Yürekten Sohbetler

Yürekten Sohbetler

Yürekten Sohbetler

Yürekten sohbetler Bazen amacının niyetinin veya doğrunun yanlışın ne şartlar altında olduğunu anlayamayiz.. Bazen sinirliyken veya üzgünken alınan niyet amaçlı kararlar vardır ve bazen bizlere kötü sonuçlar verebiliyor..
Şöyle ki sizlere biraz kendi hissettiklerimden söz etmek istiyorum.. Birgün herşeyden sıkılırsın hayatının nasil ilerlediğini düşünürsün bakarsın ki eksiler artılardan daha fazladır e böyle olunca tabi ister istemez canin sıkılır neden dersin nerde hata yapıyorsun diye kara kara düşünürsün neden ama neden dersin.. çünkü yaşadığın bir çok olumsuzluk bunları düşündürür ..Ama önemli olan yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen ayakta dimdik durabilmektir..Herşeye rahmen kendine şunu demelisin geçicek ve mutlu olacaksın..
Ve yine canımın sıkıldığını hissettim hiç birşeyden tat almamaya başladım hatta durduk yere o ağlamalar yok mu ahh ahh neyse sonra telefonu elime aldim ve şöyle bir dolanayım derken arkadaşım aklima geldi ve ulaştim kendisine sonra uzunca sohbet ettik ben anlattım o dinle o anlattı ben dinledim evet iyi gelmişti iyi ki ulaşmışım kendisine.. Sonra bana seni biyere çağıracam bak gel hadi dedi.. sohbetyildizi.com diye yazdı bana ama ben bilmem anlamam dedim olsun dedi ve iyi ki beni buna zorlamış 🙂 neden mi ..?
Şöyle ki kanala ilk girdiğim andan şu dakikaya kadar hiç pişmanlık yaşamadım çünkü o kadar güzel yürekli güzel kalpli insanlar var ki bana yaşadığım olumsuzlukları unutturabilecek kadar yüreği güzel insanlar.. Tabi bir iki gün acemi oluyorsun sonrasında anlıyorsun ki evine gelmişsin meğer bana bu hissi hissettiren güzel insanlar siz iyi ki varsiniz..
Bana derdimi sıkıntımı üzüntümü unutturan ve bana dost olan sirdaş olan abi olan belkide abla olan sizler bu yüreğe sahip olduğunuz sürece Rabbim sizden razı olsun…

Gece ayrı Gündüz ayrı sohbet etmek

Gündüz ayri sohbet Gece ayri sohbet ve birlikte gülmek birlikte ağlamak bu okadar güzel bir hissiyattır ki anlatamam bazen şaka bazen gerçek seyler hepsi bir arada olunca işte dedim benim 2. Evim burası kesinlikle…
Ve döndüm arkadaşıma teşekkür ettim ki beni iyiki zorlamış sohbetyildizi na gelmem için ve şimdi bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine… Teşekkür ederim
Ben burda sevgiyi saygıyı samimiyeti korunmayi değer verilmeyi gördüm..Ve dertlerime ara verdimmi evet unuttum mu belkide evet bazen geliyor ama sonra bakıyorsun ki dertleşebilecek bir abin var bir bakıyorsun ki şakanın dibine vuran güzel bir insan var bir bakiyorsun ki her türlü tribini çeken bir arkadaşın var bir bakıyorsun ki sırrına ortak olacak bir sırdaşın var ve bakıyorsun ki seni koruyan güzel yürekli insan var ve bir bakıyorsun ki herkes seninle sohbette işte bu pahabiçilemez bir duygudur…bu duyguları hissettirmek te ayri bir güzelliktedir sizler bu duyguları fazlasıyla hissettiriyorsunuz..
Ben buraya gelip bu düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim çünkü bunu bilmenizi istedim sizler fazlasıyla güzel yüreğe sahip insanlarsınız ve sizler iyi ki varsınız..
Kaybedilmeyecek dostluklar kaybedilmeyecek saygı sevgi ve en onemliside şahane sohbet hepsi bir arada..
Iyiliğin merhametin eşitliğin dürüstlüğün özgürlüğün dostluğun olduğu şahane bir ailesiniz ve bende kendimi artık bu aileden görüyorum çünkü bunu hissettirdiniz…
Saygılarımla
EbruLy

admin 31
10 Yorumlar
iLSu

Emeğine sağlık

Sets

Emeğine sağlık

AreS

Emeqine saqlık

GofRetiCe

Emeğine sağlık

Kralice

Emeğine sağlık

qSmLy`

Emegine Saglik

SibeL

Emegine sagLik

Kahve

Emeğine sağlık.

My

Emeğinize sağlik

Ümit

Emeğine sağlık

Cevap bırakın