Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

En iyi Mobil Chat Odaları

En iyi Mobil Chat Odaları

En iyi Mobil Chat Odaları

En iyi Mobil chat odaları Mobilim ama canım çok sıkılıyor diyorsanız, oynadığım oyunlar beni artık sıkıyor, sosyal medyadan keyif almıyorum, farklı şeyler yaomak istiyorum diyorsanız. Hemen en iyi mobil  chat odaları, sohbet odalarına giriş yaparak çok farklı dünyaya kapılar açabilir yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirsiniz. Kısa bir sürede olsa hayatınıza biraz mola vererek keyifli stresten uzak dakikalar geçirebilirsiniz.

Bunun icin yapmanız gereken google a giriş yaparak mobil sohbet odaları yada en iyi  mobil chat odaları yazarak herhangi bir siteye tıklayarak üyelik ve herhangi bir zorunluluğu olmayan güvenilir sitelerde sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Benim nacizhane fikrim sohbet yıldızı ailesi yada sohbetevi net yada laklak net sitelerimize gelerek dahada keyifli hale getirebilirsiniz sohbetinizi. Sadece sohbet olarak değerlendirmek doğru olmaz elbette. Belki bu süreçte hiç ummadığınız anda hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz, kim bilir…

Peki Sohbet ederken hiç düşündükmü ?

Insanoğlu kuş misali bir bakmışsın orda bir bakmışsın burda denilmiş ne kadar doğru denilmiş değil mi ?
Sıkılmak, yaptığınız isten bunalmak , bazen kimseyle konuşmamak, bu hislerin hepsini barındırabilirsiniz. Içimizden bazen hiçbirşey yapmak gelmez neden ? Duygu geçişleri yaşar bazı dönemlerde insanlar. Bu gibi durumlarda ne yapmak gerekir peki ? Kendi kabuğuna çekilmeli önce insan.

Sıkıntısını sakin kalarak değerlendirmeli, kimle neler yaşadığını düşünmeli ve mantıklı hareket etmeli. Fevri olmak bizi her zaman eksiye düşürür. Ilerlemek yerine hep geriler dururuz. Duygu değişimi yaşadığımız sıralarda kendimizi kontrol etmeyi başarırsak yolun yarısını geçmiş oluyoruz. Karşımıza o an hiç beklemediğimiz insanlar çıkabilir. Ben bunu tesadüf olarak degerlendirmiyorum.

Muhakkak karşımıza çıkmasında vardır bir hayır diyerek zamana bırakıp seyrediyorum olanı biteni. Bu karsımıza çıkan insanlar ya bizlere sınav ya ödül ya da cezadır. Hayatınız boyunca ödül gibi gelen insanlar ile karşılaşmanız dileğiyle ~
Ayrıca sohbet siteleri diyip geçmemek gerek o karşımıza çıkan insanların çoğunu bu sitelerden bulabilir ve hayatımızın merkezi haline getirebiliriz. Herşey bizim elimizde , biz istersek herşeyi başarabiliriz. Samimiyet ve dürüstlük adına atılmış adımlar da hep güzel insanlar bulur sizleri bunuda dip not duselim:))
Sağlıkla kalın ~

Gofretice Can 20
7 Yorumlar
GofRetiCe

Elinize emeğinize sağlık.

Gul

Emeğinize sağlık

My

Emeginize saglik basarilar dilerim 👏👏👏

Kahve

Emeğinize sağlık.

Ece

Emeginize sağlık çok güzel olmuş

Ece

Emeginize sağlık çok güzel olmuş👏👏

qSmLy`

Emegine kalemine Saglik

Cevap bırakın