En Güncel Sohbet

En guncel Sohbet

En Güncel Sohbet

Sevgili Sohbetyildizi ailesi ve baş tacı misafirleri Sohbetyildizi olarak bir şeylerin farkında olduğumuz ve zamanla da saha da emin olduğumuz bir kaç husustan bahsetmek isterim. Dünyaca bir değişim içerisindeyiz, Yıllar önce manuel olarak yapılan bir çok çalışmayı artık dijital sohbet ortamda yani sosyal bağlarla yapmaktayız. Eski zamanlarda bir arkadaş edinecek olsak çekinir yanına gidemez olurduk peki şimdi öyle mi ? Tabiki değil, çünkü halk olarak özgüvenimizi Sohbetyildizi chat odalarımızda artırıyoruz ve adımlarımızı çekinmeden atarak istediğimizle konuşuyoruz.

Kendimizi ve karşımızdakini mutlu ederek bizi mutsuz eden her şeyden kurtuluyor, eskileri kötü deneyimlerimizi atıyoruz yeni arkadaşlıklara yelken açıyoruz =) Hatırlıyorum da anı olarak bende kalan bir şeydir bu; eskiden okuldaki tahtayı silerken toz duman yapardık her yeri. Birde hocanız bizimkisi gibi farenjit hastasıysa ve öksürük nöbetinden ders işlemiyorsanız , sevinsek mi hocamızın hastalığının çoğalmasına üzülsek mi bilemezdik. Şimdi ise teknolojinin yardımı ile değişen yazı tahtaları mevcut. Aynı arkadaş edinmede ki kolaylık yani Sohbetyildizi chat sitemiz gibi. Ben başörtüsü yasağından dolayı zamanında okuyamayanlardanım , şimdi ise açık öğretimden okumaya çalışıyorum. Sohbet odamızın bana kazandırdıkları sadece dostluk, arkadaşlık değil aynı zamanda kanalımızda bulunan öğretmen ve saygıdeğer insanlar sayesinde, arkadaşlarımızın yardımıyla derslerime daha güzel çalışıyor ve birlikte konulara daha güzel hakim olabiliyor olmamdır.

Yani demem o ki; Sohbetyildizi chat sohbet odalarımızda sohbetin yanı sıra bizlere her konuda yardımda bulunan değerli insanların var oluşudur. Bu ve bundan pek daha önemli şeyler gerçekten çok uzak bir ihtimal gibi görünüyor olsada , sohbet kanalımızda bu mümkündür arkadaşlar. Mesela bir yüzyıl öncesine baktığımız zaman da , günümüz Sartları imkânsızdan daha üst sınırda geliyordu. o zamandaki insanlara denilseydi sanal ortamda ders işlenebilecek biliyor musunuz ? Deli damgasının vurulduğunun resmidir. Evet iste o olay burada yani Sohbetyildizi chat kanalımızda gerçekleşiyor 🙂 Bir mesleği seçmeden önce kendimizi iyi tanımamız gerekiyor bunu bir seminerde dinlemiştim. ilgi kabiliyet ve beklentilerimizi netleştirmeliyiz. Arkadaş seçimlerimizde aslında bunun gibidir. Kendimizi tanımamız gerekir ki bize uygun karakterde kişilerle sohbet ederken huzur bulmalıyız. Bize düşen Sohbetyildizi chat kanalımızdaki odalarımızda o kişiyi arayıp bulmaktır.

Çağın bize getirdiği imkanları en iyi şekilde değerlendirip işte ise en iyisi olmak için çabalamalıyız. Bizler görevimizi en iyi şekilde yapabilmek için sizlere sohbetin,muhabbetin,arkadaşlığın en güzel ve seviyeli ortamını ayarlamak için uğraşıyoruz ZirveShell farkıyla daha da yükselişe geçiyoruz. Chat odalarımızda içinde bulunduğumuz şu dünyada insanlığa payımıza düşen hizmet noktasında en kalitelisini yapmak için çabalayan bir uzman ekibimiz var. Sizler için kurduğumuz bu özenli ve kaliteli sohbet odalarımızda varlığınız neşeye, mutluluğa hoş ve güler yüzlü yetkililerimizle güzel vakit geçirmeye ne dersiniz? Arkadaş, dost edinmek artık eski zamanda ki gibi zor değil, sadece bir tık önümüzde. Bence sizde her şeyin en güzeline layıksınız Sohbetyildizi chat kanalımıza gelip kendinizi iyi hissetmeye ne dersiniz?

sohbet