uzaklar Sohbet

uzaklar Sohbet

Uzaklar Sohbet

Uzaklar Sohbet’ten  bir yerlerden herkese merhaba der hayat .. Gecenin zindan olmuş karanliklar ülkesine göç etmişçesine merhaba .. Uzak diyarlardan bir merhaba ile başlar samimiyetin içtenliği ile bir merhaba nekadar soğuksu düşünsek te bir merhaba bile bukadar uzaktan gelse bile güzel geliyordu kulağina..yüzünde tatli bir tebessüm kalbinde ılıksı bir Meltem fısıldıyor sanki kalbinin kapisi birden kıpırdarcasına.. Merhaba uzaklardan sohbet etmesini sevenler uzakta olsa ruhen Yanyana olanlar nekadar uzak diyarlardan merhaba desenizde kalben yakininizda olanlar uzaktan sohbete merhaba ..!

Uzaklar Mobil Sohbet

 

Uzaklar Mobil sohbet  Merhaba dunyanin en samimi insani merhaba ! Bugun uzaktan sohbet etmeye ne dersiniz insanlarin uzaklığı size nekadar samimi gelir peki ? Ya yakininizda olanlarin sohbeti ? Hangisinden daha çok keyif aliyorsunuz peki etrafinizda okadar insan varken. Yüzlerce kisi deilde uzaktan sohbet ettiğiniz bir merhaba .. Size nekadar samimi içten geliyor deilmi çok insan az huzur az insan çok huzur nabza göre şelbet gibi his ve hissiyat derin düşünceler ve önemsemeler bunlarin hepsi bir ortamda olduğunu düşünebiliyor musunuz ?

Bir Tık yanınızdayız !!

 

Evet aynen tamda öyle dediğim gibi bizlere etrafimizdaki yüzlere kişinin veremediği huzuru mutluluğu uzaktan sohbet ettiğiniz bir merhaba size bunlari veriyor sadece yapmaniz gerek şu sohbetyıldızı bir tık ile yakinda uzaktan sohbet etmenin tam zamani suan sadece bir merhaba diyin ve uzaktan da olsa sizinde yüzünüzde tebessüm ve garip bir his birakicak sohbet etmenin zevkini yaşayin.. Ne demiştik uzaktan sohbet etmek bile ayri bir güzel his ve derin duygular ile bütünleşip mutlu olmamize vesile oluyor hayatin bize vermiş olduğu minik minik süprizlerinden biride bu olmasi gerek uzaktan uzağa tanimadığınız kişiler ile diyaloğda olmak farkli telden farkli ülkelerden sohbet dünyasinda toplanip uzaktan uzağa sohbet eşliğinde bütün lük kurmak daha ne olabilirki uzakliğin ve mesafelerin aslinda nekadar anlamsiz ve nekadar basit birşey olduğuna şahit olmuş oluyoruz o halde sizde uzakliği ve mesafeleri bir yere birakip uzaktan sohbet etmeye bizimle başlayabilirsiniz sizleri uzaklardan selamliyorum sevgilerimi sunuyorum içtenliğin ve samimiyetim simgesi olan tek sohbet sitemiz olan sohbetyıldızında .

VefaLı insanlar Sohbet

Eski dosttan düşman olmaz yenisinden vefa gelmez demiş atalarimiz.. Vefa denilince aklimiza hep atalarimiz geliyor değilmi? Eskiden ne güzelmiş dostluklar.Vefali insanlar ile güzel günler şimdilerde öyle baktiğimizda ettafimizda nekadar vefali insanlar varki bir bakiyorsun yüzüne gülüp arkadan dan kuyunu kaziyor bir bakiyorsun senin söylediğini umursamaz tavri ile ordan oraya sürüklüyor ya vefa neydi ?? Vefali bir insan olmak çokmu zordu sadakat ile bir bütünleşmiş olan vefa günümüzde artik nesli tükenmek olmakta ve her gün bir insan bir nebzede olsa insanliğini kaybetmek üzere görülüyor peki siz hiç sanalda vefali birine rastladiniz mi ?

VefaLı Sohbet sohbet yıldızında ?

 

Vefali sohbet de bir birinize vefanin ve sadakatin ne olduğunu hiç önemli bir şekilde bir birinize bahsettiniz mi işte şöyle bir geriye doğru oturup düşündünüz mü peki ? En son kim ile vefali sohbet ettim kim ile samimi bir şekilde konuştum karşimdaki insan bana nekadar vefali peki. Ya vefali sohbet deyince aklima gelenlerden biride vefanin bana vermiş olduğu o devasal güç nasilmi iyi niyetim ve vefali oluşum ettafimdaki insanlarin bana bakiş açisi samimiyeti ve duruşu vefali sohbet de böyle birşey samimi ve güçlü başı dik ve asla yanliş yolda olduğuna inanmayan bir insan dost yada arkadaş vefali sohbet olduğu sürece kendimi her daim güçlü ,Zeki ve güvende hissediyorum bunlardan biride sohbetyıldızında sadece ordaki insanlarin vefali sadakatli ve sevecen insanlarin olduğunu söyleyebilirim vefali sohbetimize sizde daim olun sevgili dostlar insani insan yapan çizgisi,duruşu ,dürüstlüğü,sadakati ve vefasidir ..

Eşsiz Bir Sohbet Platformu !

 

Sohbet platformunda vefali sohbet eşliğinde bunlara canli canli tanik olmak seninde hakkin deilmi o halde katilin vefali sohbetimize sayginliğin ve vefalılığın ilk ve tek uğrak adresi sadece sohbetyıldızında … Bizimle irtibata geçin kah canli müzik eşliğinde yada bir istek şarkinizda birlikte vefalı sohbetin dibine vurur iken yada bir birinden güzel oyun kanallarinda farkli arkadaşlar ile karşilikli oyunlar eşliğinde kendimize yeni bir zemin hazirlayip hem vefali hem bizi eğlendiren nezih bir ortamda sizlerde bu mutluluğa dahil olun ve vefali sohbet eşliğinde keyfinize keyif katin …

 

 

admin 50
16 Yorumlar
Yohh

Emeğine sağlık

AreS

Emeğine sağlık

Kaan

Emegine Saglık

Reyhan

Emeğine sağlık..

iLSu

Emeğine sağlık

melek

emeğine sağlık...

Ümit

Emeğine sağlık

Rüya

Emeğine sağlık

qSmLy`

Emegine Saglik

Kahve

Emeğine sağlık.

aSeL

Emeğine sağlık.

Hakan

Emeğine yüreğine sağlık.

SibeL

Emegine SagLik

My

Çok teşekkür ederim

Kralice

Emeğine saglik

Cevap bırakın