Aşk-ı Sohbet , Aşk Chat Odaları 

Aşk-ı Sohbet , Aşk Chat Odaları 

Aşk-ı Sohbet , Aşk Chat Odaları

Aşk-ı Sohbet , Aşk Chat Odaları  En masum duygumuz aşk değil midir? Aşk-ı Sohbet etmek, aşkla sohbet etmek kulağa ne kadar hos geliyor değil mi ? Duygusuz sandığınız her insanın içerisinde barındırdığı ve taşıdığı en minimum derecede olsa dahi çok saf ve güzel duyguları vardır. Siz aşk-ı nasıl tanımlarsınız bilmiyorum fakat öyle 3 kelimeden ibaret degildir. Herşeyden önce bunu bilin. Cevremde gördüğüm bazı insanlar aşk kelimesini okadar basitleştirip okadar hafife alıyor ki. Yürekten sevip,birbirine yürekten bağlı olan ve ask-itam anlamıyla yasayan insanlara hakaret sayılıyor. Yaşadığın duyguyu bile en üst seviyede yaşaman gerekirken sen nasıl bu şahane duyguyu basitleştirip yerlerde süründürürsün demezler mi insana ? Derler.

 

Aşk dolu Sohbetler

Aşk dolu Sohbetler

Hayatınızda binbir türlü insanla karşılacaksınız, kimine güvenip kimine güvenmeyecek, kimisine çok bağlanıp kimisine ise başınızı çevirip bir daha bakmayacaksınız. Ama aşık olduğunuz insanı seneler gecsede unutamazsınız. Her aşk dendiğinde, her duygusal bir müzik çaldığında beyninizde yankılanacak herşey. Sanki dün yaşamışcasına birbir aklınıza vuracak yine anılar. Bazen öyle deli seveceksiniz. Neden unutamazsınız biliyor musunuz? Yürekten en samimi ve saf duygularınız ile sevdiğiniz insanı ve gerçekten ask-i yaşıyorum dediginiz insanı benliğinizden söküp atamazsiniz. Unuttum dersiniz fakat yine aklinizdadir.

Tabi bu yazdıklarım 2. evre olarak adlandırılır. Gelelim ilk evreye. Düşünün bir insan var ama sizi her şekilde etkileyebiliyor. Konuşarak, yazarak her iletişim kurduğunuzda daha cok konuşmak istiyorsunuz. Tanışma evreleri geçtikten sonra daha yakından tanımak icin , daha yakından iletişim kurabilmek icin sosyal medyaya başvuru yapılır.

Daha yakından tanıdıkça hayranlık ve duygusal bağ artar. Sanki hayatınızın merkezi o olmuş olur. Yemek yerken , dolaşırken, müzik dinlerken sadece beyninizde o yankılanır. Tüm bu duygular karşılıklıdır. Platonik olarak yaşayanlar da vardır elbet. Ama genel olarak karşılıklı aynı duyguları beslediğimizde bunun adı aşk oluyor. Aşk sadece dokunmak görmek değil yada sürekli sesini duymak değil-dir. Dokunmadan da okadar güzel sevebiliyor ki insan. Belki çoğumuz saçma bulur böyle şeyleri , kimisine göre sadece saçmalıktır. Aşk hiç sacma olabilir mi ya ?

Sevdigin insanin gozbebeklerine bakarken içinin eriyip tükenmesi, yada yüzünün her karışını beynine kazımak, konuşmasını izlemek. Saçma olabilecek şeyler değil bunlar.

  1. Yada sizler hiç aşık olmadınız. Oldum sandınız fakat olamadınız. Yüreğe dokunmak, birini yüreğinde hissetmek öyle kolay olmuyor. Aşk-ı Sohbet edebilmek demek iki gönülünde aynı dilde konuşabilmesi demek. Aşk chat odaları diyince de aklınıza yalnızca sohbet yıldızı gelmeli en güzel samimiyetler burada buluşuyor. Çıkıp gelin ask-i bulacaksınız demiyorum ama en az aşk kadar güzel duyguları icinde barındıran bu ailede çok daha fazlasını bulabilirsiniz diyorum. Zaman kaybetmenin bir anlamı yok elinizde telefonlar var her şekilde giriş yapabilir ve dediklerimi yakından inceleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın ~
Gofretice Can 3
4 Yorumlar
My

Emeginize saglik basarilar dilerim

qSmLy`

Kalemine Saglik 👍

GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık

Ece

Emeginize yureginize saglik

Kahve

Emeğinize sağlık.

Cevap bırakın