediyor diyen var mı?

Sadece merhaba demek icin girilmiyor chat odalarına kimisi anlaşılmak kimisi makara şaka yapmak kimisi ise ask aramak icin buradalar. Bazıları gereksiz görüyor sohbet ne ya bakın işinize diyenler çok gördüm. Gerçek hayatınızdan alamadığınız keyfi 5 dakika bile olsa bu Her Dilden mobil Sohbet sitesi denilen sanal ortamda bulabiliyorsunuz. Bunun temeli ne ilgisizlik,anlaşılmamak buna benzer bir-çok sebep sunabilirim size. Tartışmaya okadar açık bir konu ki sabaha kadar tartışsak tartışılır.

Sadece anlasilmamak değil tabiki sebep. Dediğim gibi daha bir çok etken var. Onemli olan bu tür yerlerde keyifli zaman geçirebilmek ve keyifli zamanları da kaliteli insanlar ile geçirebilmek. Bunun içinde ayrım yapmadan sohbet etmek gerekiyor. Ne olursan ol önce insan ol. Insan ol ki karşındakine empati duy. Empati duymadan yasanabilirmi? Bence cevabı bir muamma. Okadar cok bencilce davranan insanlar arasındayız ki, sanki halimizi kimse anlamıyor gibi geliyor. Sizlerde bu şekilde düşünüp karamsarlık icin e girdiyseniz sohbetyildizina bir uğrayın derim 🙂 Uğrayın ki nasıl güzelliklerle karsilacaginizi görün.
Sağlıkla kalın `

Gofretice Can 20
7 Yorumlar
ibOo

Mobil Sohbette 1 numara olan başka neresi varki? Sizleri her daim aramızda gormekten mutluluk duyarız

GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık

Gul

Emeğinize sağlık

Ece

Emeginize saglik👏

qSmLy`

Emegine KaLemine Saglik

Kahve

Elinize Emeğinize sağlık

qSmLy`

Kalemine Saglik 👍

Cevap bırakın