Yaş Sohbetleri

Yaş Sohbet

Yaş Sohbetleri Aşkın yaşı yoktur. Sohbet in de Yaşı yoktur. Her çeşit Yaş Sohbetleri Sanal sitemizdedir.

Yaş Sohbet için tıklayınız.

Yaş Sohbet

Muhabbet Odalarında her çeşit yaş grubundan insanlarla tanışabilirsiniz. Öncelikle 18 yaşını doldurmamış kişilerin sitemize girişi yasaktır. Fark edildikleri anda yönetici arkadaşlarımzı tarafından uyarılıp gönderilecektir.

+18 Kişilerle Muhabbet

Genellik 18-30 arasında ki gruplardır. Genç ve dinamik arkadaşlarımızın heyecanı ile muhabbet kanallarımız şen ve eğlenceli bir hal almaktadır. Bu genç arkadaşlar sayesinde yeni dünyanın yeni hallerini öğreniyor ve modern çağa ayak uyduruyoruz.

+30 Kişilerle Muhabbet

30 ve 40 arasında ki olgun ve tecrübeli kişilerden oluşan bu gruplar genellikle sanal alemin demirbaşlarından oluşur. Bilgi ve tecrübeleri ile sohbet akışına kalitelerini katarlar. Çocukluğunu veya gençliğini 90’larda yaşamış bu kişiler dünyanın en şanslı kişilerdir. 90’ların tadı bambaşkadır. O dönem genç veya çocuk olmayan bilemez.

+40 Kişilerle Muhabbet

Belli bir hayat tecrübesi olan, nerede ne konuşacağını bilen, faydalı bilgileri ile bizlere yol gösteren değerli büyüklerimiz ama heyecanını asla kaybetmemiş nice 18’likleri cebinden çıkaranlarda diyebiliriz. Tecrübeleri ve hayata bakış açıları ile muhabbete yön veren insanlardır.

+50 ve üzeri Muhabbet

Sayıca az da olsalar gelen nadir ve değerli kişilerdir. Bu değerli kişilere biraz yer ayırmak istiyorum.

Sanal alemde ve sosyal medyada genci yaşlısı muhabbetler ediyorlar. Fakat bazen istenmeyen tatsız durumlar oluyor. Genç arkadaşlarımız bazı zamanlar heyecanlarına yenik düşürek, ağır ithamlarda buluna biliyorlar. Yolda görse amca veya teyze diyecekleri kişilerle sanki okul arkadaşı gibi muhabbet ediyorlar. Genç arkadaşlarımızdan ricam lütfen sanalda olsa sizden büyük olan kişilere karşı saygınızı asla yitirmeyin. Çünkü bazıları bizlerin anne ve babası ile yaşıt sayılır.

Tabi tek suçlu gençler mi ? Asla! Bazı aksi ihtiyarlarda genç arkadaşların hayat tecrübesizliğini göz ardı ederek hoş görüden uzaklaşıyor ve genç arkadaşlarımızı üzecek cümleler kuruyorlar. Lütfen genç arkadaşlarımızı üzmeyin. Bu son iki paragrafta anlatmak istediğimiz aslında herkes için geçerli olmalıdır. Yaş kaç olursa olsun sevgi ve saygıyı elden bırakmaz isek ; kalp kırmadan, kavga etmeden, kimseyi üzmeden kaliteli bir sohbete imzamızı atmış oluruz…

Hepiniz Allah’a emanetsiniz Hoş Sohbetler.

Sohbet

sohbet